Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hajrá Nintendo :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) james001


james001
veterán

Sony-ról lemaradok megint meló miatt,de másnap úgyis megnézem felvételről. :)
Bethesda-ra mondjuk kíváncsi vagyok minek csinálnak saját show-t. Doom 2 és Fallout 5 bejelentés? ;] ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nintendo-n csak Zelda lesz elvileg semmi más.

Live-Die-Respawn

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Csak ne olyan legyen stream minősége mint a tavalyi, a belinkelt helyekről iszonyat szaggatott szinte az összes adás. Aztán YT és az IGN lett a megoldás.A Twitch-t, mint forrást, ha olyan lesz az idén, mint tavaly, akkor szerintem inkább hanyagolni kéne.

Amúgy már a tavalyi show sem volt valami hű de nagy durranás, az előtt legutóbb a 2011-est láttam, amit a GTTV nyomott, ott legalább volt miről beszélni...

(#5) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem pont elég :))
Egyébként hallottam róla :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) v!ct0y válasza SunMount3r (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Twitchet nem is értem mi akar lenni. Állandóan szar....

(#7) oriic válasza SunMount3r (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azzal nem tudunk mit csinálni ha csak Twitch lesz egy előadáshoz. Ha lesz alternatív adás akkor linkelem majd azt is.

Live-Die-Respawn

(#8) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

:)) Valahol el kellett durrannia a nap poénjának... egy zeldabuzit vigasztalni azzal, hogy "csak" Zelda lesz... LOL :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#9) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vígasztalja a fene. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Sirandrish válasza oriic (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig jólesne :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) falijja


falijja
őstag

Na gyere elder crolls 6.. :DDD

(#12) boost válasza falijja (#11) üzenetére


boost
addikt

Elder scrolls 6, 2016 év végi megjelenéssel... nedves álmok :D :D

(#13) SylverR válasza boost (#12) üzenetére


SylverR
senior tag

Tessék visszanézni a régi megjelenési időpontokat. Ha nem is valószínű, azért nem lehetetlen.

Nem!

(#14) erahurka


erahurka
félisten

Engem egyedül a Sony és a Microsoft előadása érdekel, nagyon kíváncsi vagyok az új konzolokra, hogy mit fognak tudni, és mi lesz a jelenlegi szériákkal.

Illetve Ubisofttól egy combosabb Wildlands bemutatót szívesen megnéznék.

(#15) Fitzgerald válasza boost (#12) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem az jövőre jön. Én amúgy a Witcher 3 után, és a Fallout 4-et látva nem számítok sok jóra, és tuti nem veszek többet Bethesda RPG-t megjelenéskor. De reméljük a legjobbakat.

(#16) sutyesz96 válasza erahurka (#14) üzenetére


sutyesz96
őstag

Lesznek itt még meglepetések úgy érzem. :B

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na jó kedves Naughty Dog, tavaly még elnéztem, mert kellett tolni az Unchartedet (amit nagyon is díjazok), de az idén nincs olyan isten hogy legyen kifogás arra, hogy ne jöjjön a LoU2. :))

All→M8

(#18) tailor74


tailor74
őstag

Elder scrolls 6, Darksiders 3 jöhet... :)
Meg az amd-re leszek kíváncsi.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#19) erahurka válasza callmeakos (#17) üzenetére


erahurka
félisten

Én egy új címnek jobban örülnék tőlük. A The Last of Us úgy jó ahogy van, nem kell neki folytatás.

(#16) sutyesz96: Két nappal a start előtt már úgyis minden kinn lesz a neten :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) #52815360 válasza erahurka (#14) üzenetére


#52815360
törölt tag

Belsős infók szerint a Sony nem fogja E3 -on bemutani az új konzolt.

(#21) Hiftu válasza james001 (#2) üzenetére


Hiftu
senior tag

Dishonoured 2 inkább.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#22) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Egyébként már nem emlékszem, hogy volt tavaly, de PC Gaming Show keretein belül -elvileg- várható pl. a Valve?

Portal 3-at várnék természetesen, bár ha készülőben lenne, gondolom arról már rég tudnánk valamit, de reménykedni azért még lehet... (A H-betűst meg sem említem az tényleg totál reménytelen...)

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na kivettem szabit, szóval jöhet a Sony is az éjjeli baglyoknak :C

Live-Die-Respawn

(#24) ldave válasza oriic (#23) üzenetére


ldave
félisten

Mindent a közösségért :)

A Slime draws near! Command?

(#25) james001 válasza Hiftu (#21) üzenetére


james001
veterán

Azt gondoltam,de csak abból az egy játékból nem lehet konferenciát csinálni. De gondolom lesz még Fallout 4 GOTY kiadás bejelentés,vagy legalábbis remélem hogy lesz,vagy lehet még több dlc-ről rántják le a leplet. Doom multis/snapmap dlc is biztos lesz,meg hát valami új Elder Scrolls cucc is :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26) oriic válasza ldave (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.