Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gebriel


Gebriel
veterán

Magyar zaszlo cool benne.. :D

(#2) ViZion


ViZion
félisten

wtf? Valaki god mode on-t bennehagyta... ez már nekem sok(k) :N

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#1) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Végülis egy diktatúra ellen harcol a csóka. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#3) üzenetére


ldave
félisten

:DDD

A Slime draws near! Command?

(#5) Chapel


Chapel
addikt

"nem kisebb címmel.."

Cserébe nem is nagy.
Ki az aki úgy tekint erre a sorozatra, mint AAA kategória? A környezet nagy, meg elmegy látványban is, de a fizika és az AI....kritikán aluli az eddigi 2 részben, az első igazi City Interactive kategória volt, a 2. is, csak szebb látvánnyal.
2x behúztak, 3.-ra nem fognak :N

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) Lenry


Lenry
félisten

kellően elborult.
egy Steames leárazás keretében biztosan be fogom szerezni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) XuChi válasza Chapel (#5) üzenetére


XuChi
addikt

+1 már Én sem eszem meg a bullshit-et :) Majd meglátjuk milyen lesz, de nem fűzök nagy reményeket hozzá.

(#8) Gebriel válasza Chapel (#5) üzenetére


Gebriel
veterán

Sose ertettem egy JATEKBAN miert szamit a fizika :F

(#9) XuChi válasza Gebriel (#8) üzenetére


XuChi
addikt

Mert ha idiótán pattognak a több tonnás tárgyak az igen csak illúzió romboló tud lenni.

Pl egy több tonnás busz, amit éppen rakéta vetővel telibe durrantasz, az ne repüljön már el több 10 méterekre, mint egy strand labda.

Vagy amikor elkötsz egy járgányt és úgy viselkedik mint egy kartondoboz.

Nem tudom beleélni magam a játékba, mert zavarnak a gagyi fizikai modellezések.

(#10) Chapel válasza Gebriel (#8) üzenetére


Chapel
addikt

Igazából XuChi fórumtárs leírta a lényeget: kiábrándító, hangulat gyilkos lehet, a totálisan irreálisan mozgó dolgok. (Lehetne ezt részletezni, de ez a lényeg.)

Én meg speciel pláne szeretem a jó fizikát, ezért BeamNG 1, 2, Spintires és egyéb nyalánkságok nálam órákat tudnak "elvenni" az életemből. Jó móka a rombolás, persze csak virtuálisan :)
A vicc hogy ezek a programok ilyen 500Mb és 1,3 gb között vannak, és nem csúnyák maxon.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) Lenry válasza XuChi (#9) üzenetére


Lenry
félisten

az megvan, hogy most arról a játékról beszélünk, aminek a húzófícsörje, hogy bárhol és bármikor nyithatod és csukhatod az ejtőernyődet? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) ldave válasza Lenry (#11) üzenetére


ldave
félisten

Adott egy játék, megnézek belőle egy játékmenet videót és tegyük fel, hogy valami nem tetszik benne, legyen az a látvány, a játékmenet, a zene, a szereplők, a fizika, akármi. Ugye ilyenkor mindenképp írnom kell az adott fórumtopikba, hogy ez egy szar és nem is értem miért játszik ezzel egyáltalán valaki?

A Slime draws near! Command?

(#13) Lenry válasza ldave (#12) üzenetére


Lenry
félisten

természetesen.
enélkül nem is lehetsz igazi internetező

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.