Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#455) Sárpac válasza Sárpac (#454) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ja igen eddigi tapasztalatok:
Hardver: Hiába műanyag már több ismerősöm is barátkozott vele és mindenkinek egyöntetűen az a véleménye, hogy nagyon jól összerakott kültyü, nem recseg ropog, kényelmes a fogása kifejezetten szép készülék.
Kijelző: Szép színek éles kép, picit gyengébb fényerő, nem fagy be, nem ég be nagy hidegben sem
Hang: lejjebb vázoltam, gyenge basszus rendesen utána kell kalibrálni eddig ezt az egy gyengéjét tapasztaltam.
3G-4G: tökéletes, eddig nem vettem észre hibát
GPS: még csak a google mapot használtam, de így is meglepően gyors és pontos.
Wifi: Ez az ami igencsak meglepett, van a házban 4 noti 3 okosteló mindet otthagyta a legtávolabbi sarkon legeldugottabb helyen is fogja a jelet míg a többiek rég elhalnak!!!
Kékfog: teszi a dolgát nem tököl gyorsan kapcsolódik eddig 3 kütyüvel néztem 100%-os
Kamera: Szép képeket csinál, de félhomályban kissé zajos, gyors fókusz, 8M érdemes használni ha valaki sorozatfelvételt készít, macro-ja egészen jó éles.
Akku: Ha valaki kínai rommal használja számítson rá, hogy 10percenként 1%-ot eshet, ez kifejezetten romhiba szoftveresen újrakalibrálható utána minden rendben(1x kell megcsinálni).
Játékok szépen futnak nem akadnak Antutu 5 32k-t hoz bőven visz mindent még 1 évig biztosan! :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.