Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Graphics válasza sharkypeti (#248) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Esetleg gearbest vagy panda , folytkov privatban. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#252) Pferi válasza sharkypeti (#248) üzenetére


Pferi
senior tag

Ha van Cetelem kártyád akkor megveheted 22.500-ért, és akkor van fullos magyar garanciád, sztem 2500 Ft-ot megérne ennyi plusz kiadás.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#253) Geller72 válasza sharkypeti (#248) üzenetére


Geller72
veterán

Aliexpresszről 74 usd...

(#254) lexter00 válasza Graphics (#251) üzenetére


lexter00
őstag

gearbest-re mostanában sokan panaszkodnak

(#255) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, elég lesz, most már tudok választani.

OnePlus 12

(#256) Graphics válasza Geller72 (#253) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pandarol 59.9 a sima. Prot nem tudom, en inkabb itthonra szavazok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#257) mzso válasza Cifu (#2) üzenetére


mzso
veterán

Csak azt mutatja mekkora nagy ganéjkupac a kapitalizmus/"szabad-verseny". Ha nem lennének ezek a kínai gyártók vehetnénk évekig ötszörös áron ugyanazt.
Néhány év múlva meg rinyálni fognak, hogy csökkenő bevétel, meg kínaiak, meg csőd, stb... Mint láthattuk is már amikor megszűnt a mega-lehúzás más elektronikai cikkenél.

(#258) mzso válasza hunluigi (#3) üzenetére


mzso
veterán

Szerintem nem. A felső kategóriában a márka meg a sekélyes sznobizmus számít. Nem is tudom, hogy angol nyelvterületen használják-e smartphone kifejezést, én még csak iphone-ozást hallottam.

Szerinted mennyien álnának neki Doogee-t venni amikor gyűjthetnének 2-3-4-szer annyit egy igazi ájfónért?

(#259) mzso


mzso
veterán

Én Banggod-ról rendeltem egyet. Még amikor az X5-ös cikk megjelent 25-én. (Bár már korábban a megjelenés előtt rátaláltam). Svéd TN-t kapott és tegnap indult útnak Malmőből (bár már 28-án náluk volt). Kíváncsi vagyok hogy megvámolják/adóztatják-e.

(#260) ollie válasza mzso (#257) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak azt mutatja mekkora nagy ganéjkupac a kapitalizmus/"szabad-verseny".

Pont azt mutatja, hogy mennyire jó a szabad verseny. Ha nem lenne, az emberek 99%-a nem vehetne telefont, mert olyan drágák lennének. Valszeg ugyanez lenne a műszaki eszközök nagy részére.

***

(#261) Graphics válasza mzso (#259) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem mar volt afferom a bang+sved megoldassal. Sok jo nem jott ki belole. Afara keszulj.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#262) Wesder válasza Graphics (#261) üzenetére


Wesder
félisten

+1 nekem is ugyan ez volt

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263) DrangHun válasza Geller72 (#243) üzenetére


DrangHun
csendes tag

Kuponkódot az EUstock FB oldalán találsz, az adott teló ajánlásánál.

(#264) Duree válasza lexter00 (#242) üzenetére


Duree
veterán

Nem hanem ő ült benne.Kölcsönadtam neki.

duree54

(#265) lexter00 válasza Duree (#264) üzenetére


lexter00
őstag

:DDD

(#266) dm1970 válasza Ferike81 (#214) üzenetére


dm1970
tag

Köszi!
Kissé béna vagyok, így már OK.

Más.
Feltettem én is az r08-at, de sajna nekem ennél sem marad meg a csak GPS beállítás [link].
Valaki ránézhetne a sajátjára? r05-nél azt az infót kaptam, hogy "még" működik.

(#267) CoolMan válasza dm1970 (#266) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nem marad meg nálam sem, visszaáll nagyon pontosra ha ki és bekapcsolom (R08).

