Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Nikon válasza futo001 (#600) üzenetére


Nikon
csendes tag

Szia!

4shared-en csak az erickwilleseket találtam meg a 382-est sehol nem láttam, már kezdem azt hinni én vagyok vak :)

(#602) futo001 válasza Nikon (#601) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Itt találod a mappáján belül:
My 4shared/Discontinued/X600/Eten.X600.WM6.0.WM6.1
Itt van többféle is. A gond az, hogy ezek is exe formában.
Megoldás:
1.Futtatod az exe-t, amíg kezdené a flashelést
2.Kiszeded a temp mappából a temp.bin-t. (felhnév\local settings\temp, vagy ilyesmi)
3.Átnevezed temp.dat-ra.
4.Letöltesz egy ROM-ot, a benne levő temp.dat-ot törlöd.
5.A saját temp.dat-otad beleteszed ebbe a mappába, és kész.

Amúgy érdekes, tegnap nálam is előjött többször az általad említett hiba. Most feltettem a WM6.1 ver5.2-őt, meglátjuk... Amúgy elég jónak tűnik, HTC kezelőfelület, 30MB szabad RAM... Csak vigyázz, az X600 mappán belül van egy X650-es ROM is, tegnap sikerült azt is feltennem...

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#603) Nikon válasza futo001 (#602) üzenetére


Nikon
csendes tag

Szia!

A Temp-be nem teszi bele nekem, már a futtatásra rögtön errorral reagál, szerintem nincsen neki ideje bármit is a Temp-be beletennie :( már 800 szor letöltöttem kipróbáltam de semmi :(

Az 5.2-őt kiakartam próbálni viszont ha 4shared-ről szedem le erickwilles cuccok közül akkor kér a kitömörítésnél jelszót. Fellül a listában van egy docx feltételeztem az a jelszó, de semmiképpen nem stimmelt nálam akárhogyan írtam be neki. :F

(#604) futo001 válasza Nikon (#603) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Azt hiszem harei a jelszó. Próbáld meg.
Az 5.2 biztos nem kér jelszót, a V05 M2D viszont igen (Manila 2D).

Ezt próbáld ki:
NEW_PDAVIET_ETEN_X600_WM6.1_V5.2_by_erickwill.rar

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#605) futo001 válasza futo001 (#604) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Az M2D jelszava: PhamQuang

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#606) futo001 válasza Nikon (#603) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Feltettem neked a gyárit, saját felelősségedre kipróbálhatod. :)

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#607) Nikon válasza futo001 (#606) üzenetére


Nikon
csendes tag

264-es romot próbáltam ki de azóta meggajdúlva egy romot sem indít el hogy frissítsem. Érdekes a dolog azért megpróbálom a gyárit is :) köszi

(#608) kétkedő


kétkedő
csendes tag

Sziasztok! Ma kellemes meglepetés ért. Feltettem a szg-re a win 7-t. Kábellel csatlakoztattam hozzá az x600-t. Felismerte, telepítette, elindította a Windows Mobile-eszközközpont és újraindítás valamint a szükséges beállítások után mindent láttam, szinkronizált. :K
Viszont lenne egy problémám. :( Elhagytam a cerkámat. Nincs valakinek egy felesleges/eladó darabja?
Ha van kérem írjon: nano28@freemail.hu
Köszi

(#609) brembo


brembo
tag

Sziasztok!

Tud valaki linkelni egy olyan oldalt, ahol szájbarágósan le van írva a ROM frissítés pontos menete? Teljesen kezdő vagyok a témában.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#610) kispedro


kispedro
csendes tag

Sziasztok!
Vettem én is egy X600-ast. Előtte még csak hasonló készülékem sem volt. 1-2 kérdésem lenne vele kapcsolatban. A rajta lévő szoftver a következő: WM6.5_0411 és rajta van ez a 32-es erickwill is.
1. Lehet hozzá magyarítást feltenni?
2. Hol lehet csengőhangot beállítani?
3. Hol lehet beállítani, hogy GPS közben ne kapcsolja ki a háttérvilágítást?
4. 3 napja 0%-ot mutat az akku szint, de nem csipog, hogy merülne. Ez most szoftveres hiba? Már reseteltem is, de nem javult meg.
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#611) futo001 válasza kispedro (#610) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Hali

Van magyarosítás, de nem ajánlom, lassítja és sok memóriát foglal. Interwrite pro azt hiszem a neve.
Csengőhang a beállításoknál. start>settings>personal>sounds and...>notif. és event-nél kiválasztod az incoming callt.
Háttérvilágítást a navigációs szoftvernél tudod beállítani, vagy a háttérvilágítás beállításainál.
Akkuval nem tudom mi lehet.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#612) kispedro


kispedro
csendes tag

Köszönöm a segítséget, minden megoldódott, kivéve az akku. Ma lemerült teljesen és ha rádugom a töltőt pirosan világít a led, de az akkura kattintva nem mutatja, hogy töltene, csak kiírja, hogy critical power és egy üres akku, benne felkiáltó jelet mutat folyamatosan. Már lassan 8 órája van a töltőn és ezt csinálja.

