Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

A sok románról nem is beszélve... Köztudott, hogy Törökszentmiklós és Püspökladány közötti szaka a legveszélyesebb a 4-es főútnak. Miért pont itt alszanak el, és kezdenek befejezhetetlen manőverekbe az emberek .... :F

(#2) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

semmi észrevétel, hozzáfűzni való???
Ennyire magáért beszélnek a tények :Y :Y

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

A 4-es az totál csőd az egész, ha van rá mód kerülöm (mezőtúri vagyok), bár az meg elég nehéz. :D Volt hogy inkább kerültem 15-20 km-et, csak hogy 600 méternél többet ne kelljen menni rajta.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az M6-ost átvették alagutastól, és most jönnek elő a bajok. Ami nem jó, az nem jó. Persze ha jól tudom, a "csaknorisz" híd is ideiglenesen lett átadva. Meg a nullás keleti szektora. Miért nem lehet nálunk semmit megcsinálni normálisan?

(#5) DJ WOKKY válasza potyautas (#4) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Kareszovics: Teljes mértékben jogos. Legszívesebben én is ezt tenném, de akkor nem tudnék kimozdulni.

potyautas: Igen a szép M6-os os benne volt a tv-ben is, az sem kutya.
A hídról és az új 0-ás-ról nem hallottam ezt, de meglehet, ha te mondod.
Azért nem lehet, mert akkor véletlenül bírná, és ez a sok képviselőnek nem kifizetődő. Képzeld csak el, mi lenne velük, ha idén tavasszal nem tudnák megcsinálni még újabb térkőből a bejárót, meg nem tudnának venni egy másik 700m2-es fullos nyaralót.
Na látod hogy igazuk van, ne vegyük már el tőlük ezt a jólétet :C :C

(#6) potyautas válasza DJ WOKKY (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem értem elég tisztán a mondatfűzésedet. A híddal nem műszaki a probléma, hanem jogi. Ígértek mellé egy kis hidat a szigetre, az nincs meg. Addig pedig csak ideiglenes az engedély.

(#7) DJ WOKKY válasza potyautas (#6) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ja, hogy így :) Most már minden letisztult :R
Azt hittem ott is műszaki problémák vannak. Egyébként nem hallottam, hogy lenne egy másik híd is mellette. Köszi a felvilágosítást :)

(#8) #51736960


#51736960
törölt tag

mivel sokat járok a 4-esen, egyértelműen kijelenthetem, hogy a ROMÁNOK a legnagyobb probléma, életveszélyesen és balfasz módon előznek, gyorshajtanak és leszorítanak.

én óra szerint 100-at szoktam tartani, de még így is egyfolytában előzgetnek a román furgonok... :(

(egyébként utálom romániát, az elcsatolt részeket leszámítva egy pöcegödör az az ország)

szerk: arról ne is beszéljünk, amikor a tavaly nyári útfelújítás után kinnhagyták a 40-es táblákat vagy 20 kilométeren keresztül...

[ Szerkesztve ]

(#9) DJ WOKKY válasza #51736960 (#8) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Biztosan sokan egyet értünk a gondolatoddal, amit most megosztottál velünk.
Ami tényleg nagyon érdekes, hogy sokszor a 20 éves kis furgonokkal olyan előzésbe kezdenek, hogy az már meglepetés.
Biztosan egy egész életen át megmaradó élmény lesz a sebesség korlátozás :)

(#10) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Kicsit későn reagálok, de mi sem megyünk, ha nem muszáj a 4-esen. Rokonságom Újfehértó, és környékei, ( Nyíregyháza mellett) eddig 3szor baleseteztek ott közeli hozzátartozóim, egyik halálos kimenetelű volt. (Sajnos az én rokonom maradt ott) Másik 2 csak könyebb sérüléssel végződött, de akármi van, inkáb 3* annyit megyünk, csak ott ne keljen. Förtelmes az egész út, akik rajta mennek is betegek, és az út minőség is borzasztó.. :W :W :((

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#11) .bableWes válasza mr.kocka (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

60as táblákat már levették? fasza volt nyiregyig végig 60-.-' husvéttkor

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) keIdor


keIdor
titán

Nem ártana egy M4-es különben. 8 napja mentem rajta egy Budapest-Nyíregyháza távot meg vissza, szerintem tűrhető, csak a románokkal van baj.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) tope


tope
addikt

Sokat javult az elmúlt években, de kérdem, mi a francért nem lehet 4!!! sávos elkerülőket építeni (pl. Abony), ki volt az az állat aki ezt engedélyezte, ott lőném fejbe.

