Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

most mit akarnak? azt h sírjunk? :S egyébként feelinges kis videó... a rögbipályán a boss nagyon ismerős... hozzá pedig régen duke "leszedem a fejed és belédsz@rok" beszólása :) ami úgy is lett...

lehet h igazam lesz és csak porkavarás megy? szeretnék ezzel játszani... ha jó lenne, mindent megbocsátanék nekik...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Gergello


Gergello
addikt

Ez vmi vicc? ez k.. jó!

(#3) alien_


alien_
őstag

Nem véletlenül jelenik meg ennyi anyag a játékból: George Broussard-nak $5 millióra lenne szüksége, hogy a projectet befejezze. Most egy agresszív reklámkampányt indított, hogy egy támogatót be tudjon rántani a fejlesztés finanszírozására..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

"Dont worry girls, there is a plenty of Duke to go around."
:DDD
Szívesen játszanék ezzel. :))

(#5) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

5 millió dollár még?
ezek megőrültek

(#6) CSorBA


CSorBA
őstag

szánáfábiccs :D hát ezen nagyot röhögtem :D

Azért ha már van ilyen anyag, biztos abba kellett ezt hagyni? Bár a 12év elég nevetséges :(((

(#7) Zolás


Zolás
addikt

Vazze rég röhögtem ekkorát. És ezek a beszólások :DDD Valami feregeteges élmény újra meghallani a jó őreg Duke bácsit. Ha megjelenik biztos kipróbálom :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) Karma


Karma
félisten

Mennyi Pókmalac :DDD Szimpatikus, az már biztos.

Le vagyok maradva a mai játékokkal, mostanában szokás, hogy ha FPS-ben lenézel, látod a saját tested? Mert ha igen, akkor vééégre :C

“All nothings are not equal.”

(#9) CSorBA válasza Karma (#8) üzenetére


CSorBA
őstag

Ha jól sejtem ez a F.E.A.R. óta lett divat, ott ugye tudtál rúgni, ütni, és nagyon jól volt megcsinálva...

(#10) mephi666 válasza Karma (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát ezt már én is régóta szerettem volna... pl a jericho volt hasonló, hogy láttam a "testrészeimet", nem csak egy lebegő kamerát irányítottam :) de a tps-eket leszámítva nem sok helyen volt ilyen... a mozgások nagyon jók a videóban... meg, hogy minden többféleképp is le van modellezve a változatosság kedvéért... az egyik bossfight is kicsit jericho-ra emlékeztetett...

duke meg polír gyerek... fikál egy marhanagyot, első dolga, h kicsit lesöpörgeti magáról a koszt, beszól párat, mint ford fairlane és szétrúgja az idegenek seggét :)

#9 duke 1-ben is lehettt már rúgni :) meg a kicsinyített ellenfeleket el is lehetett taposni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) remington2 válasza Karma (#8) üzenetére


remington2
senior tag

Riddickben is lehetett látni (a Butcher Bayben ).

Más: ha ilyen stádiumban van a játék, miért nem adják ki?

(#1) mephi666

Persze, hiszen a régi játékban is az egyik bosst hasonló környezetben kellett kiiktatni.

(#12) Bici

Azt a szégyent, amit az utóbbi évtizedben műveltek, csak így tudnák jóvá tenni (bár nem is annyira bonyolult, "csak" be kellene fejezni, és kiadni... Grafikailag kicsit kopottasnak tűnik (duke keze, a fények), de ha a játékélmény megvan, nem gond.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#12) Bici


Bici
félisten

Akárki akármit mond, ha kiadnák a játékot ilyen hangulattal, akkor brutál siker lenne.
5milla? A Blizzard-nak elég jól megy, úgyhogy tessék csak megvenni az egész kócerájt! :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#13) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Komolyan mondom, nem értem a készítőket. :F

Ha már egy ilyen - amúgy nagyon látványos - videót össze tudtak dobni, akkor miért nem tették meg ezt jóval korábban, miért várták meg, amíg mindenki lassan kiábrándul a játékból?

