Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) woodworm válasza mzso (#933) üzenetére


woodworm
veterán

Amit nézegettem szimpla tempered glasst, azokon nagyrészt csak két kivágás van. Az ára viszont ~1100 Ft. Ha összehasonlítom a gyári csomaggal, ahol adott a tok és a TG, akkor lehet megéri az a plusz 600 Ft.

(#952) Anonymus23 válasza woodworm (#951) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én aliról vettem 4,49 USD-ért flippes tokot + TG-t, ugyan még nem jött meg, de nem nagy ára van.
Szilikon tokot is rendeltem hozzá, az meg 1,79 USD...

Ha megjönnek, akkor beszámolok róla, hogy milyen.

;) - The Power of the Light Side

(#953) Anonymus23 válasza Fire/SOUL/CD (#927) üzenetére


Anonymus23
veterán

Arra nem gondoltam, hogy a fólia fog megszívatni téged, pusztán csak azt akartam jelezni, hogy beindul kártyák nélkül is :B

;) - The Power of the Light Side

(#954) fornettisuti válasza mdanee (#944) üzenetére


fornettisuti
veterán

Play aruhaz: noled

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#955) vszabcsi válasza eFeMeR74 (#937) üzenetére


vszabcsi
tag

Kivéve, ha kínaiul írták rá :)

(#956) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Két napja van birtokomban a teló. A 4 éves Sony xperia s-hez képest igen nagy előrelépés :)
Egyelőre csak egy játékot próbáltam ki, a kill shot bravo-t. Nekem úgy tűnik mintha nem futna teljesen simán.
Chrome böngészőt használok és pl a bet365 oldalán mikor nézném az élő közvetítést (nem magát a mecset, csak az ábrán, hogy éppen ki támad, hanyadik perc van) csak bevillan a kép, kiírja az adott pillanatban történt infót, megáll ott és nem megy tovább.
Az euronics oldalán pedig alig tudja betölteni a képeket mikor görgetem le az oldalt.
http://www.euronics.hu/-m277
Valaki ránézne, hogy nála hogy mennek ezek a dolgok?
A telóval lehet baj vagy a böngészővel?

[ Szerkesztve ]

(#957) eFeMeR74 válasza alan wake up (#956) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Böngésző ill net sebesség. Sajnos a flash támogatás már nincs droidon,
Nálam simán fut persze én Boat browsert használok (wifin)
A gyári böngészővel is müxik :D

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#958) alan wake up válasza eFeMeR74 (#957) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Bet365-ön már megy az elő infó, csak mindig villog. Wifin nézem, net sebesség jó.

(#959) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

beszereztem tesomnak én is egyet, nem rossz telefon.
Igaz a gépelés elég lassúcska így, hogy csak 2 ujjat érzékel. Viszont a kamera nem annyira gáz mint a tesztben mondják én azért tudtam vele jókat lőni.
Egyedül ez zavar meg hogy nem ogs a képernyő, amúgy ennyiért meg eléggé ajándék volt 30 pénzért. (eustock).
Pár kép a fehér variánsról egy honor 6 mellet.
doogee X5 Pro vs honor 6
hátulról x5 pro vs honor 6

(#960) pappsy62


pappsy62
tag

Sziasztok.
A mikrofon jelszínt beállításról valakinek tapasztalata, hogy milyen értékek mellet nem torzít és jól hall a másik fél?
Előre is köszi

(#961) Military


Military
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy példányt.

Érdeklődnék (már jó rég vettem telót), ki kell úgymond sütni az akkut ennél?
Köszönöm a segítséget?
üdv Tamás

(#962) cappa72 válasza Military (#961) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem kell kisütni (sőt, nem is szabad), használd ahogy jólesik.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#963) Military válasza cappa72 (#962) üzenetére


Military
csendes tag

nagyon köszönöm

(#964) Fire/SOUL/CD válasza CoolMan (#947) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, Thx!

