Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bekeményítenek a fiúk! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) kutga válasza leslieke (#1) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem is baj. :P

Let the Zone take me if I am.

(#3) walkmanboy


walkmanboy
tag

Bár az EA is így gondolkodna.... :O

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#4) velizare


velizare
nagyúr

van miért...

[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) rudi


rudi
nagyúr

Ez kissé fonákos, nem? Veszek egy játékot, amiben ha szívem joga szerint csítelek, akkor kizárnak belőle, sőt elveszik más játékaimat is? Szerintem erre a gémer jogvédők is be fognak keményíteni. Az OK, hogy a csaló ne férjen hozzá mások játékához, de privátban azért még játszhasson. Inkább azt oldják meg, hogy nehezebben lehessen csalni.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Mr.Csizmás válasza rudi (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

a csíternél csak a szocpol (:DDD) jogokat vegyék el, nincs coop, se AH, RMAH, chat...stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) ASTON117


ASTON117
tag

Szerintem annyit kéne csinálni hogy örökre kitiltani az aukciós házból és hogy csak privát játékot nyomhasson(azaz ne csatlakozhasson hozzá senki és ő se tudjon máshoz), és achivementeket se szerezhessen az adott játékon belül.

(#8) Bambala


Bambala
csendes tag

Fostaliga ez a játék, még hogy 15 ezret elkérnek érte! 2 ezret se adnék, és még ráadásul mindent bekorlátoznak, ha valakinek nincs nete , nem is játszhat... sz.pjanak keresztbe!

A boldogság titka az, hogy elérhető céljaink legyenek. /Nicholas Sparks/

(#9) big-J


big-J
őstag

(#10) Carlas válasza Bambala (#8) üzenetére


Carlas
senior tag

Gratulálok a felettéb értelmes hozzászólásodhoz. :W

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#11) anulu válasza rudi (#5) üzenetére


anulu
félisten

érdemes elolvasni a battle.net EULA-ját (nem azonos a Dio3, WoW, SC2-ével!). szépen le van írva, hogy ilyen esetekben joga van a Blizznek az accountot felfüggeszteni.
privát játék lehetőség pedig nincs a battle.net auth miatt.

részemről helyeslem a Blizz lépését. komolyan nem értem, minek cheatelni. nehéz a játék? vagy hello kitty szintű kihívást akar? akkor játszon azzal!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) D.Orion válasza rudi (#5) üzenetére


D.Orion
veterán

A cheater-nek joga van ahhoz, hogy csöndben maradjon és feleljen a tetteiért. Bepipálta mindenki a jogi nyilatkozatot a telepitéskor és ezzel el is fogadott minden ott leírtat.Jogi orvoslatnak innentől kezdve helye nincs.

(#13) velizare válasza rudi (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

keménykedhet bárki, a felhasználó vagy elfogadja az eulát, vagy nem játszik. ez olyan mint a foci, vannak szabályok, és a megszegésükért büntetések. akkor is, ha tiéd a labda.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Vagy vegyen offline játékot. Ott senkit sem fog érdekelni hogyan bassza el saját játékát.
Ez egy online game, igazuk van, játszunk tisztán egyenlő feltételekkel.
De van egy olyan érzésem, hogy ez inkább a botoknak szólt és a hozzájuk tartozó spam tevékenységnek.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) Gude


Gude
senior tag

Az összes csíííternek ban jár legyen az bármilyen online játék!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#16) Lewzke


Lewzke
őstag

Helyes.

(#17) Brutális eb válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1.1 :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#18) rudi válasza anulu (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Mondom másképp. Ha szabályt sértesz a forgalomban, akkor elveszik mind a három kocsidat és a bringádat is?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) rudi válasza velizare (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, ez lenne a másik lépés az EULA jogosságának átgondolása. Nem egyszer volt már ebből pereskedés.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) Meteorhead válasza rudi (#18) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Mondom másképp. Ha szabályt sértesz a forgalomban, elveszik a jogosítványodat.

(#21) po1son válasza anulu (#11) üzenetére


po1son
addikt

Sokan azért csinálják, hogy az rmahból pénzt csináljanak majd... Most már valószínűleg nem fognak. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#22) anulu válasza rudi (#18) üzenetére


anulu
félisten

a KRESZ-ben (forgalom) le van írva, hogy mi a szabályos és mi nem. a KRESZ-ben (battle.net EULA) szintén le van írva. és a szankciók is. annyi a különbség egy offline játékohoz / apphoz képest, hogy itt a) valóban tudják monitorozni, b) monitorozzák is, c) a és b-ből valamint az EULA-ból eredeztetve betartatják a saját KRESZ-üket. a baj akkor lenne, ha nem csak azokat vágnák ki, akik nem tartják be a szabályokat.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) anulu válasza po1son (#21) üzenetére


anulu
félisten

valóban, így különösen fontos lett, hogy amennyire lehet, próbálják "tisztán tartani" a D3-at.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Narxis válasza D.Orion (#12) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor ha nem pipálom be visszavihetem a játékot és visszaadják a pénzem?