Nem dicséretképpen - hiszen tizenvalahány év óta még mindig csak egy pár perces bemutatóra telt tőlük -, de amúgy tényleg jó lenne ez a játék, a videót nézve ismét elkapott a "Damn, I'm looking good..."-feeling, remélem azért valakit találnak majd aki segít befejezni a cuccost. De azért az új támogató helyében én kitűznék egy pár éves (maximum) határidőt (Persze nem luxusgázsival, azt majd utána), és ha addig sem tudják kiadható állapotba hozni, akkor "H'asta la vista, Baby!". :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) whiz


whiz
aktív tag

Na ez alapján a movie alapján (is) "hub**meg, ez ku**a jó lesz" feelingem van. Adják ki. ADJÁK KI! Akár így, most rögtön! :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#15) mephi666 válasza remington2 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

arra gondoltam én is... azt hiszem, h fejezetekre volt osztva a játék és az 1. végén volt "ez" a boss...és ott szólta be a magyar szinkronos verzióban, amit #1-ben is írtam... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) volvoguy


volvoguy
addikt

valaki árulja el nekem ,hogy ez a játék miért annyira nagy cucc, és miért lenne akkora siker, és miért megy ez a hisztéria körülötte?
sztem semmi extra nincs benne..egyáltalán miről szól? szörnyeket kell trancsírozni? nagyon élvezetes mondhatom...vagy ez valami unreal stílusú cucc? netán painkiller? vagy van története is?

vajon csak a 12 éves "legendás" fejlesztés miatt van ekkora hírneve a játéknak?
vajon ha időben megjelent volna akkor történelmi játék lenne?

amúgy engem nem igen győzött meg, sem grafikailag sem játékmenetben...szal nem dobtam el tőle az agyam

valaki világosítson fel...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17) athomi válasza volvoguy (#16) üzenetére


athomi
veterán

úgy látom valakinek kimaradt az életéből a Duke Nukem...sajnálhatod :)

[ Szerkesztve ]

(#18) TazLeacher válasza volvoguy (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak fiatal vagy, ennyi...ez a videó igazából az "öreg motorosok" szívét dobogatta meg igazán. A hang, a duma, a régi ellenfelek új köntösben, és ugye a focipálya...nekem csak a jetpack hiányzott. :DDD

Mellesleg szerintem egyébként sem egy rosszul sikerült alkotás. Ja, és a sztori? Kb. mint a Crysisban. Ments meg a világot! Csak itt a hangulat egy kicsit odab@sz.

Én egyébként lemaradtam egy kicsit, azt hittem még készül... :O

Ja, de össze is dobhatjuk a lóvét: ha mindenki belead 2 dollárt, szerintem gyorsan összejönne a lóvé. Max a végén "kicsit" hosszabb lenne a stáblista köszönöm része. :D

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) #97544192 válasza volvoguy (#16) üzenetére


#97544192
törölt tag

Egyetértek veled, suti_88.
Én sem értem, miért ennyire nagy cucc. Azért, mert bemutat, meg van 1-2 beszólása? Aztarohadt, de nagy dolog... Ilyen más játékban még nem volt! Atom nagy durranás, mondhatom. ^^

#17, #18: Nekem is kimaradt az életemből, de nem bánom. :N Biztos jó játék volt a maga idejében, de 12 év alatt rádobtak egy grafikát, és verik a nyálukat? Menjenek a búzsba.

[ Szerkesztve ]

(#20) Bici válasza volvoguy (#16) üzenetére


Bici
félisten

Valszeg azért látod így, mert nem játszottál az eredetivel (Duke Nukem 3D).
Ez egy jó régi játék, még a DOS korszakból. Annak idején hatalmas siker volt.
A főhős egy szőke kigyúrt csóka, aki baromi egoista, és hatalmas beszólásai vannak. A játékban szörnyeket kell irtani. A szörnyek, a pálya, zene, és legfőkébb a főhős egyénisége miatt ilyen kedvelt a játék.
Nem lehet megmagyraázni, tapasztalni kell. Aki nem játszott az eredetivel, az ezt nem értheti.

