Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Brianiac válasza DeFranco (#297) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Akkor lehet csatlakoznék hozzad a kiralyon vagy a wesselenyin, mert en meg az oktotonrol megyek villamossal.

Lumia 520

(#302) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Bagoly a kettesen, ismétlem bagoly a kettesen!

T-15min és a Blahán vagyok. Aki akar, az megtalálhat a mekiben. Azték mintás ing, fehér nadrág.

@Varoz: na, hogy haladsz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#303) hoffman_ válasza DeFranco (#300) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az én kakukkom lelőtték a francba :DDD Még csak most értem haza egy laza 60km-es tekerésből, valami gyors food, hogy ne költsek megint súlyos pénzeket a mekiben, és igyekszem 6 fele befutni(nem fog sikerülni, de igyekszem :D)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#304) Varoz válasza Mister_X (#302) üzenetére


Varoz
őstag

Brékó, brékó, itt sivatagi sólyom.
Haladás negatív, Nagytétényen vesztegleg. Vétel.

Vétel, vétel. A haladás pozitív irányt vett fel. Találkozási pont elérése bizonytalan. Vége.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#305) Mister_X válasza Varoz (#304) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vettem. Ha hajlandó 1,4km-t sétálni akkor bevárom a pályaudvaron, vége.

HQ come in! Szirénázó szervízkocsi haladt el az Oktogon felé, vége.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#306) Mister_X


Mister_X
nagyúr

gamek!ller's status: invalid

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#307) hoffman_ válasza hoffman_ (#303) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jelentem én kicsit többet kések a vártnál :DDD :( Szerintem fél7-7 között lesz belőlem valami, de kompenzálom valószínűleg egy kis továbbmaradással.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#308) Varoz válasza Mister_X (#305) üzenetére


Varoz
őstag

Bagoly, bagoly! Itt sivatagi sólyom. Melyik pályaudvarra gondol? Én a délibe érkezem, ismétlem a délibe. Vége.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#309) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A kakukk leszallt. Ismetlem: a kakukk leszallt. Vetel. Zulu Bravo Alpha

(#310) Mister_X válasza Varoz (#308) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sivatagi sólyom, itt bagoly! Interferenciazavar miatt keleti szerepelt az adatbázisomban. Adja meg jelengi pozícióját, vége.

Kakukk, itt bagoly! Adja meg a pozícióját, vége.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#311) Varoz válasza Mister_X (#310) üzenetére


Varoz
őstag

Itt sivatagi sólyom. A pozícióm erősen sűlyedt, nagyjából a metróig. Jelen pillanatban úsztam át a dunát. Haladásom szakadatlan. Következő bejelentkezés az első találkozási pontnál. Fedőnéven "Meki". Vége.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#312) ittakary


ittakary
nagyúr

Ti biztos hogy bolondok vagytok :D

(#313) Varoz


Varoz
őstag

Sivatagi sólyom megérkezett, de nem találja a leszálló fényeket. Brékó, brékó!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#314) Brianiac


Brianiac
aktív tag

varoz misterx toletek jobbra :D

Lumia 520

(#315) hoffman_


hoffman_
nagyúr

~20 perc múlva fut be a gépem, fehér ing kísér majd, ha nagy lenne a nyüzsi, kéretik kézfeltartással kajabálni, hogy nem veszünk semmit. Köszönöm.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#316) sztanozs


sztanozs
veterán

Egy élmény volt :) Örülök, hogy sokan voltunk - bár nem ittam eleget, hogy a kvantummechanikáig eljussunk... :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#317) Varoz


Varoz
őstag

Sivatagi sólyom jelenti a party príma. Sivatagi sólyom kilép és legurítja a következő sört. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#318) sztanozs válasza Varoz (#317) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak így tovább srácok hengerPHanda és srácok :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#319) Varoz válasza sztanozs (#318) üzenetére


Varoz
őstag

Sivatagi sólyom is lelépőben van. Megy az utolsó vonatja, sajnos. :///

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#320) sztanozs válasza Varoz (#319) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem szerencsém volt - a villamosmegállóban kiszúrt egy régi kollégám (kocsiból) és hazahozot... Jó nap volt ez a mai :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#321) Varoz válasza sztanozs (#320) üzenetére