(#613) kispedro


kispedro
csendes tag

Letöröltem este valami battery pach nevű programot és azóta mutatja az akku szintjét, de mégsem akar nagyon tölteni. Reggel 5-ig (tegnap délután 4-kor dugtam töltőre) 30%-ig töltött fel. Közben a GSM is ki volt kapcsolva rajta. A töltő asztali 1A-es.
Ez a készülék típus tényleg ennyire gázos? Mert ez igazán nagy szégyen lehet akkor a gyártónak. Ha ilyeneket művel én elfogom adni, pedig nagyon megtetszett az elején.

(#614) futo001 válasza kispedro (#613) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem nem gázos, az enyém jó ideje kiválóan működik. Szerintem rossz a töltőd (vagy az akksid). Nekem van egy autós töltőm (gagyi corp.), bekapcsolt navigációval annyit érek el vele, hogy lassabban merül. Kikapcsolttal nem tudta 60%-ról 100%-ig tölteni egy 4 órás út alatt. Aztán szereztem egy másikat, azzal teljesen jó.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#615) kispedro


kispedro
csendes tag

Az a fura, hogy múlt héten még tök jól működött. Jól töltött, sokáig bírta, stb. Tegnap és ma meg már arra reklamált mindenki, akivel telefonáltam, hogy alig hall engem. Csak visszhangzok, meg recseg a vonal, meg akadozva hall. Pedig térerőm fullon van. Kezd nagyon elmenni a kedvem ettől a telefontól. Már bánom, hogy megvettem.

(#616) kispedro válasza kispedro (#615) üzenetére


kispedro
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap készítettem videókat a telefonnal és visszajátszáskor mind néma volt. Ezek szerint hangot nem rögzít? A felvételek közben meg pici volt a felbontás és folyamatosan szaggatott. Ez erre képes csak? Vagy van valami más rögzítő szoftver hozzá?

(#617) futo001 válasza kispedro (#616) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Telefonnal visszajátszva sem volt hang? Mert kell lennie. A videófelvételnél a beállítások alatt ki lehet kapcsolni a hangfelvételt. A felbontás 320x240.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#618) kispedro válasza futo001 (#617) üzenetére


kispedro
csendes tag

Szia! Nem volt hang úgy sem. De már nem is érdekel.
Most az a nagy bajom, hogy olyanokat produkál, hogy valaki hív és mikor rányomok a felvevő gombra, akkor megfagy a kijelző és csöng folyamatosan, de nem veszi fel. Ilyenkor sajnos csak rezet gombra reagál. Csinál olyat is, hogy hívnak, de semmit sem jelez a telefonom, hanem marad készenlétben alap képernyővel, de a hívónál rendesen kicsöngök. Nálam mégsem jelzi.
Na ezeket a problémákat hogyan tudnám megoldani?

(#619) futo001 válasza kispedro (#618) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Szia!

Ilyen gondom nekem is volt a telefonnal, de csak egy bizonyos rommal, nem emlékszem melyik volt. Amit most használok, azzal ilyen hülyeségeket nem csinál (nem tudom a rom nevét, pdaviet 5.2 talán, olyan a felülete mint a HTC-ké, TouchFlo kezelőfelület asszem).

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#620) kispedro válasza futo001 (#619) üzenetére


kispedro
csendes tag

Nekem most ez van fent:
Major version: V08_PDAVIET
Minor version: WM6.5_0411
A tiednek mi a pontos verzió száma? Tudsz egy linket a letöltéshez? Sajnos az eten.extra megszűnt.
Igaz az, hogy 2Gb alatti kártyával lehet csak újra telepíteni? Mert nekem 4Gb-os van benne.

(#621) futo001 válasza kispedro (#620) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én azt hiszem innen az 5.2-őt használom.
(NEW_PDAVIET_ETEN_X600_WM6.1_V5.2_by_erickwill.rar)

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#622) joko73


joko73
csendes tag

Sziasztok.Most magyaritottam egy x650-et,WM 6 prof és eltünt minden szőveg csak az ikonok maradtak.Mi lehet a gond?Előre is köszönöm.