Az hogy a grafikától nem estél hasra, az sokmindentől lehet.
Ez a játék még nagyon nincs kész, nyilván ez nem a végleges grafika (amit a motionbuilder-ben mutatnak, az tuti nem az).
A másik, meg egy youtube minőségből kötve hiszem, hogy bárki meg tudná mondani a frankót.

Az eredeti játék menete az általad felsoroltak közül az Unreal-re hasonlít leginkább.
A DNF játékmenete szerintem fel lesz turbózva kicsit.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) Sirandrish válasza athomi (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én játszottam régen vele de nekem sem derül ki ebből a videobol hogy ez miért ekkora show...
Ok..fasza beszólások...és? ez nem viszi el a játékot...főleg nem fogja elvinni 2012ben amikor már TALÁN meg is jelenik...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) bdav válasza TazLeacher (#18) üzenetére


bdav
őstag

hát meg befigyelt a jó öreg devastator is a focipályán :)

egyébként valami félelmetes hangulata van a játéknak, ehhez jön még a jó pályatervezés (the abyss, amikor lerobbantod a fél mapet, lol :D meg az aliens-hangulatú 2. fejezet, lunar reactor amit mindig úgy oldok meg h. jetpackel felrepülök az elejéről a végére, jópofa fegyverek (bakancs, fagyasztó, kicsinyítő)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#23) Inv1sus


Inv1sus
addikt

1:37 :DDD

Hát ez elképesztő! Most úgy felpörögtem ennek a videó láttán, hogy pfu... Én is AKAROM MOST RÖGTÖN! :C
Igazi duke feelingje van. Rohadt jól, élethűen megvan animálva a dolgok, Duke mozgása... Ez a játék, ha 100% lenne, úgy lesöpörné a mai gagyi gameket, mint a huzat. Muszáj ezt befejezni gyerekek, már gyerekkorom óta várom, azóta felnőttem... Megérdemlem na ;]

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#24) Sirandrish válasza Inv1sus (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

5M dollár és fél év mulva tolhatod:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Inv1sus válasza Sirandrish (#24) üzenetére


Inv1sus
addikt

Simán megérné rá befektetni. A jó munkához idő kell és pénz. Sztem, ha lenne ilyen adományozás, én küldenék is pénzt. Ez nálam nagy szó. :U

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#26) PowerBuldog válasza Inv1sus (#25) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csak ehhez eddig 12 év kellett és megszámlálhatatlanul sok pénz. :(
Amúgy most megint kedvet kaptam a DN3D-hez, gyorsan le is kaptam, + high res texture packot. :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#27) Inv1sus válasza PowerBuldog (#26) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ez a játék rengeteg motoron átment azóta. Szal ehhez, amit most látunk, ahhoz kb semmi köze nincs a 12-10 évvel ezelőtti duke nukem forevernek. Max 5 éves lehet ;)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#28) Sirandrish válasza Inv1sus (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha 5M dollár kell még akkor a játék hány %a van kész? 10?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) PowerBuldog válasza Inv1sus (#27) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az a tényen nem változtat, hogy 12 éve kezdtek neki a DNF fejlesztéséhez. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#30) athomi válasza Sirandrish (#21) üzenetére


athomi
veterán

Mondom, ez annak nagy ´só´, aki végigtolta a Duke Nukem 3D-t és bejött neki. :)
Tényleg, létezik egyáltalán olyan akinek nem jött be? :D

"Ok..fasza beszólások...és? ez nem viszi el a játékot...főleg nem fogja elvinni 2012ben amikor már TALÁN meg is jelenik..."
Ezt most úgy mondod, mintha a mai játékok olyan jók lennének. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) Sirandrish válasza athomi (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát pont ezaz...semmivel sem több szvsz mint akármelyik mai fps...
ez olyan mint a nemrég megjelent Golden Axe...a régit imádták millióan..az uj kapott átlagban 5pontot 10es skálán...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Inv1sus


