Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DeFranco válasza hoffman_ (#50) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért mi a Blahától "keletre" nem mentünk. Djinn, Desperados, egy időben az a nyüves Korvintetű fuj, meg a Móriczon az Aranykorsó.

Nyócker't annyira nem szerettük. :)

(#52) ABE válasza DeFranco (#51) üzenetére


ABE
őstag

Pedig a nyóckerben olyan kedves népek vannak, múltkor is olyan lelkesen rohant a lakásunk előtt hozzám a kurva, és amikor mondtam neki, hogy kösz nem, van saját kincstári, akkor még a futtatói is összenéztek, és utat adtak nekem. Csak kell a megfelelő hangnem kritikus helyzetben. :D

(#53) hoffman_ válasza DeFranco (#51) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tovább mi se nagyon, 4-5 hely Blaháig törzs, és onnan csók :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) Mister_X válasza nincsisbéla (#42) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vodkával kell, ülj le fiam, 1-es :D

@ABE: Egy kis kezdő kocsmaoktatást igényelek: mi az a fröccs?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) DeFranco


DeFranco
nagyúr

No, akkor tegyünk kis rendet a sorok között:

Eddigi résztvevők:
hengerPHanda
ABE
hoffmann_
Mister_X
DeFranco

Helyszín:
A terv: Menedék
B terv: folyamatban

@:hoffmann_: de :B

[ Szerkesztve ]

(#56) hoffman_ válasza Mister_X (#54) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szégyelld magad, te ülj le kapával :D Fröccsök, tessék olvasgatni.

DeFranco:

Te nem jössz?

:D

nincsisbéla:

Akartam javasolni, csak óvatosan kezdje :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#57) nincsisbéla válasza Mister_X (#54) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

B+ tényleg! Éreztem hogy nem stimmel valami (w, v problémája)

Fröccs: Alkoholos ital. Kérd így: Csókolom, egy Krúdy fröccsöt kérek! :K Finom lesz! ;)

Mentalita'

(#58) Mister_X válasza hoffman_ (#56) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Opera Mininek nem jön be a wiki, főleg 4-es villamoson. Na, akkor mi a fröccs? Bor + szóda?

A Menedék pontosan hol van? A Blahán van dolgom úgy is, útba ejteném.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#59) DeFranco válasza Mister_X (#58) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Menedék a Corvin negyednél, a fröccs pedig bor és szóda.

(#60) xlife11 válasza DeFranco (#32) üzenetére


xlife11
senior tag

280 ennyire olcsó pesten?Itt kőszegen annyi a legdrágább, konkrétan Soproni.:D

(#61) DeFranco válasza xlife11 (#60) üzenetére


DeFranco
nagyúr

280 az már _nagyon_ olcsó. Legalja.hu

(#62) Mister_X válasza DeFranco (#59) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De mi a címe (GMaps miatt)? Itt szenvedek a Google-vel, mert nem találja, akárhogy kombinálom a kulcsszavakat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#63) ABE válasza xlife11 (#60) üzenetére


ABE
őstag

A legolcsóbb csapolt sört én Pesten a Miszter sörözőkben ismerem, 210/korsó áron. Ha nincs különleges akció, akkor a 280-300 forint korrekt ár egy kommersz csapolt sörért (Soproni, Borsodi, Ászok, Dreher), helytől függően ezek is simán felkúszhatnak 500 forintig.

DeFranco

És mivel a közelben nagy a választék a kerthelyiségekből (igaz, kicsit drágábban), nagy csalódás esetén át lehet vonulni máshová is pár perc alatt. A lényeg, hogy akkor legyen a Blaha 5 perces gyaloglási körzete a bázis. :D

[ Szerkesztve ]

(#64) DeFranco


DeFranco
nagyúr

POZOR! POZOR! POZOR!

Helyszínváltozás!

Az igényeket figyelembe véve (kerthelyiség, olcsó sör, kerékpár, blaha) a következő helyet dobta a gép, mostantól további értesítésig ez a bázis:

Füge udvar

POZOR! POZOR! POZOR!

