Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live Chat

Live-Die-Respawn

(#2) Sirandrish válasza oriic (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemis vagy ott

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Steven


Steven
addikt

véleményem amúgy hogy a one-s kellett volna kiadni a sima one helyett... majd tömegesen adja el mindenki a onet ami 1 ft nemfog érni , hogy megvehessük jó drágán a one-st . Rókabőr nagyobb felbontásért..:D

de hát mit van mi tenni..úgy is megvesszük... ;]

jah most olvasom az S az még csak a karcsúsított nem az erősebb hw... fenti kommentem az erősebb hw ra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) callmeakos válasza Steven (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mi lesz vajon a Holo Lensel?

All→M8

(#5) nightmanager


nightmanager
tag

Ki volt az a csinos néni a stúdióban, fehér felsőben, aki olyan visszafogott mellközt villantott ?
Az LGBT kitűző kicsit sem hatásvadász..

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

John Carmack Minecraftozik.... Hova fajul ez a világ :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) Enton válasza callmeakos (#6) üzenetére


Enton
addikt

De végre az első VR említés az idei E3-on, mondjuk ez is a a minecraft mobilos verziója volt.
Hol vannak a jobbnál jobb VR címek amiket már 1-2 éve gyúrnak??? Vagy ennyire nem lenne még semi amit be lehetne jelenteni VR-ra???

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ez picit ütősebb volt mint a két korábbi konferencia.

Aki hülye, haljon meg!

(#9) callmeakos válasza Enton (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az lesz a Project Scorpio. Idén még el tinglitangliznak a XONE-Sel, jövőre meg bedurrantanak a Scorpioval (annyira imádom ezeket a neveket :D A PSVR mért nem maradhatott Morpheus? :P)

Aaz biztos, hogy a Sonynak most felvan adva a lecke. A Microsoft nagyon oda teszi magát, és ez nem az első. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz erre a válasz.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#10) nightmanager válasza L3zl13 (#8) üzenetére


nightmanager
tag

Szerintem pedig elég uncsi volt. Viszont a pécés gémerek örülhetnek, mert lesz minden. Ez a project scorpio teaser borzasztó volt.

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

És tényleg vége lett az Xbox exkluzív játékok korszakának.

/s

(#12) Enton válasza callmeakos (#9) üzenetére


Enton
addikt

Jah 2017 holiday, ami nekem azt mondja 1.5 évig még ülek a dolgokon, addig hátha sikerül nekik valami rávalót is csinálniuk, mert hogy nem sok gémet láttam most ami annyira sírna a 4k vagy VR után. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#13) nightmanager


nightmanager
tag

Ami még nekem szemet szúrt, az a sok textúra hiba a gameplay bemutatókban.

[ Szerkesztve ]

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nézhető felvételről.

Live-Die-Respawn

(#15) rocket


rocket
nagyúr

Scorpioval a true 60hz/4K gaminget majd hiszem ha latom, 60hz/1080p-t ugy hypeoltak anno mintha kobe lett volna vesve, aztan tudjuk mi lett belole.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.