Inv1sus
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=X3pwMdXRdDY

Kicsit jobb lett azóta :p.
Egyébként valakinek esetleg megvan a zenéje? Nem a Manhattan projekté, hanem a Forever zenéje. Hátha... :U

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#33) No-kia válasza Inv1sus (#25) üzenetére


No-kia
őstag

én is nagyon vároom, meg a videó is ku*a jó, de volt idejük és sztem a pénzt sem sajnálták, kicsit jobban kellett volna sietni, lehet már késő, de hátha nem hajrá :C :C :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34) D1Rect válasza Sirandrish (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

Van új Golden Axe? :Y :R
Mod: De nincs PC-re :O

[ Szerkesztve ]

(#35) mephi666


mephi666
nagyúr

ez olyan dolog, mint mondjuk a diablo... annak is kultusza van, hiába csak egy egyszerű hack n slash... nem kell ahhoz atomvillanás/csimbumm/100soron megtekert csavaros sztori, h valami jó legyen... az egyszerű dolgok sikerülnek általában legjobban... duke is elég egyszerű karakter, mégis állati nagy rajongótábora van... tuti recepttel készült a játék: duke a kigyúrt szőke akcióhős, ford fairlane stílussal... a játékban jönnek a gonosz idegenek, akiknek szét kell rúgni a valagát, mindez teljesen interaktív környezetben, ahol bármihez hozzányúlhatsz: flipper/mozigép/félpucér sztriptíztáncosnők, stb :) ez meg '96ban nagyon nagy szám volt... aki nem játszott vele nem értheti... aki meg játszott, az nem hiába van oda érte annyira :)

a sör is egyszerű, mégis az egyik legjobb ital és nem lehet megunni :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) Sirandrish válasza D1Rect (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van uj golden axe...és ér is vagy 4 forintot..

a Diablot azért nem emliteném egy oldalon Duke-val...
Már ha ténylegesen ezt az "egyszerü"séget nézzük:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hát ha csak a poén kedvéért is, de elkészítem a saját Duke Nukem Forever-emet, ha ebből nem lesz semmi. :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#38) mephi666 válasza Inv1sus (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy csinálunk egy magyar verziót feketepákóval, amiben a főhős időnként berezelne és elbújna az asztal alá meg makogó beszólásai lennének: "makkmakk szétmakmakk rúgommakkmakk a seggedetmakkmakk" a sztriptíztáncos nőknek meg mondaná, hogy "ádideádidit" :DD

#39: jah, lenne rá 50% esélye minden fegyverváltásnál, hogy a köv lövéssel szétlövi a saját golyóit :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) Sirandrish válasza mephi666 (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kezébe fogná a fegyvert és elsírná magát? mert engem csak akkor érdekel:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) srph25


srph25
tag

A 2001-es trailer marha jó volt. Még mai szemmel nézve sem rossz. Akkor kellett volna kiadniuk. Várható volt, hogy ez lesz a vége. RIP
[link]

(#41) ddekany


ddekany
veterán

Ebből most nem derült ki kb semmi sem. Láttunk néhány animációt, amikről ki tudja mennyire voltak dinamikusak (AI+fizika vezéreltek)... . De ebből nem derül ki, hogy maga a játékmenet milyen, meg hogy fenn tudják-e tartani a DN feelinget több órányi játék után is. Kb semmi nem derült ki, csak mondjuk hogy tényleg szerettek volna hűek maradni az elődhöz hangulatban. Na persze az már nem is kevés... gondoljunk csak a Doom 3-ra, ahol nem próbálták továbbvinni a régi játékot, csak a címe kellet nekik marketing megfontolásból.

A 12 év körül meg nem kell tépni a hajunkat... nagyon sok project csúszik el, vagy végződik sikertelenül. És nem vicc ilyen méretű cuccot kifejleszteni, néhány tévelygéssel úgy elrepülnek ez évek, csak nézel ki a fejedből... Ez a film amúgy nem árul el túl sokat arról, hogy hol tart a project. Lehet, hogy még a 75%-a hátra van, lehet, hogy csak 20%...