(#14) truba


truba
tag

Nálunk itt Pilisen, kritikán aluli a 4.-es. A város főutcáján haladva át kell menni a 4.-esen keresztbe és ott a 4.es kb. 15-20 cm magasságban vájatos, a kamionok kijárták, életveszélyes. Ja, amúgy meg itt ebben a kereszteződésben lámpa szabályozza a forgalmat és havonta kb. 4-6 baleset történik. Legutóbb áprilisban 3 halálos baleset történt ebben a kereszteződésben. Szörnyű.

(#15) .bableWes válasza tope (#13) üzenetére


.bableWes
őstag

abonynál jártunk szerdán. hát ami ott van tragédia. hidra fel 110 hid után vissza 90 -.-

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) mr.kocka válasza .bableWes (#11) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nem tudom, az év viccét láttam a napokba, Újfehértónál a 4es útra építettek egy körforgalmat.. ( nem, nemvalódit..) annyi az egész, hogy felfestették az aszfaltra... :O :DDD :DDD :DDD :F

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#17) DJ WOKKY válasza mr.kocka (#16) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nem mondod ? :)
Ez azért már tényleg dúrva :)

Mindenki: Sajnos minden városban ilyen nyomvályús a 4-es, mert a kamionok kitaposták.
Pl.: nálunk most már átadták az elkerülőt, de a ráhajtás, az kész életveszély, valamint ami bent maradt a városban út, az mint a hullámvasút, ha az ember keresztbe megy át rajta.
Ezt pedig nem fogják egy darabig felújítani szvsz. :(

(#18) wrox válasza DJ WOKKY (#17) üzenetére


wrox
senior tag

Vendéglősök nagyon megsínylették az átadást? Remélem az Oázis nem fog bezárni, mert frankó hambit lehet ott enni. Bár nem mindegy ki adja. :DDD

(#19) DJ WOKKY válasza wrox (#18) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Nem mondhatnám, legalább is még mindegyik nyitva van :)
Az Oázisnál valóban visszább esett a forgalom, de akikkel beszéltem, azok azt mondják, hogy hála istennek nagyon sok vendég visszatér már csak a finom fullos bigmac-ért is :)
Akkor ezek szerint te is jól ismered a helyet :) Megtudhatom, mennyire ? :)

(#20) wrox válasza DJ WOKKY (#19) üzenetére


wrox
senior tag

Többször kajálok ott, hetente átutaztam min. 2x a városon. Most már az elkerülőn megyek (10 perc nyereség), de néha beugrok "nosztalgiázni" :) Nekem is a kedvencem a duppla húsos full extrás. Nem is értem miért. :DDD

(#21) DJ WOKKY válasza wrox (#20) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

azt aki egyszer ott evett, biztosan nem felejti el :) :N :N

(#22) RootRulez


RootRulez
félisten

Sajna ha pestre/pesten túl megyek a 405-ig a négyesen... Nem egyszer próbáltak már rajta megölni. :(

═════════════════════════════════════════

(#23) DJ WOKKY válasza RootRulez (#22) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Még egy megerősítés a halál út ragadványnév helytállására.
Ladánytól elég élvezetes lehet...

(#24) RootRulez válasza DJ WOKKY (#23) üzenetére


RootRulez
félisten

Az a legszarabb, mikor mész és látod, hogy jön feléd a te sávodban és te elsőre el se hiszed, hogy ott jön a te sávodban, csak nézel és hitetlenkedsz, hogy ez most tényleg jön felém az én sávomban...

═════════════════════════════════════════

(#25) DJ WOKKY válasza RootRulez (#24) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:K :K
Meg az, amikor ő is tudja, hogy nem fér be, de már csak azért is megelőz...
Aztán meg szemben is villognak már, te is fékezel, ő meg csak megy, mert elkerültetek neki egy balesetet.

(#26) wrox válasza DJ WOKKY (#25) üzenetére


wrox
senior tag

Csak nem románok? :)
AZ a gond, hogy ez náluk megszokott, mindennapos dolog.
Az agybaj kerülget, mikor kint kell vezetnem Romániában.

(#27) DJ WOKKY válasza wrox (#26) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Fél szavakból is értesz már úgy látom :)
Na majd egyszer ha erre jársz, megvendégellek egy fullos-al :) Egyszer csak lesz egy közös jó időpontunk :D

(#28) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Így hirtelen nem értem, mi a baj a románokkal, én kulturált sofőrnek ismertem meg őket. Persze van pár hülye, de hát hol nincs :F A kamionosok viszont sokszor külön állatfaj, nálunk autópálya híján hegyen-völgyön falun 80-90-el repesztenek :W persze közülük sem mindegyik.

