Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HeliumA


HeliumA
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Verbatim StoreNGo pendrive-om. Szerettem volna egy Win boot drive-ot készíteni, de valami hiba csúszott a számításba, mert nem működött és azóta a Verbatim sem.

A lemezkezelő látja és meghajtó jelet is ad hozzá de kapacitást nem. A windows intézőben viszont nem jelenik meg.

Hogyan tudnám ismét működésre bírni?

Atis

"A Pénz valóban nem boldogít, mert nem érzem magam boldogabbnak most, hogy 500m$-om van, mint amikor 400m$-om volt" /Arnold Schwarzenegger/

(#52) Whysperer


Whysperer
addikt

Örök hálám!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#53) bazsiv4


bazsiv4
újonc

Nekem az életemet mentette meg, mivel anyósom pendrive-járól volt szó és én szúrtam el valamit rajta...

(#54) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Remek leírás, működött nekem is, ezer hála. :)

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#55) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Ma nekem is hasznomra vált. :R

(#56) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Es ha meg nem formaztam, de nem tudom az adatokat olvasni rola, arra nincs megoldas? :-)

I humbly and respectfully decline™

(#57) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

win 10 alatt egy régi 2 gb-os pendrive feléledt. :-)

 Apple

(#58) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Win 10 x64 alatt egy régi szar (most talán 2 ezer ft a piacon) 16GB-s pendrive-ot helyrehozott.

(#59) Renyke22


Renyke22
újonc


Sziasztok, véletlenül a C meghajtót ráhúztam a pendrive-ra ... azóta használhatatlan a pendrive.
Valakinek van valami ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#60) Ralond


Ralond
tag

Nálam is segített, de nem értem hogy nem volt rajta partíció eredetileg... :)

(#61) HeliumA


HeliumA
aktív tag

Nekem sajna nem segíti. MBR partíciós a pendrive, de nem tudja sehogyan sem formázni. Már próbáltam minden hogyan. Erre valami ötlet?

"A Pénz valóban nem boldogít, mert nem érzem magam boldogabbnak most, hogy 500m$-om van, mint amikor 400m$-om volt" /Arnold Schwarzenegger/

(#62) Ralond válasza HeliumA (#61) üzenetére


Ralond
tag

:F Passz. Ilyennel még nem találkoztam. :F

(#63) Pimpellér


Pimpellér
csendes tag

Sziasztok, 16 GB-os pendrájvom véletlenül formázva lett SDFormatter nevű programmal.
Próbálkoztam 2 helyreállító programmal is (Wondershare Data Recovery meg egy másik), de nem sikerült.
Sok fontos adat van rajta. Tudtok javasolni valamit? Köszi előre is.

(#64) Cassowary


Cassowary
csendes tag

Működött, köszönöm! :R

(#65) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Huh, nálam is bevált, visszahozta a pendrive 32Gb-os méretét. Már azt hittem 41 MB marad.
Hála a cikknek, segítségnek!!! :R :R :C :D

DIGI 500 ról 1000-re

(#66) realfalcon


realfalcon
csendes tag

végigcsináltam...visszakaptam a 8 gigás pendrive-om :))) 31 mb helyet!!!! Örök hála!!! :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#67) love


love
tag

Segített, memtest után kellett használnom, mert csak 49mb-ot látott formázás után, de ez helyre is hozta :) :R

Csak a Funky ;)

(#68) forintuser


forintuser
őstag

Segített. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#69) Attici


Attici
őstag

Köszi! Ez nagy segítség volt! :R

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#70) po1son


po1son
addikt

Köszi, most nagy segítség volt. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#71) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Nagyon jó a leírás, köszönöm! Hozzátenném ha ez nem segít a megoldásban, ajánlanám ezt az oldalt, több specifikus program van különböző chipekre, eddig 2 pendrivomat tudtam velük visszahozni, hibátlanok azóta!

(#72) Pitterix


Pitterix
őstag

Nekem ezt írja ki:

Védett partíciót nem lehet úgy törölni, hogy nincs beállítva a "védett kényszerítése" paraméter.

Mégis mi a lópikulát tudnék tenni?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#73) Pitterix


Pitterix
őstag

Azt elfelejtettem írni, hogy én is memtestet másoltam rá, ami csinált 3 partíciót. Egy 50, amit nem lát, nem tudok csinálni vele semmit, egy 96 megásat és egy 29 gigásat.

Közben sikerült megcsinálnom, de csak 30giga maradt. :K

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#74) Szkipi


Szkipi
tag

Ezer hála és köszönet :R :R
Már épp ki akartam dobni a pendrive-omat mikor rábukkantam véletlen erre a cikkre, végig csináltam és most tökéletesen műxik!!! :C

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#75) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Köszönöm!

Egy 16-os kész!!! :R

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#76) bigyo108


bigyo108
aktív tag

És megvan a következő is......
eldobom az agyam.

:Y
:R

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#77) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Köszönöm!!!!!

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#78) Redneck


Redneck
veterán

Memtest után jól jött, köszönöm! :R Szerintem kipróbálom a rakoncátlankodó másik pendriveon is. Azon nem hiszem hogy segít, de egy próbát megér! :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#79) so_ha


so_ha
senior tag

64Gb-os pendrive tért újra életre.
Hálás köszönet a leírásért/segítségért! :R

(#80) taky023


taky023
tag

Sziasztok!