Pár dolog még akkor.
1. Rendszerfrissítés előtt BT-n mindenféle ákom-bákom volt a teló neve a PC-n, frissítést követően rendbe jött
2. 24 órás óra kijelzés kimaradt?
3. Telefonról/Vezeték nélküli frissítés menüben, ha a beállításokra megyek, akkor kb 1 másodpercre villan fel csak a 3 lehetőség, de vissza is tér az eredeti menübe. Másnál is? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#965) woodworm válasza Fire/SOUL/CD (#964) üzenetére


woodworm
veterán

A 24 órás megjelenítés: Beállítások >> Dátum és idő
A frissítésnél nincs ilyen problémám. Nálam az R08 van, nálad?

(#966) Fire/SOUL/CD válasza woodworm (#965) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Thx, én a kezdőképernyőn nyomtam rá a vekkere és az így megjelenő ablak beállítás részénél keresgéltem, ott nem volt. (majd ha időm engedi egyszer leülők, rászánom az időt és végignézek minden beállítási lehetőséget alaposan. jelenleg "csak" a biztonsági beállítások voltak elsőre fontosak)

Igen, R08-2015.10.26. Ha a frissítés gombra megyek, akkor keres is frisítést(naprakész amúgy).
Most még kipróbáltam a beállítások alatti Kézi frissítést lehetőséget is, szintén 1 másodperces villanás és ilyen sdcard0 meg sdcard1 "mappának tűnő" 2 opció villan fel, de csak egy pillanatra.

Nem lehet esetleg, hogy ezzel a kütyüvel le kellett volna gyalulni a régi, buta telóból beletett SD kártyát?
(Eddig még azért nem tettem meg, mert az SMS-eket el kell még mentenem, amik oda lettek mentve az előző telón és azok tartalma igen fontos)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#967) sparks


sparks
senior tag

Sziasztok!
Beszereztem én is egy ilyen csodát, ajándékba szánom majd. Azt olvastam, hogy Glonasst is tudja, azonban csak a sima GPS műholdakat látja, ezzel a programmal néztem.
Megnézné más is, hogy megjelenik-e ruszki zászlós műhold a listában vagy csak amerikai? Mert nekem csak utóbbiak vannak.
Köszi!

(#968) beyruth82 válasza sparks (#967) üzenetére


beyruth82
veterán

Mi az a glonass?

(#969) sparks válasza beyruth82 (#968) üzenetére


sparks
senior tag

A ruszkik saját műhold rendszere. Kiegészíti a GPS-t, a kettő együtt még nagyobb pontosságot ad.

(#970) mzso válasza cappa72 (#962) üzenetére


mzso
veterán

És semmilyen más telefont sem az utóbbi tíz évben. A nikkeles akksik már jó rég kihaltak a telefonokból...

(#971) mzso válasza woodworm (#951) üzenetére


mzso
veterán

Én is ezen gondolkozom. Csak már tokból is lesz rendeltem... Itt álnak majd halomban a tokok meg a kijelzővédők.
Honnan érdemes venni?
Olyat ami normális eddig csak a Gearbest-en láttam: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_261574.html
De ugye csak hetek alatt ér ide...

Ránézésre olyan mint amit itt korábban mutattak, ami elméletileg a Wayteq-től van. Ami viszont drága: 3000Ft.

(#972) mzso válasza Zsoltwader45 (#949) üzenetére


mzso
veterán

De azt meg tudod mondani, hogy pontosan illeszkedik-e, teljesen fedi-e a kijelzőt?

(Nem látom sok értelmét ha széle karcolódik mert keskeny.)

(#973) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

silikon vagy tpu tokot tud valaki a telefonra honnan érdemes beszerezni ?
Nem kihajthatósat.

(#974) SárkánySzív válasza eustock (#850) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Szia eustock !
Látom már rendelhető a fekete tok a fóliával, viszont nekem a fehér kellene; mivel az asszonykámnak lesz karira.
A telefon az már megjött két hete.
Rendeljek máshonnan fehér tokot, vagy lesz nektek is, és ha lesz akkor mikor várható?