[ Szerkesztve ]

(#42) D1Rect válasza Sirandrish (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt a 4 forintos dolgot nem tudom meg egy darabig. :)

(#43) Dealer


Dealer
tag

Duke egy legenda ezt a témát szerintem elb@szni nem nagyon lehet:D elkéne adni az egész projectet jogokat fejlesztéseket mindent, 1 másik cégnek. Egyébként ki lenne ezek után az a hülye aki pénzt ad ennek az idióta Broussardnak? Lehet hogy ezzel a projectel akar nyugdíjba menni. :))

(#44) ddekany válasza Dealer (#43) üzenetére


ddekany
veterán

"Duke egy legenda ezt a témát szerintem elb@szni nem nagyon lehet :D"

Vagy éppen nagyon is? Nem tudom, nem voltam nagy gamer, meg régen Net sem volt, hogy jó rálátása legyen az embernek... de nekem anno a DN igencsak innovatívnak és ütősnek tűnt. Ha ezt helyesen érzékelem, akkor ugyan ezt várnák el az öreg motorosok (+ a fiatalságuk hangulatát), és hát ezt manapság hozni... nem csodálkoznék, ha ezen csúsztak volna el. Túl nagyot akartak alkotni, akkorát mint anno a DN volt?

[ Szerkesztve ]

(#45) athomi válasza Dealer (#43) üzenetére


athomi
veterán

Egy másik gárda telepakolná a saját bugyuta elképzeléseivel a játékot és az egészből semmi jó nem sülne ki. :(

(#46) Vistaboy válasza mephi666 (#35) üzenetére


Vistaboy
veterán

"ez olyan dolog, mint mondjuk a diablo... annak is kultusza van, hiába csak egy egyszerű hack n slash... nem kell ahhoz atomvillanás/csimbumm/100soron megtekert csavaros sztori, h valami jó legyen..."

Tökéletesen igazad van, a Diablo III az egyik legjobban várt játékom, az előzetesek alapján legalább annyian és annyira várják azt is, mint a DNF-et. :R

A fiatalabbak pedig, akik nem játszottak az eredeti - majd később az Atomic - verzióval, azok soha nem is érthetik meg, hogy mi is Duke Nukem lényege. Most már nem lehet ugyanazt az érzést elérni, mert a mai játékosok szemében a játék iszonyúan gagyinak tűnhet. De akkoriban hatalmas volt hangulatilag is, meg hát ne felejtsük el, hogy akkortájt kezdett teret hódítani a 3D, a DOOM áttörése után a Duke3D-ben a le/fel-nézés és a JetPack-kal a le-fel szállás lehetősége legalább akkora fejlődés volt, mint utána a Quake-ben a teljesen polygon-ból álló, 3D-s karakterek. :K

Ma már ezek alap dolgok, de az akkori gépek ezt igencsak megsínylették (Addig lazán vitte a 486 DX2-80MHz-es gépem a 3D-s lövöldéket, de a Quake-et Pentium procival felszerelt gép alatt igencsak lebutított grafikával kellett játszani). Ó, régi szép idők... Amikor még egy 386 DX-33-as gépen, 4MB RAM-mal és 20MB-os HDD-vel nyomtam a DOOM 1-2-őt... :U Csak a játék volt fent a gépen, meg az IO.SYS, MSDOS.SYS és a COMMAND.COM. És maradt kemény 2MB hely a mentéseknek (16MB volt a DOOM2). Jajjj...

Na de elég ebből, mert sírva fakadunk. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#47) alien_


