Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Brekecs válasza szaboknak (#149) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szintén ! :)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#152) Wesder válasza Brekecs (#151) üzenetére


Wesder
félisten

Aztàn nehogy daloljon a frissítés ;] Csak poénkodok, ez akk is kell :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#153) DrangHun


DrangHun
csendes tag

Aki költséghatékonyan szeretne egy sok fronton jól működő kütyüt, annak ez a gép tökéletes választás.Az egyik kollégámnak rendeltem egyet az EUstock-tól, mit ne mondjak, baromira bejött neki.
Kislányomnak veszek egyet, neki is több, mint tökély lesz.Saját részre a "nagytesóval" (Doogee F5) szemezgetek.Nagyon kemény cucc, és talán még a kamerafüggőknek sem okoz csalódást :).
Sajna egyelőre úgy fest nem kerül be az EUstock-os repertoárba :(.

(#154) RBJ


RBJ
addikt

Nekem bántja ez a gyári fekete háttér a szemem. Remélem az ikonok nem fekete csempében vannak vagy mi fene. Érdekes az összes videóban ez a randa háttér van. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#155) fornettisuti válasza szaboknak (#138) üzenetére


fornettisuti
veterán

androidhoz biztonsagi frissites, ir rola valami hasznosat?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#156) Hallosz válasza Viktor0610 (#98) üzenetére


Hallosz
senior tag

ki mondta, hogy nem jó 2 GB RAM?
- Valahol a rendszer sebesség értékelésnél megtalálod -

Mert lakni, muszáj.

(#157) Hallosz válasza Viktor0610 (#98) üzenetére


Hallosz
senior tag

"Az erősebb hardvernek köszönhetően az általános rendszersebesség is előnyére változott, a mindennapi használatban alig-alig fordulnak elő akadozások, szinte minden villámgyorsan betölt, a komolyabb listák görgetése sem okoz gondot neki, a két gigabájtnyi RAM-nak köszönhetően pedig egész sokáig háttérben tartja a bezáratlan alkalmazásokat."

Lehet, hogy ez a rész elkerülte a figyelmedet

A tünet, és az azt kiváltó ok. Az örökös probléma, a droid achilles sarka.
Ugye érted?

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#158) Graphics válasza Hallosz (#157) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd el mire reagalt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#159) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Nem tartom annyira megfelelő döntésnek a különösen ajánlott plecsnit, mert kompromisszumot kell kötni a kamerával, ami nagyon rossz képeket készít. Az interpolálás miatt a kamera csak egy kicsivel kevésbé gázosabb, mint egy fix fókuszos. Ha ez nem lenne, akkor viszont lehet én is megadtam volna neki a különösen ajánlottat.

(#160) Wesder válasza Hallosz (#157) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem még egy is sok, de mint tudjuk a dupla hambi is jobb mint a sima :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#161) fornettisuti válasza G-Guts (#159) üzenetére


fornettisuti
veterán

ellenben van, 2giga ram, rendes soc, normalis kijelzo, "support", elegseges tarhely (rom)+micro sd kartya hely, lte-dualsim, minde ez 30k huf alatt, 12ho magyar garival. ha ez nem best buy kategorias, ar/ertek aranyban, akkor semmi, igy az also kategoriaban.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#162) Viktor0610 válasza fornettisuti (#161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Áh, hagyd... :U

Egyesek TÉNYLEG irreális igényeket támasztanak a pénzükért a készülékekkel szemben... :))

Samsung Galaxy A54

(#163) G-Guts válasza fornettisuti (#161) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Nem sokon múlott, de a kamera miatt hasalt el nálam. Egy különösen ajánlott telefon kapcsán ne legyen kompromusszum, azaz ne legyen DE. Jó a RAM, jó a SoC, jó a kijelző, a többi pedig közepes minőség, DE a telefon kamera tekintetében nem üti meg a közepes szintet. Tehát hiába a jó az ára, mivel van olyan rész, ami alsókategóriás minőséget képvisel, ezért itt bukik el a telefon.

(#164) Wesder válasza G-Guts (#163) üzenetére


Wesder
félisten

Valahol kell helyet hagyni a 6x innovàciónak ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165) ollie válasza Hallosz (#157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te nem érted. Az akadások nem a RAM miatt vannak.

(#163) G-Guts: ennyi pénzért mindegyik telefon kamerája ilyen.

