Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sztanozs válasza Varoz (#200) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem kell lanpartit csinálni, elég lesz, ha mindenki a telefonját babrálja...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#202) Mister_X válasza sztanozs (#201) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát érdekes lesz egy bizonyos véralkohol szint fölött Xperia X8-cal hadakozni :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#203) Varoz válasza Mister_X (#202) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem Touch Cruise-om van. Azon, ha gépelni akarsz akkor ceruza. Na azt pötyögjed részegen! :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#204) Wyll


Wyll
őstag

Nos, akkor én is tiszteletemet tenném eme nemes összejövetelen.
S mi több, minden valószínűség szerint egy nőnemű egyeddel is (nem barátnő) hozzájárulok az ivararány javításához, amennyiben ez nem kizáró ok.
:R

Laptopot viszek, arcképcsinálás live -val tudok hozzájárulni a hangulat emeléséhez.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#205) Varoz válasza Wyll (#204) üzenetére


Varoz
őstag

egy nőnemű egyeddel is (nem barátnő)
Jöhet, jöhet. ;]
Remélem mutatós. :D

Laptopot viszek,
Akkor laptopolunk? Lesz Wifi? (Ez all in szól mindenkinek)
Mert akkor én is viszem. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#206) Brianiac válasza Varoz (#205) üzenetére


Brianiac
aktív tag

"Akkor laptopolunk? Lesz Wifi? (Ez all in szól mindenkinek)"

Majd megosztom a 32kbps-s mobilnetem wifin, aztán osszátok be. ;] :DDD

Lumia 520

(#207) Varoz válasza Brianiac (#206) üzenetére


Varoz
őstag

LoL. Akkor már ott a sajátom. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#208) DeFranco válasza Wyll (#204) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyáre csák gyáre :) Fel is írtalak.

Wifi szerintem nem lesz, de ennyi kocka egy helyen már indukciós alapon is generál térerőt imho...

[ Szerkesztve ]

(#209) hoffman_


hoffman_
nagyúr

De nagyon megőrültetek :D Én megyek, mindenképp megyek, de sajna nem tudok sokat maradni, 6ra.ott vagyok és olyan fél9 felé be kell dobjam a törülközőt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#210) Varoz


Varoz
őstag

Wyll-en kívül visz valaki laptopot? Mert ha csak ő visz, akkor nem kockáztatom meg az enyém elrablását. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#211) DeFranco válasza Varoz (#210) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nem feltétlenül szükséges, hogy nálad legyen, akkor szerintem ne hozd, nem lesz itt lanparty. Ha nagyon monitorhiánya lesz valakinek, majd belevilágítunk a szemébe.

@hoffman_: OK brada, felírtalak. Már vártam, hogy mit lépsz.

#212: nem parancs, csak észrevétel. Csodálkoznék, ha volna értelme elhozni, ha előkerülne bármilyen okból is. Max. leöntjük a sörrel, amikor összeverekszünk.... :U

[ Szerkesztve ]

(#212) Varoz válasza DeFranco (#211) üzenetére


Varoz
őstag

Értettem. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#213) Varoz válasza DeFranco (#211) üzenetére


Varoz
őstag

Én a verekedéstől elhatárolódok. Még kilöttyen a sör. :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#214) ABE válasza DeFranco (#193) üzenetére


ABE
őstag

Nem merem előre biztosra mondani, de ha ma végre nem késik a busz, ünnepeljük meg! (Két busszal megyek, csak szólok...) De ha ez nem jön össze, akkor is viszek ünnepelni valót, ne aggódj.

Szerk: nem, nem karácsonyfa, BUSZ! Amin utazni szoktak, nem pedig ajándékot rakni alá.

Varoz

Frankótól nem tudsz elhatárolódni, egy agresszív, kötekedő, bunkó alak (mint ahogy a fórumon is megismerhetted), nincs menekvés előle, úgyis beveri a fejedet. Én már csak tudom, azóta iszom sokat, hogy találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#215) DeFranco válasza ABE (#214) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tippelhetek? Karácsonyfa?

(#216) sztanozs válasza Varoz (#210) üzenetére


sztanozs
veterán

Nálam biztos nem lesz, csak teló - direkt sörözésre nem pakoltam be a lapost.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#217) DeFranco válasza ABE (#214) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van egy buszod? :Y

(#218) Kergeboci válasza DeFranco (#217) üzenetére


Kergeboci
tag

Kettő busza is van, most írta! :C Mit ferrari meg lamborgini.. merci busz a nyerő! Mit össze nem lehet vele csajozni (gondolom én) :U

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#219) ABE válasza Kergeboci (#218) üzenetére


ABE
őstag

50 csaj fér bele ülve... (vagy beleülve)

(#220) hoffman_ válasza DeFranco (#211) üzenetére


hoffman_
nagyúr

#208 epic :DDD Ugyanakkor megnéztem a kocsmablogot, jól le van húzva csórikám :DDD Ami annyi pluszt hordoz magában, hogy akácfa-feeling van kerékpármegőrzés téren, amit inkább nem használok(legutóbb is csak nagyon bé voltam iszva, hát azért ment), úgyhogy az a rossz hírem van, hogy két lábon érkezem :)

mod:

sőt, a #208 annyira tetszik, hogy be is lopom aláírásba, engedelmeddel :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#221) DeFranco válasza hoffman_ (#220) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Welcome, megtisztelsz :)

(#222) DeFranco válasza ABE (#219) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amiket én láttam videókat, ott mindig csak ketten vannak a buszon. Esetleg hárman. Ha sokan, akkor meg mindenki japán, de ott rossz a felvétel... :U

(#223) ABE válasza DeFranco (#222) üzenetére


ABE
őstag

Fujjj, miket nézel, te romlott erkölcsű... (mindazonáltal a japánokkal tényleg nincs valami rendben)

