Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vanye válasza Löncsi (#49) üzenetére


vanye
senior tag

Azt hiszem ez azt a játékost, aki még hisz a PC-ben, aki csak egy videokártyára simán rákölti egy konzol árát, azt ez a rendkívül gyenge kifogás rohadtul nem hatja meg. A konzolok határait szerintem itt mindenki ismeri. Mivel a PC-sek pont emiatt a határvonal miatt szívnak már évek óta (butított grafika, helyenként rögzített FPS-szám), még jó, hogy hallatják a hangjukat, ha valaki pusztán slendriánságból arcul köpi őket.

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#52) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Amúgy az az érdekes, hogy a Demon's Souls-szal semmi gond nem volt Only PS3-on. Nem hiszem,hogy a grafika annyit fejlődött a kettő közt,hogy ez ilyen xar legyen.
Ha tévedek ,és ég és föld a különbség ,sorry :U

Pont azért költök ennyit PC-re,hogy ne ilyen fosportokat toljanak a pofámba. Volt PS3-am és X360-am is ,de pont azért tértem vissza a PC-hez,mert már irritált a lowpoly graf,a frameproblémák és a (jó esetben) 720p. Erre tessék, de Ők nagyon rendesek,mert kiadják Nekünk. Ennyi erővel maradhatott volna a konzol is.
Tényleg kellene már az a nextgen konzol!

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#53) Shing válasza Pekkk (#16) üzenetére


Shing
őstag

Sok régi játék tudta már ezt a felbontást, az 1998-as Tomb Raider 2-vel nem rég játszottam 1280x1024-ben, de lehet hogy bírna többet is csak ennyi a monitorom felbontása...

(#54) Löncsi válasza vanye (#51) üzenetére


Löncsi
őstag

De akkor mi a búbánatnak vesznek 60+-ért VGA-t ? Én is azért vettem GTX460-at mert erre van szükségem és nem többre, minek vegyek GTX580-at akkor ? Hogy, sírdogáljak én is mint az oviban? :DDD
Sokan azt hiszik, ha vesznek über-halál hardvereket akkor minden jó lesz, de ez nem így van, ha nincs a software erre felkészítve nem ér semmit. Egyszerűen sírva röhögök már az egészen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#55) mcwolf79 válasza Löncsi (#54) üzenetére


mcwolf79
veterán

És ez a felhasználók hibája,már megbocsáss? :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#56) Cifu válasza Löncsi (#54) üzenetére


Cifu
nagyúr

De akkor mi a búbánatnak vesznek 60+-ért VGA-t ?

Mert szerencsére nem csak "japán" fejlesztők vannak, akik játékszoftver fejlesztenek. :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#57) Löncsi válasza mcwolf79 (#55) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem, az enyém, kend rám. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#58) Crus válasza Dilikutya (#50) üzenetére


Crus
őstag

"Elképesztő nagy faszságokat írnak itt egyesek."

Élükön veled.

"Az, hogy petíciót írtak alá a PC-s játékosok, és most jön a PC-s port, akkor fülüket-farkukat húzzák be, a seggüket verjék a földhöz, és örüljenek, hogy egyáltalán elkészült?"

Öööö.. igen!? Egyáltalán nem volt tervben, KÉRTEK-KAPTAK és nem, hogy rosszabbat, de jobbat, bővítettet, stabil FPS-el. Mi a jó 23-42 FPS, vagy fix 30. Költői kérdés, mindenki tudja a választ.

"Ha ingyen adnák, nem is lehetne semmit mondani, de mivel feltehetően nem egy EVM-es 499Ft-os játék árcéduláját kapja majd, így nem kéne annyira pattogni."

Ingyen, persze... ha csinálsz nekem valami munkát, majd én is ingyenbe gondolom. Jó lesz?

"Ha annyiba fog kerülni, mint a Battlefield, Crysis, miért ne nézhetne úgy is ki?"

Atyaég. Döbbenet. FPS-eket emlegetsz egy akció-RPG kapcsán. Annyira más világ, mint a csirkelábat a kaviárhoz mérni. Ez nem techdemó, nem agyatlan lövölde, hanem egy kihívást nyújtó akció-RPG, olyan multi mókával, amilyenről még csak nem is hallottál.

"Én nem tudok játékot portolni PC-re, nem is teszek ilyet, más se tegye, ha nem ért hozzá. Ez nagyon nem így működik."