[ Szerkesztve ]

***

(#166) Wesder válasza ollie (#165) üzenetére


Wesder
félisten

Offban és félve kérdem meg, moderàtornak lehet jelentkezni? :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167) ollie válasza Wesder (#166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehetni lehet, de attól senki sem lesz. :)

***

(#168) Wesder válasza ollie (#167) üzenetére


Wesder
félisten

Tudtam, csak nem sejtettem :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169) fornettisuti válasza G-Guts (#163) üzenetére


fornettisuti
veterán

Igen, alsokategorias minoseget kepvisel, mivel alsokategorias keszulek, alsokategorias aron, de nem alsokategorias erteku. Helyen kellene kezelni a dolgot, vagyunk es leszunk meg jo paran, akiknek ez megy, ezert megvettuk, hasznaljuk es nem fogaspontot keresunk rajta; te vegyel jobbat, ilyen arert (jah, hogy nincs), viszlat.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#170) beyruth82


beyruth82
veterán

Kiváló ajánlat. :C

(#171) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Érdekes,hogy több ilyen kaliberű márka telefonja kapott mostanában ajánlott/különösen ajánlott plecsnit.Jó lenne ha a "nagyok" is visszaszállnának árban erre a szintre.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#172) beyruth82


beyruth82
veterán

A 2 giga ram és az 1 giga ram között a hétköznapi használat során van érzékelhető különbség?Teszem azt egy voda smart prime és az x5 pro között?

(#173) fornettisuti válasza beyruth82 (#172) üzenetére


fornettisuti
veterán

"a két gigabájtnyi RAM-nak köszönhetően pedig egész sokáig háttérben tartja a bezáratlan alkalmazásokat. "

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#174) ollie válasza beyruth82 (#172) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl. nem töltődnek állandóan újra a lapok a böngészőben, meg több lehet egyszerre nyitva.

***

(#175) G-Guts válasza fornettisuti (#169) üzenetére


G-Guts
aktív tag

"te vegyel jobbat, ilyen arert (jah, hogy nincs), viszlat."

Lett véve, jobb is, és ilyen áron is van, bocsi. :P Csók a családnak. :)

(#176) beyruth82 válasza ollie (#174) üzenetére


beyruth82
veterán

Általában 1 max két lapot tartok megnyitva chrome böngészőben és azt sem szoktam figyelni,hogy egy bezáratlan alkalmazás meddig fut a háttérben.Nem zavar ha esetleg alkalmazásváltásnál 1-2 másodpercet várni kell.Más gyakorlati haszna nincsen?Hatással van például az akadásmentes görgetésre,laggolásokra,erőforrás igényes appok akadozásmentes futtatására?Vagy ezek processzor függőek?

(#177) Csapoati válasza G-Guts (#175) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na halljuk, mi az.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#178) Cifu válasza beyruth82 (#176) üzenetére


Cifu
nagyúr

Alant írtam az 1GB RAM-al elvert LG G3S-ről. Konkrétan egy Facebook elindítása 4-5 másodperc, átváltani Facebookról böngészőre (szinte mindegy, hogy Opera Max vagy Firefox avagy Chrome) dettó 4-5 másodperc. A kamera megnyitása 4-6 másodperc. Akkor is, ha pár perce még használtad.

Ugyanezek az azonos SoC-al szerelt, 2GB-os Nexus 4-esemnél fele-harmad ennyi időbe tellenek. Összehasonlíthatattlan a felhasználói élmény a Nexus javára...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#179) Wesder válasza Csapoati (#177) üzenetére


Wesder
félisten

Messziről jött ember azt mond amit akart tudod. Biztos "okosba" vette ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180) Graphics válasza G-Guts (#163) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A kulonosen ajanlott nem azt jelenti hogy perfekt minden teren...
Az arcedulahoz kepest viszont az.

Ez egy alsó kategorias telefon. Azon a szinten nezd.

Kivancsi vagyok en is mit vettel

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#181) ANOka válasza Cifu (#94) üzenetére


ANOka
őstag

Köszönöm! Legalább nézegethetem ezeket, mint alternatívákat.
A 4.7" még határeset. (Nekem nem kell 5"-os tepsimobil, mert nem telefonon internetezek folyamatosan.)

Az UHANS U100-on nekem "csak" a bőr (?) borítású hátlap nem tetszik.

(#182) plaszy


plaszy
őstag

Köszi a tesztet, már vártam! :)

Egyre erősebb az érzésem, hogy kell egy ilyen is a családba.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#183) beyruth82 válasza ANOka (#181) üzenetére


beyruth82
veterán

Az 5"-os méret ma már abszolúte sztenderd méret.Ami ez alatt van az kicsi ami fölötte az pedig nagy.Soha nem fogom megérteni azokat akik egész nap a 4"-os készülékükkel rohangálnak majd este mikor hazaérnek leteszik és kézbe veszik a 7-8"-os tabletjüket.Annak mi értelme?Még rosszabb ha a tabletet is magukkal hordják és felváltva használják,hol a kis telót hol a tabletet.Mert az 5"-os teló nagy,rossz zsebben hordani,stb.Persze a tabletet hurcibálni nem rossz és kényelmetlen...