(#224) Mister_X válasza ABE (#223) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Semmi keresztény erkölcs nincs bennük, még az őseiket sem tartotta kordában a tízparancsolat. Azért, ha kijutok, akkor meggyőződöm róla, hogy igazak-e a sztereotípák ;]

#208: jáj :DDD Nekem még elvonási tüneteim is vannak, mert egy noném táp harakirit követett el, az én frekvenciámmal torrentezni is lehetne már :D

@Brianic, @Varoz: nekem is van kézifékes mobilnetem, már ketten is tudnak szenvedni az elméleti 32kb/s maximummal ;]

@Wyll: live arcképgyártás? Még jó, hogy a fél bagázsnak egyedije van :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#225) Mister_X válasza ABE (#223) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Áucs, dupla.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#226) DeFranco válasza Mister_X (#224) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezekkel a noname-kkel mindig csak a baj van ;]

(#227) Varoz válasza Mister_X (#224) üzenetére


Varoz
őstag

Ácsi, nekem rendes mobilnetem van, nem kézifékes. :P

Abból a fél bagázsból mennyi az amit Wyll csinált? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#228) Mister_X válasza Varoz (#227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mittudomén :D Najó, a team hardmaának van csak egyedije, de akkor is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#229) Varoz válasza Mister_X (#228) üzenetére


Varoz
őstag

Az enyém, koxx érdeme. :)) :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#230) Mister_X válasza Varoz (#229) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ő nem moderátor?

Húbazzeg, most döntöttem ki egy szilvafa-csoportot. Kegyetlen bestiál, jó mélyen van a gyökerük... Lehet szundítok egy két órát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#231) DeFranco válasza Varoz (#229) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az enyém is koxx(tm).

@Mister_X: mi vagy te? Faiskolában buktató tanár?

(#232) Mister_X válasza DeFranco (#231) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megbuktak a szigorlaton :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#233) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Villámkérdés:

Milyen gyorskajáldák vannak a Blahán? Meki van, az rendben, oda nem megyek, ezen kívül?

Valami táplálót kellene vacsoráznom, mert ezzel a szalátaböff-fel ami az ebédem volt, nem megyek messzire.

[ Szerkesztve ]

(#234) Kassadin válasza DeFranco (#233) üzenetére


Kassadin
addikt

Gyros is van annyi, mint a szemét. Meg török vendéglők végig.

(#235) Mister_X válasza DeFranco (#233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elméletben Burger King, gyakorlatban nem tudom. Nekem a KFC a favorit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#236) DeFranco válasza Kassadin (#234) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nemszeressem, most trash food-ra vágyom, valami multikulti szemétre. Gyros-törököt most lőjük ki kivételesen.

KFC jó, csak kérdés van-e a blahán. Meg hogy mi a választék úgy en-bloc, mert max. leszállok az Oktogon

[ Szerkesztve ]

(#237) Varoz válasza DeFranco (#236) üzenetére


Varoz
őstag

Törököt kilőhetjük. Utálom a kebabot. Gyros viszont jöhet.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#238) Mister_X válasza DeFranco (#236) üzenetére


Mister_X
nagyúr

B-Smart szendviccsel, közepes krumplival 500HUF. Abból egy éhenhalás ellen jó, kettő meg elég is :) Viszont fagyit érdemes a mekiben venni. Lehet megint meglep az egyik kiscsaj egy púposra nyomott poharassal ;] Be is ugrok az ivászat előtt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#239) DeFranco válasza Mister_X (#238) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Végül is ez egy határozottan életképes opció... meg is nézem van-e a Lui dö Baha közelében valahol.

Tudjátok mit ettem külföldi mekiben? Vegaburgert. Tök jó, a húspogácsa helyén egy röszti szerű krumplis-fűszeres pogácsa van, de annyira finom tőle, hogy simán felcserélném bármelyik ottani szendvicsre. Kár hogy itthon nem lehet kapni.

szerk: King's crossing közelében van, az meg útba is esik.

[ Szerkesztve ]

(#240) Mister_X válasza DeFranco (#239) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én a RázzMc fűszert hiányolom :( Két adag krumplit be a kapott zacsiba a porral és össze kellett rázni. Isteni volt. Azóta veszek mindig a boltban fűszersót, de egyik sem olyan jó, viszont jobb, mint a semmi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#241) Varoz


Varoz
őstag

Fél 6 fele indul valaki a Blaháról?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#242) Mister_X válasza Varoz (#241) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én akkortájt érek oda. Veszek egy fagyit és sétálok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#243) ABE válasza DeFranco (#236) üzenetére


ABE
őstag

KFC nincs, Burger King es McDonalds van.

(#244) Varoz válasza Mister_X (#242) üzenetére


Varoz
őstag

Na az jó, mert elvileg én is akkor metrózok oda. Tudnák akkor ott találkozni?
PÜ-ben elküldöm a teló számomat.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#245) DeFranco válasza ABE (#243) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor kérnék egy pisztáciát :)

(#246) ABE válasza DeFranco (#245) üzenetére


ABE
őstag

Pisztacia elfogyott, van sor, bor es feles.

(#247) DeFranco válasza ABE (#246) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor legyen egy sör, egy feles és egy kis pisztácia. :K

(#248) sztanozs


sztanozs
veterán

Blaháról közelebb van mint a Keletitől?

Varoz: Nem ártana megnéznem térképen, hogy odataláljak :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#249) Varoz válasza sztanozs (#248) üzenetére


Varoz
őstag

Igen. A Blahától 2 utca. A Blahától 300m, a Keletitől 1,4km.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#250) DeFranco válasza sztanozs (#248) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Délnyugati irányban igen. Északkelet irányban a Keletihez van közelebb... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.