Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ABE válasza DeFranco (#247) üzenetére


ABE
őstag

Suket vagy? Mondom a pisztacia elfogyott, van bor, sor, Unicum es Kecskemeti felkevert.

(#252) DeFranco válasza ABE (#251) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, jó, akkor legyen csak Unicum és pisztácia.

(#253) Varoz válasza DeFranco (#250) üzenetére


Varoz
őstag

Persze, ha megkerüli a földet, igen. :DDD

A csokoládé nem is vót poénra is nyomjatok egy piát! Mer azt kihagytátok. :DD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#254) ABE válasza DeFranco (#252) üzenetére


ABE
őstag

(#255) sztanozs válasza DeFranco (#250) üzenetére


sztanozs
veterán

Mármint fordítva - de nem is értem miért emlékeztem úhy, hogy a keletitől van két utcányira...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#256) DeFranco válasza ABE (#254) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kééész :DDD

(#257) Varoz válasza ABE (#254) üzenetére


Varoz
őstag

Már nem kívánom. :/

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#258) ABE válasza Varoz (#257) üzenetére


ABE
őstag

:(( :W

(#259) Varoz válasza ABE (#258) üzenetére


Varoz
őstag

Nagyon szeretem a pisztáciát. :K :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#260) Mister_X válasza ABE (#254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kiégtem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#261) DeFranco válasza ABE (#254) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#262) albert8


albert8
addikt

Ha már ezt dumáljátok irrefele nem tudtok valami jó kajáldát?[link]
Elsősorban rizs, csirkemell , párolt zöldség legyen. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#263) DeFranco válasza albert8 (#262) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Topicgyilkos ;]

(#264) Mister_X válasza DeFranco (#263) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zárható ;] :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#265) DeFranco válasza Mister_X (#264) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#266) sztanozs válasza Mister_X (#264) üzenetére


sztanozs
veterán

Zárható? Lemaradtam a buliról? Milyen volt???

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#267) DeFranco válasza sztanozs (#266) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Awesome... megjött Parci és kiosztott három ban-t meg négy egérpadot.

Neked ban-t kértünk.

ABE felpakolta hoffmann_ biciklijét a buszra, aztán a kulcsot meg elvesztette vetkőzőpókeren.

[ Szerkesztve ]

(#268) Varoz válasza DeFranco (#267) üzenetére


Varoz
őstag

Karácsony van? Szuppi. :DD :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#269) sztanozs válasza DeFranco (#267) üzenetére


sztanozs
veterán

Wow, kaptam egy ban-t? A nevem alatt mikor fog megjelenni? :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#270) Mister_X válasza sztanozs (#266) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amazing. Parci el is vette Rockefeller nyereményét és ban helyett két egérpadot meg egy egymegás SSD-t, ha már arra vágyott.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#271) DeFranco válasza sztanozs (#269) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bármelyik pillanatban viheti a futár. Bubis borítékban lesz, óvatosan bontsd fel.

@Mister_X: visszamennyé, teeee...

[ Szerkesztve ]

(#272) sztanozs válasza DeFranco (#271) üzenetére


sztanozs
veterán

Bubis boríték jöhet - a vízből is azt szeretem :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#273) Varoz válasza DeFranco (#271) üzenetére


Varoz
őstag

Csak nem egy rivalló? :D

#274
Én élvezném. Van egy figyelmeztetésem, zsír lett volna ha rivallóban jön. :DD :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#274) DeFranco válasza Varoz (#273) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D Az mekkora lenne, ha nem figyelmeztetést kapnának az elítéltek, hanem egy rivallót :D

re:szerk: ja, csak akkor fel kellene venni pár új modit, mert ha valamelyik vasággyal 45 kilós moderátor küldi, akkor inkább csak sugalló lenne az...

[ Szerkesztve ]

(#275) ittakary


ittakary
nagyúr

Lehet benézek, de még pár embert jó lenen beszervezni :D

Pl ha Varoz, Csizmás jönne az már kapásból tök jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#276) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ja, amúgy csak szólok, hogy a hely és az időpont mindenkinek ismert, azoknak a pauszpapírkutyáknak is, akik olvassák a topicot, de nem mernek jelentkezni, mert azt hiszik, hogy zárt a zártosztály. Lehet jönni bejelentkezés nélkül is, megismertek, csak az ózonszagot kell követni... de ha szóltok hogy jöttök az se gond.

@ittakary: rotflcoper, kiváló időzítés :C Varoz jön, mert megszerezte a jogsit kajakra, Csizmás külföldön ebédel.