alien_
őstag

Sokan vakarják a fejüket, hogy miért zárta be Broussard a stúdiót. Nagy vonalakban a sztori:
George Broussard és Scott Miller a 3D Realms két tulajdonosa. Utóbbinak elege lett, és úgy döntött, hogy George -ra hagyja a DNF befejezését, ő pedig a Radar Group -ra (PREY2!!) és az újjászületett Apogee -ra koncentrál. Viszont ez azzal járt, hogy egy jókora pénzmagtól esett el a 3D Realms, ráadásul Miller volt az agy kettőjük közül, ezért szépen kicsúszott a talaj a fejlesztés alól, elfogyott a pénz. Ezért (ahogy twitteren is írta) George fogta magát, és felkereste a Take 2 -t (Akinél a játék kiadási jogai vannak), hogy adjanak $5 millát, különben nem tudják befejezni a játékot. Take 2 pedig némi gondolkodás után azt válaszolta, hogy "adunk $30 milliót, de akkor miénk a Duke franchise!". Broussard feje erre szépen átment vörösbe, és miután az iD, Epic + még pár remélt támogató is elutasította, szépen bezárta a 3D Realms-et.
Véleményem szerint Broussard ezzel zsarolja a Take2-t, mivel nekik elég nagy érdekeltségük van a játék kiadásában, és nem is valószínű, hogy hagyják meghalni a projectet. Van rá esély, hogy rövidesen megállapodnak, és a munka újraindul...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#48) remington2 válasza volvoguy (#16) üzenetére


remington2
senior tag

Lényegében igazad van, tényleg nem nagy cucc. Annyira legalábbis nem, ami indokolna egy eszméletlen fejlesztési időt, hercehurcát. Ennek a játéknak a törzsbázisa az az "öreg" réteg lenne, aki ismeri az eredeti Duke Nukemet, viszont a fejlesztési történettel éppen itt sikerült "kinevelni" a legszkeptikusabbak táborát is. Az egyszeri / fiatalabb játékosoknak meg nem mond semmit sem a név, sem az ember.

Az 5 millió dollár meg no comment, szvsz egy centet sem adnék neki, ilyen háttérrel. Már arra is gondoltam (a lefújásos hír kapcsán) hogy pénzmosodának használták a stúdiót. . .

(#41) ddekany

"A 12 év körül meg nem kell tépni a hajunkat... nagyon sok project csúszik el, vagy végződik sikertelenül. És nem vicc ilyen méretű cuccot kifejleszteni, néhány tévelygéssel úgy elrepülnek ez évek, csak nézel ki a fejedből... "

12 év . . ezt te sem gondolod komolyan . . . közben elment az egész világ, processzor-generációk, vga-generációk, és ők nem haladnak ötről a hatra? Jött közben több tucatnyi fps, hosszan lehetne sorolni a "classic" neveket is, csak röviden: return to castle Wolfenstein, bioshock, doom3, IGI, Call of Duty sorozat kompletten, Mohaa sorozat kompletten, Half Life sorozat kompletten, FEAR 1-2, kiegészítővel, és a legtöbbünk kedvenc fps-einek a nagy része is a Forever fejlesztésének elkezdése után jött ki. Ők ezalatt EGY SZEM, azaz EGY, ONE, UNO, EIN játékot fejlesztettek? (Tudom, hogy a fentieket nem egy fejlesztő adta ki, de akkor is). Ez nem olyan, mint a bor, minél öregebb, annál jobb, itt nincs patina sem, ez csak egyszerű lúzerség.

Szvsz az, hogy hagyták őket ennyi ideig fejleszteni (és a motorokkal szórakozni), a mecénások hibája volt, a STALKER története iskolapéldája az ilyen fejlesztéseknek, amelynek a végén a kiadó kiverte belőlük a kész játékot, és annyi. De itt . . . viszont még mindig huszáros módon véget vethetnének a viccnek, és poénként kiadhatnák a játékot, amely kereskedelmileg valószínűleg bukta lenne (szvsz kizárt a profit, hiszen 12 évnyi pénzkidobást egyetlen játékkal nem lehet behozni), de jóvá tennék a fejlesztési időt. Én legalábbis így látom.

(#47) alien_

Elképesztő bőr van ennek a lúzernek (Broussard) az arcán.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#49) TazLeacher válasza alien_ (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönjük az infót. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) bdav válasza remington2 (#48) üzenetére


bdav
őstag

"közben elment az egész világ"

A lista

"vga-generációk"

gyakorlatilag a 3d gyorsítás a ma ismert formájában ezalatt az idő alatt jött össze :D (voodoo volt akkor még a csúcs amikor elkezdték :D)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.