(#623) futo001 válasza joko73 (#622) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Interwrite-tal, vagy mivel csináltad?

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#624) joko73 válasza futo001 (#623) üzenetére


joko73
csendes tag

Szia.PARAGON (Leng) nevű cuccal magyarositottam.

(#625) futo001 válasza joko73 (#624) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nem ismerem. HW reset után esetleg próbáld ki az Interwrite Pro-t.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#626) Eniacgb válasza futo001 (#625) üzenetére


Eniacgb
csendes tag

Sziasztok! Egy barátom gépét kellene helyretennem de folyamatosan problémába ütközök!

Erikwill legújabb eléhető ROMja került a gépre, főleg az állandó hangproblémák miatt. A srác elég egyszerű, pláne ha angolról van szó, ergo eléggé fontos lenne neki a magyarítás. Próbálkoztam az interwrite pro-val, de csak 14 napos probaverzóhoz tudtam hozzájutni. Lehet ezt valahogy nyitni? Esetleg valami más megoldás is érdekelne...

(#627) futo001 válasza Eniacgb (#626) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én anno megvettem, 5-6e Ft. Egyéb oldalakról letölthető nem legális változat is, de torrentezni nem szép dolog :U

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#628) Eniacgb


Eniacgb
csendes tag

Tudom, hogy nem szép dolog, nem is használnám, de igazán megnézném ha esetleg van link. :D Én nem találtam sehol sem! :D

(#629) futo001 válasza Eniacgb (#628) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Írj privátban mailcímet.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#630) Eniacgb


Eniacgb
csendes tag

Nos akkor ezennel nyilvánossá teszem az infót: Rájöttem, hogy teljesen bafa** vagyok eme nemes szerkezet ROM frissítéséhez.

Problémám a következő:
1.) csatlakoztatom ezt a szart a gépemhez
2.) elindítom Erikwill remekét
3.) beadja az update folyamatot, elsötétül a képernyo, lecsatlakozik majd vissza magától, és itt
4.) jön az a bizonyos next gomb, melynek megnyomása után a DOWNLOAD felirat jelenik meg a készüléken, amint azt a szofver mutatja is
5.) meg kellene nyomnom azt a kibas_ott UPDATE gombot, ha nem lenne szoftveresen letiltva, mondván disconnect and reconnect usb kable...
6.) megteszem, de semmi.

Mondom én nem baszol ki velem, fogtam a cuccot, a temp.dat-ot átneveztem temp.bin re, 2g microsd, és csussz a helyedre.
ott el is indul szintén remekül, míg ki nem írja? This os image not compatible...

valaki okosítson ki, mert keresztülkasul tökkkkkkkkkönszúrom magam! :D :D :D

(#631) futo001 válasza Eniacgb (#630) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

XP-vel csinálod, ugye?

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#632) Eniacgb válasza futo001 (#631) üzenetére


Eniacgb
csendes tag

Na az nekem nincs... A csajom gépén van, de problémás több okból is. Ha rá akarom tenni a Windows Mobilközpontot, akkor legelőször a Geniunintel eredetiség ellenőrző programot akarja telepíteni, én meg nem akarom, hogy azt telepítse! :D

Ha meg nem teszem rá, akkor nem ismeri fel...

Ötletek? Esetleg valaki leírás, hogy mit rontok el?

(#633) futo001 válasza Eniacgb (#632) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Csak XP-n megy, egyből sejtette, hogy Vistával vagy 7-tel próbálod.

Persze van megoldás, az eten-users.eu-n kell megnézni.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#634) Eniacgb válasza futo001 (#633) üzenetére


Eniacgb
csendes tag

Köszönöm a mailt! :) A fentebb említett technikai problémák miatt még nem tudom működik-e majd, de mindenképpen jelzem! Hatalmas segítség! Köszönöm!

(#635) kispedro válasza Eniacgb (#634) üzenetére


kispedro
csendes tag

Sziasztok!
Az X600-amat délután töltőre tettem. Most este bekapcsolnám a kijelzőjét, de semmi. Csak világít pirosan. Resetelek egyet és azóta, ha nyomom a bekapcs gombot, csak villog pirosan, mintha nem lenne rajta a hátlap. Már ezerszer levettem, pucolgattam, visszatettem, de semmi. Sérülés nincs egyáltalán se a hátlapon, sem pedig a telefonon. Ilyenkor mi a teendő?