(#268) mzso válasza Graphics (#261) üzenetére


mzso
veterán

Hát akkor ez van... :(
Valószínűleg hamar kiderül. Érdekes, hogy van aki meg 23 ezerért össze tudta szedni Kínából.

[ Szerkesztve ]

(#269) fornettisuti válasza mzso (#268) üzenetére


fornettisuti
veterán

de nincs is magyarorszagi garanciaja...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#270) Geller72 válasza DrangHun (#263) üzenetére


Geller72
veterán

Köszi. :R. Már megrendeltem egyet, plusz a facsét már régebben likvidáltam..:D.

(#271) Geller72 válasza fornettisuti (#269) üzenetére


Geller72
veterán

(Várjunk meg majd egy eustockos gariztatást is azért.. ;] )

(#272) dm1970 válasza CoolMan (#267) üzenetére


dm1970
tag

Köszi!
Akkor egyenlőre marad az állandó állítgatás. Remélem kezdenek majd vele valamit.

(#273) Graphics válasza Geller72 (#271) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

elárulom semmi gond nem lesz vele..

Az eustock hazai szervizpartnere a WayteQ :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#274) woodworm válasza dm1970 (#272) üzenetére


woodworm
veterán

Közben nyomoztam.
Nem a készülék a ludas, hanem az android. Nekem azért maradt meg a beállítás, mert a gps bekapcsolásakor soha nem fogadtam el a google felugró szövegét. Amint leokéztam, visszaugrik mindig a nagy pontosságú helymeghatározáshoz.
Próbaképpen a régi telefonomon is engedélyeztem, ott is rögzült a nagy pontosság.

(#275) mzso válasza fornettisuti (#269) üzenetére


mzso
veterán

Engem az kevésbé zavarna, ha meg tudnám kapni 23-ért. :)
Akárhogy is nézem +7k az +30%.

(#276) mzso válasza woodworm (#274) üzenetére


mzso
veterán

A nagy pontosságú mitől pontosabb? Használ GLONASS-t is?

(#277) woodworm válasza mzso (#276) üzenetére


woodworm
veterán

A tornyokat és a google wifi adatbázisát is igénybe veszi a gyorsabb és pontosabb helymeghatározáshoz.

(#278) Geller72 válasza woodworm (#277) üzenetére


Geller72
veterán

Azaz jelent... :(((

(#279) ollie válasza Geller72 (#278) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az állandóan téged, chemtrailes repülőkről figyelő, zsidó gyíkemberek mellett már mit számít? ;]

***

(#280) majcsika válasza beyruth82 (#201) üzenetére


majcsika
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Már hatodik napja ámulok, hogy ennyiért ilyen gyors, korrekt készüléket kaptam!
Ajándékba vásároltam de aztán maradt!