@Mister_X: új cím: 1074 Budapest, Klauzál utca 19.

Aktuális sörár: 360 Ft de legalább nem az utszán iszunk

@ABE: true :)

[ Szerkesztve ]

(#65) xlife11 válasza DeFranco (#61) üzenetére


xlife11
senior tag

Wow, akkor megbecsülöm magam az olcsó sörökkel.Most jut eszembe van drágább is, 0,33 Heineken 380-ért.De még az is elég jó ár. :K

(#66) Mister_X válasza DeFranco (#64) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, el már nem tévedek :D

Kérdés: este hat nem túl korai kicsit? Oyankor még dögmeleg van. Vagy esetleg van páraventi?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#67) DeFranco válasza Mister_X (#66) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne legyél punci. Van hideg sör meg föccs, majd az lehűt. A hat óra pont opimális.

Amúgy lehet késni, ha valaki koránnak érzi. (csak akkor hozni kell valami rágcsát)

[ Szerkesztve ]

(#68) ABE válasza DeFranco (#67) üzenetére


ABE
őstag

Csütörtökre ráadásul enyhülést ígérnek, Pestre max. 30 fokot, ami a maihoz képest üdítő lesz, pláne kerthelyiségben. :)

(#69) Mister_X válasza DeFranco (#67) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Korán? Jóra gondolok?

Na, még fárasztalak titeket: milyen az a folyó bor? Kútból merik? (amúgy komyan)
;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#70) DeFranco válasza Mister_X (#69) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Folyó bor ami nem üveges. Technikailag kannás, de létezik minőségi kannás bor is, szóval attól nem feltétlenül sz*r.

Mindenhol ilyet kapsz amúgy, ha kimérőset kérsz, max. nem kötik az orrodra. :)

[ Szerkesztve ]

(#71) Mister_X válasza DeFranco (#70) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zsír. Megvan a csütörtöki ital :D
Már csak a törvényes gondviselők szóbeli beleegyezése kell, mert ugye ti idegenek vagytok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#73) DeFranco válasza Mister_X (#71) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Felkiabaljunk az utcarol, hogy "csokolom tessek miszterikszet elengedni"? ;]

(#74) Иван válasza DeFranco (#22) üzenetére


Иван
őstag

Már megvan egy ideje, amúgy meg naponta fészen kb 20 hirdetés jön velem szembe.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#75) truba


truba
tag

Üdvözlet az Uraknak, jó ötlet ez a csütörtöki sörözés, sajnos azonban családi elfoglaltság miatt ez már nekem csak vágy. Talán majd legközelebb, ha nem lesz ennyire korai az időpont.

(#76) DeFranco válasza truba (#75) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Örültem volna, ha jössz pedig. :) Veled is rég találkoztunk.

(#77) truba válasza DeFranco (#76) üzenetére


truba
tag

Én így is örülök nektek, na de majd legközelebb. Kisgyerekes apukaként azért már nem olyan könnyű mozogni, előre egyeztetni kell az időpontot, mikor kapok kimenőt. :P

(#78) Mister_X válasza DeFranco (#73) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha miszteriksz helyett Dánielt használsz, akkor talán nagyobb sikered lehet ;]

Lehet nem anyámat kellett volna előbb megkérdeznem, apámon van most a remény, csak ne "kérdezd anyádat legyen a válasz". Vagy meg kell fűzni mindkettejüket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#79) DeFranco válasza Mister_X (#78) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hadd tudják csak meg az online alteregód nevét ;] :P

(#80) Mister_X válasza DeFranco (#79) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne! Ne! Bármit, csak ezt ne! :O
;] :D
Amúgy tudják, de egyébként sem titkolózok előttük, simán be is léphetnének ide (amint megfejtik a Windows fiókom jelszavát ;])

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#81) hoffman_ válasza ABE (#63) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Andersenben 200 a korsó, és 1000 huf a méter(10x2dl) :)