Thanos was right.

(#25) Realradical válasza anulu (#23) üzenetére


Realradical
őstag

Úgysem fogják tudni. Lásd WoW. A leghatékonyabb védelem a kínai farmerek ellen amit ki tudtak fejleszteni, az az , hogy a "report spam" ignore-olja is a spammerek üzeneteit.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#26) po1son válasza anulu (#23) üzenetére


po1son
addikt

Tudják, hogy sok játékos elpártolna a játéktól, ha nem tennének ellene semmit...
Kicsit kiábrándító volt a kínai farmeros interjú, amiben leírták, hogy 60 millió goldot termel 1 óra alatt...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27) csaba951 válasza rudi (#5) üzenetére


csaba951
veterán

Az EA is így csinálta korábban (mint most a Blizzard). Pár hete viszont már csak az online játékot tiltják a cheatereknek. Tehát nem veszik el tőlük a játékaikat. Nyilván nem véletlenül jártak el így, biztos volt pár játékos vagy csoport aki beperelte őket, hogy a befizetett pénzért semmi ellenszolgáltatást nem kap (a korábbi gyakorlat szerint). Szerintem itt is változni fog a helyzet...

(#28) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Javithatnak a butcher bugot is; a chamber of sufferingben a deli kapu ele allva nem sebez tuz. Meg ha life after killes fegyver van wizardnak es spameli a hydrat, akkor az elozo hydra eltunese killnek szamit, az eredmeny magato ertetodo..

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#29) rudi válasza Meteorhead (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Pontosan! De attól még a telkeden autózhatsz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) CsigaGyilkos válasza walkmanboy (#3) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Na ezzel egyet tudok érteni! Az meg már megint a másik fele a dolognak amit az EA csinál, vagyis inkább nem csinál :DDD . Ami éppen a legnagyobb baj! COD-ok állandóan tele vannak csalókkal, a Fifakban a bugokat nem javítják. huh... nem is sorolom tovább.

Visca el Barcelona!

(#31) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sose értettem, mi a FASZÉRT kell csalni egy játékban???????????????????? HA nem megy , ne jáccon vele az egyén!!!!

(#32) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nos akkor az ilyen graf.módosító dolgokat is el lehet felejteni? Vagy ha én driverből ráengedek még valami effektet akkor is jár a ban? Mert végső soron az is módosítás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) rudi válasza anulu (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

#19, #27

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) zotyesz66 válasza rudi (#18) üzenetére


zotyesz66
őstag

Bocsi, de amennyire tudom, ha megveszed a játékot, attól még a szoftver tulajdonjoga nem lesz a tiéd. Ha megszeged a szerződést, simán visszavonhatják.
Mondjuk úgy, hogy megmarad a kocsid, csak sehol nem adnak bele benzint. :D Ülhetsz benne és tutúlhatsz! :D

(#35) djculture


djculture
félisten

Valaki mára Blizzard-ot is banolhatná. Addig oké hogy csal valaki kitiltják, de mi az hogy letiltják az akountját és az aranyáron megvásárolt játékokkal nem tud játszani se. Talán ilyenkor vissza kéne fizetni az árát az illetőnek! Fizetett valamiért nem tudja használni, akkor a blizzard is szerződés szegést követ el ennyi.
Ha ennyire tudod zotyesz66 akkor tudhatnád hogy benne van a szerződésbe ha nem fogadod el a felhasználói feltételeket, akkor vissza kell vinni a vásárlás helyére és kutya kötelességük vissza adni a kesst.

[ Szerkesztve ]

(#36) kapeti07


kapeti07
senior tag

Lehet elég lesz majd Szeptemberben megvenni a Dio3-at, úgy látom még van egy pár zavaró bug meg szerver túlterheltség.

Amúgy tényleg úgy a jogos a csalók ellen, hogy csak offline-ban tolhatják utána. Végülis csalásukkal az online játékot "befolyásolták".

De gondolom azért is akarnak bekeményíteni a Blizzardék, mert ki tudja ki-hogyan akar majd csalni, ha igazi pénzt lehet majd keresni az Aukciósházakban.

Xbox: kapeti

(#37) leslieke válasza djculture (#35) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell csalni, nem tiltanak ki. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38) rt06 válasza rudi (#5) üzenetére


rt06
veterán

az eula-tel es a tos-szel elfogadtad az esetleges szankciokat, mindketto barki szamara hozzaferheto, meg vasarlas elott

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#39) rt06 válasza rudi (#29) üzenetére


rt06
veterán

tortszerveren tovabbra is diablozhatsz...kb annyi ertelme van is, mint egy parszaz negyszogoles telken autozni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40) zotyesz66 válasza djculture (#35) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nem tudom, hogy egyetértsek-e vele. Egy kicsit tényleg drasztikusnak tűnik a dolog, viszont a csalókkal tényleg kezdeni kell valamit, nehogy már egy pár csíra csessze el a "normális" (???) többség játékát. Talán lesz némi visszatartó ereje.
A szerződésben az a fura dolog is benne szokott lenni, hogy a doboz KIBONTÁSÁVAL a felhasználó automatikusan elfogadja a feltételeket. Vagy legalább is régebben így volt, nem?

