Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Ez most egy reboot akar lenni, vagy folytatás? Egyébként tetszetős.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez mennyire állat te jó ég :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Energie X


Energie X
őstag

Hát ez elég érdekes! Kíváncsi vagyok, hogy hogyan jutunk el a 3-ik résztől idáig...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit azért lehetett volna brutálisabb is. :D Na de majd a végső játék.

Live-Die-Respawn

(#5) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez egy openworld favágó szimulátor? ;] Viccet félre téve, elég érdekes...

(#6) ribizly


ribizly
veterán

Lassan azt kell mondanom, hogy elértük (már pár éve ezt érzem amúgy) azt a szintet grafikában, ami már bőven elég. Erre a játékra is igaz. Gyönyörű.
Amit külön kiemelnék az az, hogy nagyon tetszik az új irány, ami a játékmechanikát illeti. Jó lesz ez! :)
Amit sajnálok az pedig, hogy ez tuti nem jelenik meg XO/PC-re, de lassan nem is kell, mert ha így haladunk előre, akkor a PC mellé be kell szépen szerezni egy PS4-et (mint régen volt a PS1/PS2 idejében) és kész. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) #08052480


#08052480
törölt tag

Egyreszt wow, hat hogy nez ez ki, ha nem azoktol jonne akiktol jon, rafognam, hogy kamu. Masreszt buuu, mert

- manapsag mar egy 10 perces GoW leleplezesben is az atvezetoknek meg az elore megrendezett setafikalasnak kell dominalnia? Harcrendszerbol - a lenyegbol - szinte nem mutattak semmit.
- tiz ev eltelt, a Santa Monicanak pedig meg mindig GoW-ot kalapal? Mar igazan hagyhatna oket a Sony, hogy nekikezdjenek valami ujnak.

Ez a mostani reboot mania pedig szamomra egyre erthetetlenebb. Nem latom be itt miert volt ra szukseg. Ha mar ugyis csak tematikailag kotodnek egymashoz, mert nem lehet uj IP-t inditani, Kratost meg vegre beken hagyni? Mar igy is tobb bor le lett rola huzva, mint amennyit megerdemelt.

[ Szerkesztve ]

(#8) Beri78


Beri78
őstag

nekem az eddigi gow-ok annyira nem jöttek át, de ez az új irány tetszik :C
kíváncsi leszek a harcrendszerre is - remélem hamarosan ebből is láthatunk valamit

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) noPublicFG válasza Beri78 (#8) üzenetére


noPublicFG
senior tag

kíváncsi leszek a harcrendszerre is
Benne van a videóban... :P

plus ça change, plus c'est la même chose

(#10) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ez konkrétan egyelőre nevében GoW csak, meg abban h fehér a bőre a karakternek és piros festés is van. Az előző 6 rész mind nagyon tetszett, kiv. leszek ez milyen lesz... nem zárkózom el, de csak emiatt vettem volna PS4-et... de a láttottak alapján.... még nem rohannék boltba...de szemmel tartjuk.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#11) hszilard666


hszilard666
veterán

Ezért fogok venni egy PS4 et :Y imádtam az összes GOW-t, kíváncsi vagyok hogy Kratos mit fog kezdeni Odinnal, vagy Thorral.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#12) athee76


athee76
csendes tag

Ha valaki felirattal szeretné megnézni akkor: Katt!
Kicsit siettem még ne kattintsatok :D

[ Szerkesztve ]

(#13) athee76


athee76
csendes tag

Na most jó most lehet kattintani :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.