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#975) vszabcsi válasza ADAM1337 (#973) üzenetére


vszabcsi
tag

e-bay. van minden féle

(#976) Zsoltwader45 válasza mzso (#971) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Wayteq-től a flip tok + a glass fólia 3000Ft amit mutattam. Egy szetben van. A fólia tized miliméter pontosan egyezik az üveggel. Sajna lefotózni nem tudom.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#977) lEninpApA


lEninpApA
csendes tag

Üdvözletem!

Akinek van ilyen telefonja bár végigolvastam millió kommentet,de játék téren sincs vele semmi gond?
Mert én WP-ről szeretnék váltani elsősorban azért mert szeretnék egy bizonyos Heartstone nevű játékkal is játszani,és aki esetleg a fórumtársak közül tolja még és ilyen telefonja van tudna mondani valami infót mennyire jól viszi? :)

Szemezgetek,hogy ezt vegyem vagy a nagytesót,Doogee F5-öt de nemtudom azt mennyire használnám ki :)

Netezésre,zenehallgatásra,filmezésre,stream nézésre meg elsősorban játékra használnám a ketyerét.
Kamera is fontos lenne ha bármi olyan van,hogy megörökiti az ember de a WP telómnak is hiába van itt a Carl Zeiss optikás kamerája ritkán fotózgatok vele. Tehát ezt háttérbe lehet szorítani prio listán,de nyilván minden nem lehet elfogadható és jó egy 30 ezres készülékben.
Akksi dolog nem számít mert powerbank megoldja :)

Előre is köszi a válaszokat :)

(#978) Zsoltwader45 válasza mzso (#972) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Bocs a minőségért, pontos a fólia





[ Szerkesztve ]

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#979) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Héliummal sikerült már valakinek össze párosítani ezt a készüléket win 10 alatt?

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#980) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Szemezgetek én is ezzel a telefonnal de tényleg ennyire ratyi a fényképezője? Vagy csak a tesztelőnek jutott egy ilyen darab. Ill van rajta értesítést mutató led?
Nekem két dologra kellene igazán az egyik amit tud is az a 4g, felénk csak ez van rendesen 3g nuku, ill hogy amit egy sony as20 kamerával készített videót készítünk azt játsza le akár fullhd 60fps-el készült videóról legyen szó otg-n keresztül. remélem ezt tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#981) Viktor0610 válasza Mtbsrác (#980) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szeretném felhívni a figyelmed az ÁRÁRA.
Nyilván kompromisszumot kell köss valamiben, ez ennél a készüléknél a kamera.

Értem én, hogy olcsón szeretnénk jót, de azért na. :P

Samsung Galaxy A54

(#982) beyruth82 válasza Mtbsrác (#980) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen,tényleg harmatgyenge a kamerája.Minden másban viszont felveszi a versenyt a 100 ezres telókkal is.

(#983) Zsoltwader45 válasza Mtbsrác (#980) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Örök igazság. Gyorsan, jót, olcsón. Kettőt lehet választani. ha tényleg érdekel elég sok minden le van írva. Javaslom olvasd el, döntsd el. Sok sikert. :K

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#984) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Tudom hogy ennyi az annyi de ez érdekelt szimplán.
Már csak az érdekelne hogy van-e rajta eseményt értesítő led.

(#985) guyver válasza Mtbsrác (#984) üzenetére


guyver
senior tag

nincs

Poco F3 & Gear S3

(#986) Wesder válasza Mtbsrác (#984) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyèl akkor leagoo-t RGB LED ès 4G. 35k

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#987) xylevi


xylevi
tag

Szo volt itt vagy a sima X5 topikban, hogy nehany csenges utan automatikus uzenetek mennek ki, hogy pl. Kesobb visszahivom. Na nekem ez most jott elo, ma ket embernek is kuldott ilyent automatikusan es nem jelent meg a bejovo hivas nem fogadott hivaskent. A fent emlitett hozzaszolast, leirast nem talalom sajna. Valaki tudna segiteni ezt hogy tudom letiltani?