Nos a pár nap összefoglalva Doogee x5Pro-val

A gyári launcher-t kukáznom kellett mert miután telepítgettem pár dolgot, plusz képernyőnként egy widgetet kitettem (mail, óra+időjárás) megbolondult.Mindezt kettő képernyőnél! Nem lehetett szerkeszteni sem, se háttérképet cserélni, se törölni a widgetet. Mikor a bal oldali gombra rányomtam csak befehérítette a kijelzőt de nem lehetett eszközölni semmi változtatást rajta, és a widgetek sem működtek. Visszatettem gyáriba, akkor jó volt, aztán fél óra múlva ugyanaz a hiba. R08 van fent! Már elkönyveltem, hogy ez ennyiért is xar, de azért feltettem egy Nova launchert. A widget működési hiba egy ideig fennállt, majd újraindítás után eltűnt minden anomália! Azóta száguld!
Az internet hozzáférési pontokat magamnak kellett beállítani. (tescomobile-os hozzáférési pontok voltak csak elmentve, a szolgáltatóim pedig nem küldték le a konfigurációs sms-t, se Voda se Telenor)
Az akkumulátor kettő sim kártyával 4G adatkapcsolattal mail szinkron, (meg a google vackai is szinkronizálgatnak még), net,viber egész nap(céges szinten használjuk kommunikációra), némi zene, fél óra telefon/nap/ kártya sok fotózással, ...nos másfél napig kihúzza.
Az, hogy már már elkönyvelték itt a xar kamerát, engem nem akadályoz meg abban, hogy céges dokumentum fotózásra használjam(általában fuvarokmányok, cmr-ek). Ezeknek pedig ugye muszáj olvashatónak lenniük...eddig senki sem panaszkodott. Természetesen nem teszek fel fotókat de szerintem igenis lehet megfelelő fotókat lőni vele. Aki meg családi fotózásra használja az magára vessen!
A kijelző nem csak ennyi pénzért csoda! Nem tudom milyen panelt sikerült beletenni de übereli az eddigi ips- es készülékeimet fényerőben.A fényerőszabályozó szuperül működik!
Azóta települt egy offline navi is ami szintén remekül muzsikál. Azonnal talál jelet és nem vesztette el még egyszer sem!
A helymeghatározási beállítást megjegyzi, tehát visszaáll a beállított csak a készüléken-re.
A szabad RAM kb 1,4-1,5Gb körül mozog bármit is csinálok vele (játszani nem játszom).
Usb OTG működik szuperül. Egy régi Vega tablethez kapott otg kábellel próbáltam ki és pendrive, külső merevlemez stb sokmindent felismert, csatlakoztatott és használt/lejátszott róla(zene, film).
Hirtelen ennyi jutott eszembe!

(#281) Luck Dragon válasza majcsika (#280) üzenetére

Köszönöm szépen az összefoglalót. Azt megszeretném kérdezni hogy automatikus fényerő szabályzás van benne, már mint a gyári állapotban?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#282) majcsika válasza Luck Dragon (#281) üzenetére


majcsika
csendes tag

Igen van!

Meglehetősen gyorsan működik!
Eddig nem tapasztaltam zavaró gondolkodást a működésében.

(#283) beyruth82 válasza majcsika (#280) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi a tapasztalat megosztást.Nekem bőven elég ha reggel leveszem a töltőről és estig kitart akkor is ha használva van rendessen.Azt írtad sok netes alkalmazást futtatsz rajta.Ilyenkor tapasztalsz durvább laggolást,lassulást,akadozást?Kamera engem sem izgat(évek alatt rájöttem alig szoktam használni)leginkább nettel kapcsolatos alkalmazásokat használok van amikor többet egyszerre és az lenne a fontos,hogy normális sebességgel elviselhetetlen döcögés nélkül futtassa ezeket.Rossz tapasztalatom van sajna ezzel kapcsolatban mert volt samsung note 4-em is(8 magos exynosos változat)és még az is laggolt pedig egy 235 ezer forintos telefontól az ember elvárta volna hogy ilyenek ne forduljanak elő.

(#284) majcsika válasza beyruth82 (#283) üzenetére


majcsika
csendes tag

Nos...

futó alkalmazások -könnyű magyar billentyűzet
-google összes vacka
-viber
-3G Watchdog
-Avira
-Battery Notifier (bár már feltettem a BattryPercentEnablert)
-gyári böngésző
-Nova Launcher
-PowerAmp

Ez 1Gb rammal kb úgy nézne ki mintha 21-re húznánk lapot pl egy Skype megnyitással...de itt 2-vel ugye ez nem jelent problémát. A procin meglepődtem. Lagg, akadás megtorpanás mióta Nova launcher fut nem tapasztaltam. A gyári egy vacak. Kinyitom a Skypeot simán bejelentkezik, aztán hagyom futni, háttérben zene megy. Meg most csak a hecc kedvéért ráküldtem a navit is. Indul, fut minden. Az alkalmazásváltás is problémamentes.
((Az előző készülékem egy középkategóriás LG már a PowerAmp után letérdelt. Windows-t is használtam az csak naggyon belassult ilyen mértékű használatnál és ott sem akku figyelő sem forgalomszámláló sem launcher stb nem is ment. . .))