Azt viszont nem tudom, hogy román lakta vidékeken hogyan vezetnek, nálunk inkább csak átutazóba látni belőlük, sokszor fel is vesznek ha stoppolok, az már az én hibám hogy nem igazán értem a beszédüket :DDD in english, please.
Furgonokat, román áruszállítókat viszont tényleg meg kell jegyezni, értelmetlen módon előzgetnek.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#29) DJ WOKKY válasza sz4blya (#28) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ami a kinti vezetésüket illet. Erősebb kutya b@szik alapon megy a dolog. Ha van tábla, lámpa stb, ha nincs :) De komolyan :K

(#30) wrox válasza sz4blya (#28) üzenetére


wrox
senior tag

Most úgy konkrétan. Megkérdezted, hogy mi baj velük, mert kulturált sofőrnek tartod őket, aztán pedig felsorolod, hogy mi is velük a baj. :)
Merre laksz egyébként?
Pest-Püspökladány vonalon a 4-esen 10 autóból 6-7 biztos hogy román. Főleg Szolnok-PLadány között durva a helyzet. Ebből elég ha a fele faszkalap. Kint még azért sem dudálnak meg mutogatnak egymásnak, ha egyik leszorítja a másikat szemből, mivel legközelebb tuti a másik fog ilyet csinálni. Kint ha megyek 50-60 közt egy faluba, a kamionos rámáll, dudál, villog, integet. Soxor még itthon is ezt játszák. Olyankor jön a nemzetközi jelzés. :)

DJ WOKKY:

Benne vagyok a fullosban. :)
És teljesen igazad van a stílusukkal.

[ Szerkesztve ]

(#31) DJ WOKKY válasza wrox (#30) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

oké, majd egyeztetünk pü-ben :)

A nemzetközi néha itt is megvillan nekik, mert mást úgyse értenek. Vagy is a krva anyucikát biztos igen, de mások előtt nem szeretek káromkodni :N :DDD

(#32) sz4blya válasza wrox (#30) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Székelyföldön :P 10 autóból 1 román.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#33) wrox válasza sz4blya (#32) üzenetére


wrox
senior tag

Jah, így már értem. :) Az biztos hogy más világ felétek. A durvább inkább Nagyvárad - Kolozsvár közt. Torda után már nyugisabb.
Megkérdezhetem hol laksz pontosan?

(#34) DJ WOKKY válasza wrox (#33) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Nagyváradnál nagyon gázos, korábban mikor jártunk ki a piacára, úgy oda kellett figyelni, mikor mit teszel :K

(#35) sz4blya válasza wrox (#33) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Gyergyóditróban Gyergyószentmiklóshoz közel. :K

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#36) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Alig adták át, de már le is zárják ez év október 13-án, az-az mostantól (10.11) számított 2 napon belül.

Az út megsüllyedt !!!!!!

(#37) wrox válasza DJ WOKKY (#36) üzenetére


wrox
senior tag

Na basszameg. Pedig hogy örültem, hogy negyed órával rövidebb a menetidő. Na nem baj, akkor hamburgerezünk. :)

(#38) DJ WOKKY válasza wrox (#37) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Látod, mit meg nem tesznek ott fent, hogy az Oázisnak ismét nagyobb forgalma legyen :) Nah és hogy az emberek ehessenek valami finomat ismét :D

(#39) Zohan


Zohan
senior tag

az igen ott hány autot toltak össze bakker.. dominó hatás.

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#40) DJ WOKKY válasza Zohan (#39) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

úgy emlékszem 6 személyautót tolt meg a tgk.

(#41) Zohan válasza DJ WOKKY (#40) üzenetére


Zohan
senior tag

pfff baszki.....

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#42) DJ WOKKY válasza Zohan (#41) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

És ráadásul a hátsó autóban életét vesztette egy gyermek és egy édesanya is azt hiszem.
De le van írva a cikkben pontosan.

(#43) wrox


wrox
senior tag

Ma voltam felétek, nincs lezárva az elkerülő. :)

(#44) DJ WOKKY válasza wrox (#43) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

jaja, és még mindig nincs :)

(#45) wrox válasza DJ WOKKY (#44) üzenetére


wrox
senior tag

Még mindig nincs... :)

(#46) DJ WOKKY válasza wrox (#45) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Tudom. Tegnap is jártam arra :)
Szerintem ez kb. annyit fog késni, mint anno az első átadástól számított idő a valós átadásig :)

(#47) wrox válasza DJ WOKKY (#46) üzenetére


wrox
senior tag

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.