(#41) icons válasza Narxis (#24) üzenetére


icons
addikt

Már miért is? :D
Ha nem pipálod be, nem tudod felrakni. Visszaviheted, de miért vennék vissza? Te megvetted.

(#35) djculture
Nekem is vannak kétségeim, hogy visszaviheted és visszaveszik. Ha valaki talál erre valami bizonyítékot, én szívesen fogadom :)

rudi: egyetértek veled annyiban, hogy ez durva. Én azt mondanám, kapjon egy 2-3hónapos bannt (felőlem lehet 6is, ezt majd a szociológusok, meg a marketingesek kitalálják). Ez nyilván el fogja venni a kedvét a csalóknak.
De gondolom azért is volt szükség ilyen komoly intézkedésekre, mert aki csal, az az Aukciós Ház révén pénzügyi előnyhöz jut, tehát itt nem babra megy a játék, mint eddig.

De ha 3hónap után újra mondjuk botot használsz, megint megtalálnak rögtön, és megint bannolnak. Tehát nem fogsz tudni nagy előnyhöz jutni. Úgyhogy tényleg nem értem a lépések súlyosságának okát:)

Amit az elején mondtál, hogy ne lehessen cheat-elni, azt meg sajnos nem nagyon lehet megvalósítani.

[ Szerkesztve ]

(#42) Cyberpunk válasza djculture (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem csalok, nincs ban. Meg szóltak előtte, tehát nem hirtelen rakták ki őket.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) Nexuiz


Nexuiz
tag

Kemény, kemény, de abszolút, jó lépés. Aki csal, viselje a következményeit.

Nem én voltam!

(#44) po1son válasza leslieke (#37) üzenetére


po1son
addikt

+1 :)
Ha rajtam múlna, akkor lenulláznám az illetőnek a D3ját (karakterek, gold stb) és kapna az illető fél év bannt. Ha megpróbálná még1x, akkor meg még hosszabb időre. :)
Clanbase is így működik. Van olyan, aki már 2060ig banned. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#45) hommeros válasza rudi (#18) üzenetére


hommeros
őstag

Kósa pont ilyesmire készül. Elkoboztatná a kocsidat szabálysértés miatt. :D Ebbe belefutottál.

A büntetés mértékének mindig egyenesen arányosnak kell lennie a vétséggel. Ha nincs kizárva az EULA-ból a csoportos per kezdeményezése, erre alapozva nyugodtan be is adhatják a keresetet.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#46) djculture válasza zotyesz66 (#40) üzenetére


djculture
félisten

Szélmalomharc ez az egész, ha ez a real pénzes hülyeséget meg behozzák csodálkoznék ha nem törnének be a rendszerbe a kupecek.

(#47) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Nem ertem miert vagytok sokan igy felhaborodva:

-Mindennki kurvara tisztaban van vele hogy nem megy netkapcsolat nelkül, nem kell itt a hülyet jatszani. Ha nem tetszenek a feltetelek senki nem kötelez hogy megvedd, fikazni nem kene ezert.

A cheatrol meg annyit hogy a cuccokat 1€-ert is lehet eladni-venni.
Gondoljatok bele kicsit: egy csalo botot hasznal, utana meg bezsakolja a "talalt" cuccokert a penzt az aukcios hazban?!

Szerintem teljesen jogos a Blizzard lepese, nem azert van a jatek ezen resze hogy valaki cheater ebböl csinaljon üzletet, amivel mellesleg elrontja mas becsületes jatekosok szorakozasat...

(#48) D.Orion válasza Narxis (#24) üzenetére


D.Orion
veterán

A játék megvétele előtt is el tudod olvasni az eula-t és minden más jogi szöveget mert ez mind elérhető a honlapon ingyen.

(#49) Narxis válasza icons (#41) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert nem fogadtam el az EULAT, úgy látszik itt egy jogi hézag van mert nekem az EULA elolvasása előtt már fizetnem kell, nem pedig utána. Holott utóbbi lenne korrekt.

(#48) D.Orion: így már korrekt.

(#47) horvathkrisz: már miért ne fejezhetné ki valaki a nem tetszését a feltételek miatt? nyugodtan megteheti, szabad ország, egyszer leírja a véleményét senki sem fog belehalni.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#50) hommeros válasza Narxis (#49) üzenetére


hommeros
őstag

Az lenne a korrekt, de nem feltétel. A Windows OEM csomag felnyitásával elfogadod a benne lévő feltételeket. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.