(#184) ANOka válasza beyruth82 (#183) üzenetére


ANOka
őstag

Kinek a pap, kinek a papné!

(#185) KISDUCK válasza beyruth82 (#183) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nekem 3" telefonom van és 7" tabletem azért vettem meg mert 20k volt és win8 van rajt és általában budira viszem netezni. Hurcibálni egésznap egy kisebb eszközt kényelmesebb. Van értelme a kis telefonnak + olcsó netezős tabletnak otthonra szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#186) Wesder válasza KISDUCK (#185) üzenetére


Wesder
félisten

Làtni is 3"-on valamit vagy kitakar a billentyűzet gépeléskor? :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187) Lortech válasza woodworm (#140) üzenetére


Lortech
addikt

PDANET driverrel nálam működik probléma nélkül, fejlesztek rá.

Thank you to god for making me an atheist

(#188) szupermacs válasza tescodr (#136) üzenetére


szupermacs
veterán

Írnál majd róla pár szót? Érdekel, hogy mennyire vagy megelégedve. Összeszerelési minőség nagyon érdekelne. Gyönyörű telefon. :D Mennyi idő alatt szállították ki?

(#189) Graphics válasza szupermacs (#188) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van róla teszt,

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#190) KISDUCK válasza Wesder (#186) üzenetére


KISDUCK
addikt

XPERIA MINI PRO, és fizikain szoktam gépelni. 3 éve meg van már. Most nézelődök más utan, de inkább 4.5" körül keresgelek.

[ Szerkesztve ]

(#191) ANOka válasza KISDUCK (#190) üzenetére


ANOka
őstag

Szervusz "sorstárs"! :D
Kár, hogy már egyáltalán nincs fizikai billentyűzetes teló...

(#192) szupermacs válasza Graphics (#189) üzenetére


szupermacs
veterán

Bocsánat, erről valamiért lemaradtam. :D Nagyon szépen köszönöm! :R

(#193) KISDUCK válasza ANOka (#191) üzenetére


KISDUCK
addikt

Örültem volna én is ha folytatják a vonalat vagy ezt vagy a nagytestvert az xperia prot.

(#194) Cifu válasza ANOka (#191) üzenetére


Cifu
nagyúr

He? Blackberry Priv? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#195) ANOka válasza Cifu (#194) üzenetére


ANOka
őstag

A Blackberry egy külön állatfaj...
De igazad van: 1 fehér holló.

(#196) Wesder válasza KISDUCK (#190) üzenetére


Wesder
félisten

Ha mondod hogy mini pro akkor nem kötök beléd, mint köracél a betonba :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197) lexter00


lexter00
őstag

b+ mi ez a kamerafétis mostanában nem kell minden 5 percben szelfizni bulin/budin/munkahelyen/ágyban.

(#198) Cifu válasza lexter00 (#197) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez olyan dolog, mint anno amikor kitalálták, hogy hát 4,5"-os képernyőnél nem kell nagyobb. De azok a csúnya felhasználók bizony ezt nem vették tudomásul (mármint azok, akiknek volt saját véleményük, és nem Steve Jobs falikép van az ágyuk felett), és mikor elkezdtek megjelenni az 5,2, majd 5,5, sőt, 6 colos kijelzővel szerelt telefonokat, bizony nem kevesen elkezdték venni ezeket.

Na a szelfi is ilyen. Sokan utálják, meg nevetségesnek tartják és a többi. De akárhogy is nézzük, a felhasználók egy igen jelentős része bizony szeret szelfizni, tehát olyan telefonokat keresnek, amivel jól lehet szelfizni, sőt, mindenféle mókás szűrökkel játszani szelfiknél. Nevetséges? Kit érdekel, amíg fizetőképes kereslet van rá, addig ki is lesz elégítve az.

Itt azonban messze nem erről van szó. Az X5 Pro egy belépő szintű készülék, bizonyos kompromisszumokkal. Ezek közé tartozik, hogy bizony a kamerája nem túl acélos (persze ez is viszonyítási pont kérdése, 5-évvel ezelőtt teljesen elfogadható volt még az ilyen minőség, tessék csak visszanézni az akkori teszteket!). Nos, vannak, akik ezt nehezen dolgozzák fel, és nem onnan nézik, hogy bizony ez a telefon 30e Ft-ért ezt tudja nyújtani, hanem onnan, hogy hát ilyen a kamerája, függetlenül az árától.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#199) galaxys80 válasza beyruth82 (#183) üzenetére


galaxys80
veterán

Én meg azokat nem tudom megérteni akik péklapát méretű telefonnak csúfolt valamivel rohangálnak.
Na bumm. Mindenkinek más az igénye.

(#200) Graphics válasza Cifu (#198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Régen is volt szelfie... csak ez most így trendi...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.