[ Szerkesztve ]

(#277) Mister_X válasza ittakary (#275) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Varozra nekem kell majd vigyáznom, hogy senki se állítson belé kést a Blahán, Mr.Csizmás meg nemtom. Lehet odatalál, küldj neki PM-et.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#278) sztanozs válasza DeFranco (#276) üzenetére


sztanozs
veterán

Ózonszagot? Huma is jön?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#279) DeFranco válasza sztanozs (#278) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Huma mindenhol ott van.

(amúgy számítottam rá, meg még pár emberre, hogy bejelentkezik, de nem)

(#280) ittakary válasza Mister_X (#277) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csizmi meg elméletileg vidéken plöttyed, szóval szinte biztos hogy nem tud jönni...

(#281) Mister_X válasza DeFranco (#279) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd legközelebb, ha nem lesz ennyire spontán.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#282) DeFranco válasza Mister_X (#281) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nem spontán megeszi a fene az egészet, mert mindenki jön az igényeivel, meg a nyűgjeivel, háromszor csúszik, kétszer teszik át, aztán a végén ketten mennek el.

Valamelyik ... baráti társaló topicja gyűlésen szó szerint ez volt.

Amúgy is megette a fene, ha egy sörözésre egy hónapot kell készülni. Beülünk két sörre, ennyi. Ehhez nem kell szervezőbizottság :)

[ Szerkesztve ]

(#283) Varoz válasza DeFranco (#282) üzenetére


Varoz
őstag

Ha nem spontán megeszi a fene az egészet, mert mindenki jön az igényeivel, meg a nyűgjeivel, háromszor csúszik, kétszer teszik át, aztán a végén ketten mennek el.

Mennyire igaz. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#284) Mister_X válasza DeFranco (#282) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor szervezz majd spontán egy BP-i LAN partyt szeptember 13. után :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#285) DeFranco válasza Mister_X (#284) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#286) Varoz


Varoz
őstag

Na megyek a vonathoz. Elvileg 15:55-kor indul, 17:20-ra van a déliben, majd metróval a Blaháig. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#287) Wyll válasza DeFranco (#276) üzenetére


Wyll
őstag

Megvagytok őrülve :) A kockák induktív wifi gerjesztése valóban epic volt, fel is kéne rá írni a megfelelő Maxwell egyenletet, a tábláról tessék szemezgetni :K

az egyfőre jutó insider poénok ijesztő mértéke pedig már most úgyistökmindegyleszamilesz jellegűvé teszi a pauszpapírkutyák érkezési valószínűségét ábrázoló görbét

úgyhogy

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#288) Mister_X válasza Varoz (#286) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is indulok, jegyet pazarolhatnékom van ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#289) DeFranco válasza Wyll (#287) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a kemény majd az lesz, amikor sorszámra mondjuk be a 9GAG poénokat

és fel is röhögünk ;]

(#290) ABE válasza Varoz (#286) üzenetére


ABE
őstag

17:30-ra lesz a deliben :D

(#291) Varoz válasza DeFranco (#289) üzenetére


Varoz
őstag

Én felröhögtem. :DDD

ABE

Mert még itt horgonyzunk fehérváron. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#292) Brianiac


Brianiac
aktív tag

De megszaporodtak a kommentek tegnap óta, még jó h nem aludtam tovább. :D
Am meg én is a Blaháról megyek majd, Varoz, Mister_X itt vagytok még? Csak mert csatlakoznék hozzátok akkor. :)

Lumia 520

(#293) Mister_X válasza Varoz (#291) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg ott szobrozzak a klimatizált, wifis mekiben? :F Szégyeld magad ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#294) sztanozs


sztanozs
veterán

Én kb (legkorábban) h6 f6-ra tudok a Blahánál lenni...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#295) Varoz válasza Mister_X (#293) üzenetére


Varoz
őstag

Pereld be a MÁV-ot! :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#296) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Na akkor Blaháról hogy, mikor, hol, ki? :D

Lumia 520

(#297) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én lassan indulok a Mechwart ligettől, a Király utcánál betérek a KFC-be megismerkedek pár pipivel, veszek valami dohányipari terméket, aztán megyek a helyre. Várhatóan 6 előtt ott leszek, kivéve ha nem. Kék-sárga ing, kék farmer.

Blahát szerintem nem érintem, egyszerűbb a Wesselényi felé mennem.

[ Szerkesztve ]

(#298) albert8 válasza DeFranco (#297) üzenetére


albert8
addikt

Kék sárga ing DÖFÁCK? :DDD :Y

Szerk: semmi csak meglepődtem kicsit érdekes színkombó

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#299) DeFranco válasza albert8 (#298) üzenetére


DeFranco
nagyúr

HE?

(#300) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A kakukk felszállt. Ismétlem: a kakukk felszállt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.