(#636) futo001 válasza kispedro (#635) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nálam is volt ilyen. Gyári hálózati töltőre kell feltenni, és jó lesz.

PC-ről töltöttem, jelezte, hogy kész a feltöltés. Nem szedtem le, hagytam. Aztán csörög a telefon, nyúlnék érte, kép szétesik és kikapcsol. Aztán csak pirosan villogott. Rámértem az akksira, alig 3V. Gyári töltő előkap, tölt, megy.

Ha nem, új akksi.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#637) kispedro válasza futo001 (#636) üzenetére


kispedro
csendes tag

Csak gyári töltővel töltöm, USB-soha. Akksi kivételével, töltőre dugáskor zölden világít Elméletileg ilyenkor is be kellene tudnom kapcsolni, nem? Ugyan úgy pirosan villog, míg nyomom a bekapcs gombot.

(#638) futo001 válasza kispedro (#637) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Akkor lehet új akksi kell. Ha van otthon tápod, adj rá 500mA-t.
Esetleg a Hall-szenzor fölé tegyél egy mágnest - ahol a mágnes van a hátlapon-.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#639) kispedro válasza futo001 (#638) üzenetére


kispedro
csendes tag

Az volt az első próbálkozásom, hogy odatettem egy mágnest. Most visszadugtam töltőre és 2 perc múlva sikerült bekapcsolnom. Kicsit megnyugodtam. Ebből új akku vásárlás lesz.
Köszönöm a segítséget!

(#640) kispedro válasza kispedro (#639) üzenetére


kispedro
csendes tag

Sziasztok!
Ma elhallgatott a kis hangszóró a telefonomon. Fülesről, meg kihangositva megy, de a kis hangszórója nem. Rájöttem, hogy ha ráteszem a számat és pici levegő nyomást gyakorlok a hangszóróra, akkor szól. Ahogy elveszem a szám, nem szól. Szóval tönkre ment a hangszóró. Szerintetek honnan szerezhetnék bele másikat? Kicserélni kifogom tudni, szerintem, csak nem tudom honnan szerezhetném be.

(#641) kispedro válasza kispedro (#640) üzenetére


kispedro
csendes tag

Akkor senki nem tud segíteni a hangszóró beszerzési helyében?
Így néz ki: http://kephost.hu/image-B1F6_4BF2D0C2.jpg

(#642) futo001 válasza kispedro (#641) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Fortuna GSM, vagy ebay.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#643) l4c


l4c
senior tag

Elköszönni jöttem!

Nem éppen fájó szívvel, de megszabadultam az x600 tól, így nem valószínű, hogy írok még ide.
Tiszteletem minden kitartó embernek itt!
:R
Üdv mindenkinek!

Minden jót!

||| Nexus 5 [4.4.2] ||| Nexus 7 [4.4.2] |||

(#644) bnkaroly válasza l4c (#643) üzenetére


bnkaroly
csendes tag

Sziasztok! Eladnám újszerű állapotban lévő, még garanciális E-ten Glofiish X600 gyárilag független PDA telefonom kihasználatlanság miatt. Eredeti dobozában, összes gyári tartozékával. A füles ki sem volt bontva, soha nem használtam, a kijelző új korától fóliázott. Szervizben sosem volt, én meg vagyok vele elégedve, telefonálásnál néha visszhangzik, ennyi.

Ár: 30.000 Ft
Elérhetőség
Tel.: 70/514-6480

Tartozékok: készülék, akkumulátor, tok, töltő, fülhallgató, CD, 2db ceruza, adatkábel

(#645) Atyus


Atyus
tag

Sziasztok!

Eladó gyárilag független E-ten X600-as (B)kitünő állapotú(/B), tartalék készülékként lévő telefonom dobozával(ceruza, headset, adapter és adatkábel).Gyors,megbízható GPS,stabil ROM,akár magyarosítva is.Lejárt a garancia fél éve.Az IGO-val akár 5 órát is kibír saját akksiról.GSM, EDGE, GPS, WIFI, BLUETOOTH, FM, 400MHz, 128MB ROM, 64MB SDRAM aksi: 1530 mAh. Az aksira még van 2 hó gari.
Érintőkijelző 2.8" , 320x240 65k szín, TFT-LCD, Eredeti képernyő fólia van rajta.
Ár: 23.000 ft
06-70-274-8687 AbonyiAttila@webkings.hu
+ AJÁNDÉK 2 GB MEMORIA KÁRTYA GOVAL

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.