Varoz
őstag

Jó neked, rám másfél óra tödö,tödö vár XD

Amúgy tényleg jó volt. Teljesen megérte.
Sör, sör hátán. Hajtúrás. (Azon sírtam a röhögéstől) XD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#322) Varoz válasza ittakary (#312) üzenetére


Varoz
őstag

Én magamra vállalom. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#323) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ezittegylink

@Varoz: te vetted a pizzát vagy hoffman? Mind1, legközelebb állok egy kört :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#324) Varoz válasza Mister_X (#323) üzenetére


Varoz
őstag

Ő is vett, de a Wyll-ét és a tiédet, én vettem. :)
De ne foglaljozz vele, majd lesz amikor te hívsz meg. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#325) ABE


ABE
őstag

Itt ulok egy baross utcai berhaz lepcsojen, varom a buszt, kozben meg defrankonak mosogatogepe van. Igazsagtalan a vilag. :D

(#326) ABE válasza Varoz (#321) üzenetére


ABE
őstag

Micsoda hajad van! Kotelezo program a turas...

(#327) Mister_X válasza ABE (#325) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jobb, ha hozzászoksz, az élet kegyetlen ;]

Most akkor én vagyok a süket, vagy tényleg Ábrahámként mutatkoztál be? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#328) ABE válasza Mister_X (#327) üzenetére


ABE
őstag

Süket vagy, ez biztos. :P :P

(#329) Mister_X válasza ABE (#328) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kókler fül-orr-gégész, az a kecseg aszonta, hogy nincsen gond a hallásmommal, cöh :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#330) ABE válasza Mister_X (#329) üzenetére


ABE
őstag

Úgy mutatkoztam be, hogy Kovács Béla víz-gáz-fűtésszerelő vagyok. Vagy mondjuk nem egészen, de az biztos, hogy ezt akartam mondani. Sebaj, majd legközelebb.

(#331) sztanozs


sztanozs
veterán

Vazz, a Wyll által készített képeken újra meg újra elcsodálkozom :)
Köszi az arcképet Wyll :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#332) Mister_X válasza ABE (#330) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ráérünk. Addig is megpróbálom elfelejteni a Bacardy ízét és szentül fogadom Allah Jehova előtt, hogy legközelebb az igazak italával, a portóival fogok nyitni :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#333) Mister_X válasza sztanozs (#331) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg zsír lett! :) Lehet ezt kell majd profilképnek kérni :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#334) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Korrekt találka volt, jó figurák, köszönöm a meghívást. Én még csak most megyek haza, buzidebil korvintetős biztiboyokkal majdnem bunyoztam egy jót, majd legközelebb. Köszi még 1x meghívást, sajna nem mindenkivel sikerült elegendőt beszéljek, így remélem lesz folytköv augusztusbam :) Jó volt!! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#335) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Tisztelt hölgyem és uraim! Bár még nem vagyok teljesen magamnál, a munkahelyre is csak a robotpilóta hozott be, de azt kell mondjam, ez egy igazán remek mulatság volt :)

Örülök, hogy ilyen jó fej embereket ismertem meg (kivéve azt a kötözködő polárbohóc pukkancsot az asztal szélén :(( :P ) és örülök, hogy ilyen jó volt a hangulat. Sajnos néhányótokkal nem tudtam beszélgetni egyáltalán, vagy nem eleget, de ez is csak azt bizonyítja, hogy rövid volt az éjszaka :) Legközelebb bepótoljuk.

Egy szó mint száz, én nagyon jól éreztem magam, örülök, hogy eljöttetek, hogy ennyien jöttetek el, és hogy ilyen jó hangulatot csináltunk. A tegnap estére én tíz azaz 10 pontot adok. :K

(#336) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szolgálati közlemény:

az ébredőket megkérném, hogy fáradjanak (lol) át a hivatalos after topicba, ha hozzá kívánnak szólni ne legyünk kétfelé: [link]

Szolgálati közlemény vége.

(#337) Mister_X válasza DeFranco (#335) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Átrakva

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#338) DeFranco válasza Mister_X (#337) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Átrakva

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.