Ahogy nézem a kerthelyiség nem változott, csak a helyszín. A telefonálónktól(ha lesz), továbbra is kérném szépen, hogy a tekerőmre ejtsen meg egy kérdést! :B :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#82) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

skacok lehet még jelentkezni egy pofa sörre idegenként? :D

(#83) DeFranco válasza WhiteWalker (#82) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hogyaviharbane :D persze

(#84) WhiteWalker válasza DeFranco (#83) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

klassz és akkor most melyik hely a nyerő? mert kettőt láttam? :B

(#85) hoffman_ válasza DeFranco (#83) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Átsiklottam afelett, hogy kerékpárigény is figyelembe lett véve. Milyen urak vagytok :D Dánke :R

mod:

Ráadásul ez gyerekjáték táv, standard módban is arra szoktam kocsmába tekerni. Fenomenális! :))

Giinos:

Szerintem Füge udvar lesz a nyerő.

DeFranco *** DeFranco *** DeFranco *** DeFranco

Te figyejjé má, miken siklottam én át :DDD Technikailag kannás még ok, legjobb. De milyen az a minőségi kannás, olyat én még nem/még én sem láttam :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#86) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na Ábel, de fasza vagy. Én egy általam kitalált programra szerveztem rá ezt a közös sörözést, nagy király vagyok :)

Szitu a következő:

a.) az általam szervezett programot skippelem.
b.) az is marad, de akkor bringa nélkül jövök, és olyan fél 11-ig tudok Veletek nyomulni.

Nem tudom még, hogy melyik verzió lesz életképes, ez a holnapi nap folyamán derül ki valószínűleg. De megyek mindenképp, legrosszabb esetben is megnyirbált időre(és nem tudok menőzni, hogy én a city-ben bringázom :D )

Fene, hogy milyen tök szita fejem van, komolyan gyógyót kéne szednem már...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#87) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Hali!

Bár senkit sem ismerek a résztvevők közül (annyi h 1-2 nick ismerős különböző topikokból :D), szívesen mennék én is így ismeretlenül ha lehet egy jó kis sörözésre. :K Holnap/Holnapután tudnám biztosra mondani hogy mennék e vagy sem, de eddig kb. 90%. :D Am a résztvevők közül mindenki ismer v.kit, vagy van esetleg aki hasonlóképp van mint én? :)

Lumia 520

(#88) Mister_X válasza Brianiac (#87) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hasonlóképpen :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#89) ABE válasza Brianiac (#87) üzenetére


ABE
őstag

Mindenki így volt először, hogy nem ismerte a másikat, mielőtt megismerte volna. Én pl. egészen kicsi koromban még anyámékat sem ismertem meg, és az állandó tutujgatást azzal bosszultam meg, hogy beleszartam a pelenkába. Biztos vagyok benne, hogy te ennél már kifinomultabban tudok kezelni az ismeretlen emberek okozta sokkot, netán még jól is éreznéd magad, szóval szerintem gyere!

(#90) DeFranco válasza hoffman_ (#81) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Masholnap elmegyek arra, és megnézem, hogy készen van-e már a kerékpártároló, mert az oldalon panaszkodtak rá, hogy kommandózni kellett a bedobóemberekkel, hogy bevihessék anno.

@Giinos: a kettős látással várd meg a csütörtök estét, amúgy amit én írok az a menő, jelenleg a Füge udvar

@hoffman_: teljesen jó borokat adagolnak műanyag kannába is, mert egyszerűbben kezelhető, és nagyobb mennyiség szállítható így egyszerre. Nem mellesleg olcsóbb a csomagolás. Nem a top minőség, de ami üvegesben az 1000 Ft-os szint, az még bőven belemegy a kannába. Mivel ezt a vendéglátóhelyek kapják, ott meg gyorsan forog, ezért nincs ezzel baj, nem pimpósodik meg benne.

#86: jössz amikor jössz, leszel ameddig leszel, szivesen látunk. :) Azé' maradjál ha tudsz.

@Brianiac: persze, gyere, szivesen látunk, fényképes önéletrajz és motivációs levél szükséges :)

(#91) albert8 válasza Brianiac (#87) üzenetére


albert8
addikt

Ha fizetsz egy kört akkor mindenki a barátod lesz :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#92) e=mc² válasza DeFranco (#1) üzenetére


e=mc²
őstag

"...lápjával feküdtek, áhányan csak vóttak, márványsájtot ettek, amig meg nem hóttak..."