Jogos! Ha valaki szívességet tesz, nyilván a maximumot kell elvárni tőle. Világos.

"Az meg egyenesen röhejes érv, hogy konzolon is kis felbontás van, és leesik 10-re az fps. Vagyis már konzolra sem tudták megcsinálni, pedig ott van konkrétan egy hardver, vagy ahány konzolra átportolják."

Halvány fogalmad sincs az egészről. Végigtoltad? Demon's Souls-t is? Nem? Akkor nem is értem, mit osztod itt téves eszméidet.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#59) Crus válasza mcwolf79 (#52) üzenetére


Crus
őstag

"Amúgy az az érdekes, hogy a Demon's Souls-szal semmi gond nem volt Only PS3-on."

Végigtoltad? Nem úgy tűnik.
PS3-on a DeS esetében is volt framedrop, persze nem annyira sokkoló, mint a DaS esetében Blight town-ba... patch-el ez utóbbin is javítottak egyébként.

720p, 720p, 720p... amelyik játék ilyen felbontásban fut, az fos ugye?

Elnézést kérek a valódi játékosok nevében.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#60) mcwolf79 válasza Crus (#59) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mint írtam,platinára toltam, úgyhogy sejtheted,volt benne pár órám.
Megvettem az első japán verziót, ahhoz hiányzott egy acsi a platinához. Mikor jött az (ha jól rémlik) amcsi verzió azt már platinára toltam.
Egyéb kérdés? Szóval szerintem van tapasztalatom a dologról. Nem azt mondom,hogy stabil 30 frame volt az egész, de az esetek 95 %-ában nem volt frame-gond.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#61) wikings2


wikings2
őstag

Nem érzem annyira lesújtónak ezt a hírt. Felbontás sosem érdekelt csak fusson , 30 fps meg elvileg elég kell hogy legyen az agyamnak.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#62) vanye válasza Löncsi (#54) üzenetére


vanye
senior tag

Pont azért vesz valaki ennyiért VGA-t, hogy aztán ne kelljen kompromisszumokat kötnie. Ha persze a szoftver nem partner ebben, akkor az egésznek semmi értelme.
Ha belegondolsz, két ok van, ami miatt a PC még lélegzik:
1. billentyűzet és egér
2. erősebb hardver
Ha egy 40-60-80-100k-s videokártyával is ugyanazt látom, amit egy Box- vagy egy PS3-tulaj, akkor marad nekünk, PC-seknek a precízebb, megszokott irányítási metódus, mint előny, mely a rendszerünk mellett szól. Meg kellene hát támogatni ezt a szebb grafikával, ami főleg a VGA-gyártóknak lenne érdekük. Mint láthatjuk azonban, eléggé felemásan végzik ezt a dolgot.
Amúgy meg ha a játékgyártók ki akarják csinálni a PC-t (ha nem is direktben, csak épp legurítottak egy "Leszarom"-löttyöt a torkukon), akkor ezeket a nulla minőségű átiratokat kell önteni a nyakunkba, s figyelni, mikor unjuk meg őket. Konzolon úgyis több hasznot lehet realizálni.

Stern des Südens!

(#63) Löncsi válasza vanye (#62) üzenetére


Löncsi
őstag

Amúgy meg ha a játékgyártók ki akarják csinálni a PC

Játékosok ölik meg, nem a kiadók. Sok a warez, nincs miért kihasználni a hardver képességeit, pénzbe és időbe kerül. [link]
Persze van néhány játék ami ebben jobb, ezek a Nvidia/AMD szponzorált címek, többitől nem szabad csodát várni.

Én is szívesebben fejlesztenék PC-re, ha kapnék egy kis juttatást az nVidiától. ;)

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#64) Dilikutya válasza Crus (#58) üzenetére


Dilikutya
félisten

Látom, átjött a mondandóm.

Attól, hogy nem tervezték, és jön egy összecsapott port, ami sejtésem szerint így is rosszul fut majd, annak örülni kell? Örüljek, hogy 8990-ért vehetek olyat, ami igénytelenül van kidolgozva?

"Ha ingyen adnák, nem is lehetne semmit mondani, de mivel feltehetően nem egy EVM-es 499Ft-os játék árcéduláját kapja majd, így nem kéne annyira pattogni.

