Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) JanR


JanR
addikt

BMW-m van, de még sem érzem magam őrültnek (vagy mégis?). Viszont a legtöbb bevágásnál nem látjuk az előzményt, csak azt, hogy a bmw (persze, mivel őrült, ezért minden ok nélkül!) bevág az autó elé és fékezget, meg fegyvert ránt - igen, ez jellemző minden márkatársamra.

Ez ezzel a legnagyobb baj, hogy az emberek 80%-a, ha nem több általánosít. Aztán ez még is mire jó?

Akkor a másik oldalról:

Tempósan közlekedek, de a jobbra tartást ismerem, index van az autómon. Akkor miért van az, hogy (akkor általánosítok én is) a francia csodák és hétvégi swift-esek autópályán mennek a belső sávban 90-100-al, mikor a jobb sáv üres. Ha elmegyek mellette a jobb sávba, az esetek többségébe az utolsó pillanatban behúzza elém az autóját és integet/mutogat, mert őrült bmw-s vagyok (és jobbról előzök.. szerinte - pedig csak haladok a sávomban). Viszont ha ezt el szeretném kerülni, behúzódok a belső sávba és elkezdek lassulni, mert az istenért nem megy le így sem. Rávillantok kétszer, akkor jön az, hogy vészvillogó és fékezgetések, mert megint őrült bmw-s vagyok, pedig nagyon nem vagyok a fenékbe tapadós típus, megtartom a kellő követési távolságot, mit képzelek én, hogy megzavarom Ő kis lelki világát?!

De meg lehet kövezni, mert bmw-m van, tehát őrült vagyok!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.