Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Szten Márs válasza klaczi (#48) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A DSLR-eknek rengeteg egyéb előnyük van a kompaktokkal szemben, bár ezek jó része kimaradt az írásból. Ami azt illeti, úgy ahogy van, nem összehasonlítható a két rendszer. Lényeg a lényeg: jól döntöttél :K

h-yle:
És koránt sem teljes a bugreportom, mondhatni csak szemelvények. 18-300-as objektív nem létezik, 300-600-as is igen gyanús, hogy nincs, bár ezt nem állítom teljes bizonyossággal. A bridge gépeknek, főleg manapság, igencsak gyakorta ugyanakkora az érzékelőjük, mint a zsebkompaktoknak, sőt, mivel a zsebkompaktoknál is előfordul(t) akár 1/1,7" is, nem ez különbözteti meg őket a bridge gépektől. (Személy szerint azt a rendszert sem szeretem, hogy a bridge-t külön kategóriának vesszük a kompakttól - itt is azért írtam zsebkompaktot. Általában kompakt alatt minden olyan gépet értünk, aminek nem cserélhető az objektívje, így a bridge gépek és a zsebkompaktok is a kompaktok egy-egy válfaját képzik) Meg még biztos van bőven furcsaság az írásban, nem írtam ki mind és főleg nem jegyeztem meg mind.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.