- Ingyen, persze... ha csinálsz nekem valami munkát, majd én is ingyenbe gondolom. Jó lesz?" - Látom, itt is felfogtad a lényeget. Ki mondta, hogy ingyen kérem!? Azt mondtam, hogy ha ingyen jönne, vagy EVM-ben olcsón, senkinek nem lehetne egy szava sem, hogy fos, igénytelen port. De mivel feltehetően felső kategóriás játék árában jön, már lehetnek elvárások. Én kérek elnézést, ha tévedek.

Techdemó? Úgy vélem, még mindig nem irreális dolog, hogy ha valami annyiba kerül, mint egy másik csúcsjáték, nézzen ki normálisan. Kis monitoron nem probléma a 720p, de egyre terjednek a nagyobb felbontású monitorok, akinek újabb gépe van, komolyabb hardverrel, az már ilyen felbontásokon játszik, és akkor bizony érhetik meglepetések. Azért az alacsony felbontás kihúzva nagyra nem olyan szép.

Komolyan szívességként értékeled, hogy elkészül a PC-s port? Azt hittem, fizetséget várnak érte.

"Az meg egyenesen röhejes érv, hogy konzolon is kis felbontás van, és leesik 10-re az fps. Vagyis már konzolra sem tudták megcsinálni, pedig ott van konkrétan egy hardver, vagy ahány konzolra átportolják.

- Halvány fogalmad sincs az egészről. Végigtoltad? Demon's Souls-t is? Nem? Akkor nem is értem, mit osztod itt téves eszméidet." Te mégis miről beszélsz? Mi köze annak, hogy végigjátszottam-e az első részt ahhoz, hogy vérlázítónak tartom, ha már konzolon is leesik az fps a játszható szint alá. Márpedig a 10 fps bőven az alatt van. Tudsz te olvasni, és azt értelmezni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65) vg válasza afk22 (#9) üzenetére


vg
addikt

Szép szavak, szakkifejezések, de ennél a játéknál nem a grafika a legfontosabb. Nem akarok jósolni, de kb 10% lesz az összes vásárlónak, aki valóban végig is fogja tudni játszani a játékot csalás nélkül(én sem tudtam xboxon, csak savegame editorral). Nagyon réteg játék, és kétlem, hogy akiknek a fps szám, meg a shaderek, motion blur meg mindenféle effektek a legfontosabbak, akár egy órát is el fognak tudni tölteni ezzel a játékkal. Ez nem Diablo, itt nem lesz sikerélmény gyors egérklikkelletéssel. Semmi.

(#66) bozont


bozont
veterán

Azért a felbontás választásának lehetősége alap dolog már elég régóta és ez az 1024x700 azért messze van a monitorom natív 1920x1200-as felbontásához. :( Az fps korlátozás még elmegy, arra kevésbé vagyok érzékeny, bár tényleg lehetett volna 60fps. Persze ha pár ezer Ft-os áron jelenik meg, akkor nem szóltam.

(#67) Angel1981


Angel1981
veterán

Akkor, ha jól értem; 1024*768-ban szaggat egy GTX6XX-en?
Azt hiszem új királyt üdvözölhetünk a "legkevésbé optimalizált PC játék" kategóriában! :D :(((

(#68) mcwolf79 válasza bozont (#66) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sajnos erről szó sincs (mármint a pár ezer Ft-os árról).
Jelenleg 40 EUR Steam-en előrendelve, valszeg megjelenés után felugrik a "normál" Steam-es 50-60 eurós árra.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69) Dilikutya válasza Angel1981 (#67) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, jól érted, de ne reklamálj, hanem örülj, hogy egyáltalán kegyesek lesznek megadni, ezt vágják a fejünkhöz a konzolosok. Akik azért vettek konzolt, mert a setup.exe/next-next-finish telepítés is bonyolult már ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70) Cifu válasza Löncsi (#63) üzenetére


Cifu
nagyúr

Játékosok ölik meg, nem a kiadók. Sok a warez, nincs miért kihasználni a hardver képességeit, pénzbe és időbe kerül.

Ahamm... azért termel az olyan kiadók esetében, mint az EA vagy az ActivisionBlizzard többet a PC platform, mint a konzol. Egyértelmű.