[ Szerkesztve ]

(#988) bostone válasza Wesder (#986) üzenetére


bostone
addikt

Honnan is rendelted?

(#989) Wesder válasza bostone (#988) üzenetére


Wesder
félisten

Gearbest EU warehouse 115$-volt postával együtt. 9 nap alatt megjött. Rendelès napjától-ajtón kopogásig.

Most pont nincs basszus :/

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#990) szalo74 válasza Ren Hoek (#492) üzenetére


szalo74
újonc

Nálam ugyanilyen router van, de 5 méter távolságban már gyakorlatilag nulla a wifi. Minden más eszköz fullon van és látja a harmadik szomszéd jelét is, de a doogee-n semmi...
A routert újraindítottam, a telefont is, de semmi változás. Valakinek valami ötlet? :F

(#991) dm1970 válasza sparks (#967) üzenetére


dm1970
tag

Szia!
Kipróbáltam, a progi tudja a glonass-t, a telcsi nem.

(#992) beyruth82 válasza szalo74 (#990) üzenetére


beyruth82
veterán

Valamivel nekem is gyengébben fogja a jelet mint más telóval(legalábbis a csík szerint mert amúgy 135 mb/s-t ír ki ami persze lehetetlen) de azért nincs ilyen gondom az egész lakásban erős a jel.

(#993) Mat86 válasza xylevi (#987) üzenetére


Mat86
csendes tag

(#382) hozzászólás és utána az X5 topicban

(#994) Ren Hoek válasza szalo74 (#990) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Sajna ilyen szórás van a telefonok között. Volt már itt valakinek akinek gyöszös volt. "Ilyen áron ez van"...
Nekem olyan helyeken is fogta a Wifit az egyetemen, ahol kb a laptop is nehezen...de minimum ugyan úgy. Cimbim kínai csodájánál pl rosszul érintkezett a GPS antenna valahogy, és ezért volt gány a jel. Egy alufóliával pótolta ki ha jól rémlik és akkor ment. Gőzöm sincs hogy van vezetve az antenna ezesetben.

(#995) sparks válasza dm1970 (#991) üzenetére


sparks
senior tag

Köszi, akkor nem nálam van a hiba.

(#996) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Valaki kipróbálta a kill shot bravo játékot? Olvastam kommentekben, hogy nem sikerült belaggoltatni a telót. Nekem ennél a játéknál sikerült. Nem tudom, hogy az én telómmal van valami vagy csak a játék ilyen.

(#997) beyruth82 válasza alan wake up (#996) üzenetére


beyruth82
veterán

Most szedtem le és kipróbáltam.Nálam semmi lagg.Tökéletesen gördülékenyen fut.Hibátlan.

(#998) alan wake up válasza beyruth82 (#997) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Nem tudom mi lehet a baj nálam. Azért köszi az infót.

(#999) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Gyors kérdés, hátha valakinek van összehasonlítási alapja. Melyik jobb Samsung S5 mini vagy a Pro?
Köszi

(#1000) Dave1984


Dave1984
őstag

Megvan a picike :)
Roviden.
Wifi kijelzo gyorsasag,nagyon jo!
A legnagyobb negativumnak a video lejatszas kepesseget tartom.Sima divx megakad,illetve nalam halk a kulso hangszoro: (
Zenei resze vegyes. Sony fulesemmel eleg halk,Hama fulessel meg nem tudom maxra tenni, mert kiszakad a dobhartyam: D
Azt hiszem rootolom es picit feljebb tolom a proci sebesseget, szerintem 1ghzre leskalazott proci lesz a ludas a megakado video ban.
Osszessegeben azt kaptam amit vartam.
30ezret meger!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.