Nekem a list disk-nél nem listázza a pendrive-omat. :(

Amúgy pedig a partíciókezelőnél a csatolt képen látható kapacitást látom, de nem tudom a fennmaradó részt sem formázni, sem átméretezni, semmi.

Mivel lenne érdemes próbálkoznom?

(Kingston DT 111 8 GB)

:R

~~~MEGOLDVA~~~

[ Szerkesztve ]

(#81) csixy


csixy
addikt

Na most vagyok bajban egy verbatim store n go vx400-as USB SSD-vel . 4partíció volt rajta . Az elsőt nagy kínnal megtalálja a win10 , ez egy yumi-s FAT32-es partíció. A diskpart elakad . Megpróbálom ezt a partíciót törölni . A partíció úgy kerül elő, hogy az eszközkezelőben megpróbálom beolvastatni a köteteket kütyün.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#82) csixy


csixy
addikt

No mit csináljak? Máshol azt írja ki, hogy írásvédettek a partíciók.

Microsoft DiskPart version 10.0.16299.15

Copyright (C) Microsoft Corporation.
On computer: DESKTOP
DISKPART> list disk

Disk ### Status Size Free Dyn Gpt
-------- ------------- ------- ------- --- ---
Disk 0 Online 232 GB 3072 KB
Disk 1 Online 115 GB 0 B

DISKPART> select disk 1

Disk 1 is now the selected disk.

DISKPART> select partition 1

Partition 1 is now the selected partition.

DISKPART> delete partition

DiskPart has encountered an error: I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani.
See the System Event Log for more information.

DISKPART> select partition 4

Partition 4 is now the selected partition.

DISKPART> delete partition

DiskPart has encountered an error: I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani.
See the System Event Log for more information.

DISKPART> clean

DiskPart has encountered an error: I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani.
See the System Event Log for more information.

DISKPART> list partition

Partition ### Type Size Offset
------------- ---------------- ------- -------
Partition 1 Primary 43 GB 1024 KB
Partition 2 Primary 40 GB 43 GB
Partition 3 Primary 29 GB 83 GB
* Partition 4 Primary 2431 MB 113 GB

DISKPART>

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#83) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem nem sikerült... valamit elbaxok?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

köszönöm! :R
nekem eltűnt maga a partíció is, de a leírás alapján sikerült megcsinálnom ;)

#Vangelis:
4-es, 5-ös pontot hagyd ki.

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#85) lolka-bolka


lolka-bolka
tag

Tudna nekem segíteni valaki.
Van 1 32gb pen. Ha rufuszal ki írom az oprendszert akkor csinál 1 UEFI patricot.ezt,hogy lehet kiküszöbölni.
Mert ezután mindig a lemez kezelőben lehet csak törölni.

(#86) King Unique válasza lolka-bolka (#85) üzenetére


King Unique
titán

Egyrészt ilyet kizárólag csak akkor csinál a Rufus, ha UEFI-NTFS telepítőt készítesz vele, meg ha Windows To Go szerinti telepítést. Esetedben vsz az előbbiről lehet szó, ahol az oka a 4+ GB install.wim az ISO-ban, amiről egy másik topikban volt szó. Vagyis szükség esetén darabolni install.swm fájlokra / ESD ISO-t használni / nem külső forrásból származó integrált telepítőt használni és akkor nem lesz rejtett UEFI_NTFS partíció.

Másrészt nem feltéten a lemezkezelőben kell törölni, ahol van hogy meg sem jelenik az a partíció, hanem parancssorban célszerű újraparticionálni, újraformázni a pendrive-ot. Vagy akár a Rufus használatával pl. a nem bootolható opciót választva, az is simán megoldja.

Harmadrészt az ilyen cikkek, blogjegyzések során létrejött topikok helyett eleve inkább egy arra alkalmas szaktopikban - pl. pendrive probléma - kellene legközelebb feltenni az ilyen kérdéseket, ha mielőbb választ akarsz! Itt a tied előtt eleve tavalyi volt a legutóbbi hozzászólás, meg amúgy is kb kihalt ez a topik és ilyenkor nem meglepő, ha csak napok múlva, vagy egyáltalán nem érkezik válasz...

(#87) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Még most is megmentett, köszi! :R

meg

(#88) #73959936


#73959936
törölt tag

Sokat küzdöttem, de megérte,

Most így megjegyzem: nem látszik igazán az "ez a gép" menüpont alatt win 10-nél a pendrive. Azért nem általában, mert annak fájlrendszere RAW, vagy valami hasonló. Ezért a számítógép-kezelés alatt kiválasztva a meghajtót szükséges először is vagy fat32-re vagy ntfs-re való formázása a meghajtónak, majd betűjellel történő ellátása.

ezután már használható is.

:R

[ Szerkesztve ]

(#89) qdak


qdak
addikt

CREATE PARTITION PRIMARY= nincs elég hely :/

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#90) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönöm! :R
2 GB-os pendrive régebben 49 MB-os lett formázás után. Ez visszahozta. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#91) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

"Nincs adathordozó az eszközben" Nem érzékeli semmi sem. a meghajtó betűjele megvan, de off...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.