Azt észrevettem ( ez más droidnál azért nem így volt), hogy ha pl reflexből kilövök az alkalmazásváltóból minden futó alkalmazást, akkor leáll az Avira, 3G watchdog...aztán persze a háttérben újraindul.
De ez a kilövögetés egy berögzült xarság . Semmi szükség rá! Próbálom elfelejteni is a funkciót.

(#285) beyruth82 válasza majcsika (#284) üzenetére


beyruth82
veterán

Kimerítő és mindenre kiterjedő választ kaptam.Köszi szépen.Mondjuk én nem vagyok híve ennek a más launcher használatnak szeretem az eredetivel használni a telefont de majd kiderül.

(#286) pècsimunkás válasza majcsika (#284) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szia !

Èrtesìtő led ezen sincs ? Vagy csak a sima X5 ről spórolták le ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#287) libamajas


libamajas
tag

Sziasztok!

Játékra és netezésre szeretném venni a készüléket. Az lenne a kérdésem, hogy az akksija mennyit bír?

(#288) fornettisuti válasza pècsimunkás (#286) üzenetére


fornettisuti
veterán

nincs ertesito led es a navigacios gomboknak sincs hattervilagitasuk

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#289) fornettisuti válasza libamajas (#287) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha komolyabb jatekra kell, akkor ez nem a te keszuleked, ez meg mindig also kategoria

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#291) CoolMan válasza majcsika (#284) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nálam tökéletes fut a gyári launcher nincs vele probléma.

(#286) sky11 : Nincs.

(#287) libamajas: Idézek a cikkből: "A fejlettebb grafikus gyorsítónak hála játékra sem alkalmatlan a mobil, a hagyományosabb szoftvereket gond nélkül futtatja, de kicsit nyögvenyelősen még egy Asphalt 8 is eldöcög rajta."
S3 Neoról pedig érdemes a topicjában érdeklődni mert ez itt nagyon off.

[ Szerkesztve ]

(#292) libamajas válasza CoolMan (#291) üzenetére


libamajas
tag

Értem. Köszönöm.

fornettisuti Úgy látom nem rajongsz a Sanyik után :D

[ Szerkesztve ]

(#294) Wesder válasza CoolMan (#291) üzenetére


Wesder
félisten

Asphalt 8 az én MT6582/1GB kombós THL T6S-emen is gond nélkül fut. Plusz még a RR3 is. Pedig Mali400mp2 van benne. Szóval nem hiszem hogy az 5xPro-nak gondot okozna a Mali720mp2-vel. Ezeknél amúgy vagy erőforràsigényesebb app?

Ui: Eszembe jutott, igen van. A Gangstar Vegas már nagy falat volt neki.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#295) CoolMan válasza Wesder (#294) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Az Asphalt 8-at szokták mondani általában, mondjuk én nem játszok vele, így személyes tapasztalatom nincs róla.

szerk-re: Igaz, mindig van erősebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#296) Wesder válasza CoolMan (#295) üzenetére


Wesder
félisten

Értelek, csak ne azt írjàk hogy eldöcök, mert gondolom a 6582 gyengébb mint a 6735p még akkor is ha csak 1.0Ghz-n ketyeg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#297) CoolMan válasza Wesder (#296) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nekik lehet "döcögött" nem tudom.

(#298) majcsika


majcsika
csendes tag

Annyit emlegettétek, hogy mos jön le az a francos Aszfaltnyóc, hogy kipróbálhassam!

(#299) Wesder válasza majcsika (#298) üzenetére


Wesder
félisten

Kivàncsi leszek hogy fut, majd írd meg kérlek :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#300) majcsika válasza Wesder (#299) üzenetére


majcsika
csendes tag

Prestigio 8500-n eléggé döglődősen indult, szaggatott stb.
Nem vagyok játékos de kipróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.