Ambulimax Provider

(#93) sztanozs válasza DeFranco (#90) üzenetére


sztanozs
veterán

Kidühönghetem veletek a látszaturbánius fikatenger majmolásomat egy sör mellett? :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#94) ABE válasza DeFranco (#90) üzenetére


ABE
őstag

Motivációs levélhez segítség:

Tisztelt DeFranco Úr!

A logout.hu portálon találkoztam álláshirdet kocsmázási felhívásával, és felkeltette érdeklődésemet a lehetőség, mivel hasonló tevékenységben már rengeteg tapasztalatot szereztem, és emiatt alkalmasnak tartom magam erre a megmérettetésre.

Ivászmányaimat főleg Budapest belső kerületeinek italkiméréseiben végeztem, mind a lecsúszott réteggel, mind az értelmiségiekkel hamar kapcsolatot tudok teremteni néhány alkoholos üdítőtermék elfogyasztása után. Általában a csoportos alkoholizálást részesítem előnyben, de egyéni fogyasztásban is kiemelkedő teljesítményt tudok nyújtani. Mivel precízen, az utolsó cseppig el szoktam fogyasztani a kiválasztott folyadékokat, úgy érzem, hogy az általános sörözési morál javításában is közre tudok működni.

Ezúton szeretném megköszönni a program meghirdetését, és reményeim szerint a pozitív elbírálását is.

Tisztelettel:
ABE

(#95) e=mc² válasza ABE (#94) üzenetére


e=mc²
őstag

tu'sok bennejaz idegen szou'

Ambulimax Provider

(#96) DeFranco válasza albert8 (#91) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Támogatom :)

@e=mc²: és tudja és tudja és tujda! Nem jársz erre véletlenül épp akkor?

@sztanozs: volt nekem egy Sztanó Imre nevű számviteltanárom. Jeleneg ő az atyaúristen a szakmában, nála szigorlatoztam, és a hármas írásbelim ellenére (és annak ellenére hogy foghatatlan voltam számvitelből) majdnem megbuktatott... várlak szeretettel ;]

(gyere persze :K )

(#97) Kergeboci válasza ABE (#94) üzenetére


Kergeboci
tag

Keresni kellene egy HR-es kollégát, hogy méltó módon véleményezze beadványodat :)

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#98) ABE válasza e=mc² (#95) üzenetére


ABE
őstag

A kedvedért egy egyszerűbb változat (me' tudom, hogy egyszerű fiú vagy :P ):

Csá Frankó!

Inni akarok veletek, mert szeretek.

ABE

Kergeboci

Szerintem jelen esetben elég lesz De Franco elbírálása is, ő itt a felvételiztető. :)

[ Szerkesztve ]

(#99) Mister_X válasza ABE (#98) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még mindig túl bonyolult... valahogy így:

He!

Meek sör, ok?

cs

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#100) DeFranco válasza ABE (#94) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tisztelt Jelentkező!

Köszönjük, hogy elküldte jelentkezését! Csoportunk számára fontos, hogy munkatársaink a kellő motiváltság mellett (melyet bizonyít, hogy négy sornál többet le tudnak írni helyesen) megfelelő én- fény- és jövőképpel rendelkezzenek.

Éppen ezért kérem válaszoljon az alábbi kérdésekre:

- Hogyan látja magát 5 óra, 5 nap, és 5 év múlva?
- Kérem sorolja fel 5 jó és 5 rossz tulajdonságát maligánfok szerinti sorrendben!
- Miért hagyta ott előző (asztal)társaságát?
- Mi a több: öt kör royal vodka koviubival, vagy 5 kör soproni awesome?
- Mi a helyes válasz a következő kérdésre: MIVAN? MIVAN?? MIVAN???

Kérem a válaszokat a borravalófizetiési igény megjelölésével a bigboss@pult.vip email címre küldje meg!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.