Azért fizetett több, mint 100.000 PC-s játékos egyenként 120 US$-ot az amúgy F2P MechWarrior: Online játékban a Legendary Founder's packért (plusz pár tízezren 60 US$-t az Elite, illetve 30 US$-t a Veteran pack-ért)? Azért az MWO-ért, amit Crysis 3.4-es engine hajt, és a Core2Duo procikat eszi meg reggelire? Azért keresi hülyére magát a Blizzard az amúgy szintén félkészen piacra dobott Diablo III.-al? Soroljam tovább?

Egen, tényleg a sok warez, mert "nincs miért kihasználni" hardware az oka annak, hogy a Gears of Wars folyományai nem jöttek PC-re... :(((

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#71) Löncsi válasza Dilikutya (#69) üzenetére


Löncsi
őstag

Ők fizetnek is érte legalább. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#72) mcwolf79 válasza Löncsi (#71) üzenetére


mcwolf79
veterán

Persze,mert az összes konzolos szent, és mindegyik megveszi a játékot eredetiben.
Tudom ,PC-n rosszabb a helyzet/arány, de a helyzet egyik fronton sem csak szimplán fekete, vagy fehér.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73) Löncsi válasza mcwolf79 (#72) üzenetére


Löncsi
őstag

Mind1, nincs elég idő/pénz/erőforrás az ilyen játékokra, konzol a népszerűbb, ennyi. Nem véltetlen sírdogálnak itt jópáran. :DDD
Persze az senkinek az agyán nem fut keresztül, h technikailag ennyit tudtak letenni a fejlesztők, ez egy komplex-nehéz munka.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#74) Dilikutya válasza Löncsi (#73) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor ne fogjanak hozzá, ha nem telik technikailag is teljes értékűre tőlük, és szaggat mindenen. Én sem tudok játékot fejleszteni, így nem is foglalkozok vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75) Löncsi válasza Dilikutya (#74) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem véletlen írogatsz itt besavadnyodva. :DDD
Egyszerűen sztem elszámolták magukat és emaitt technikailag nem lett olyan jó, de a tartalmat megkapod ugyanúgy. De nincs világvége, képzeld el az egészségügyben mi van ha hibát követsz el... nem ugyanaz a téma.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#76) stargazerhu válasza Abu85 (#1) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

1xrű, nem kell megvenni és így szavazni arra, hogy mit csinál...illetve nem csinál a cég. Viccesek ezek a mai játékok...

(#77) Narasim válasza Televan74 (#39) üzenetére


Narasim
aktív tag

én 2560x1600-ban nézem bastilla seggét 30 colon és örülök, hogy eltakarja a halálcsillagot :C

az a gáz ezzel a játékkal, hogy mentségeket keresnek, hogy japánok+konzol. ennyi pénzért, amit ezért a sz@rért elkérnek, nincs mentség!!! ennyiért árulnak normális játékokat, ahol 18 éve létező alap dolgokat, mint a !!felbontás beállítás!! meg tudnak oldani!

az meg mindig olyan kib@szottul kézenfekvő, hogy rá lehet fogni a pc warezre, hogy ganét raknak a képünkbe ilyen összegekért. egyszerűen beleszarnak az egészbe és warezzal betakaróznak!

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#78) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

:W

Ez mi? Aztán meg csodálkoznak, hogy bukó lesz a játék PC-n és levonják a következtetést, hogy nem éri meg fejleszteni a platformra. De végül is igazuk is lesz. Ilyen igénytelen, gányolt porttal valóban nincs értelme PC-n próbálkozni....

[ Szerkesztve ]

(#79) Angel1981 válasza Hunpriest (#78) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát kb.....
A tisztes PC portok szinte mind sikeresek!
Amilyen az "adjonIsten", olyan a "fogadjIsten"!

(#80) Löncsi válasza Crus (#40) üzenetére


Löncsi
őstag

Bekereteztetném, sőt, le is mentem. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#81) wikings2 válasza Löncsi (#80) üzenetére


wikings2
őstag

Én meg már azt hittem hogy én vagyok az egyedüli bunkó aki így vélekedik :DDD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#82) Löncsi válasza Dilikutya (#74) üzenetére


Löncsi
őstag

Amúgy ha technikailag jó játék kell ott van most a Nexuiz fillérekért Steam-en, látványos CryEngine 3-al.

Ja, ez sajnos nincs szétmarketingelve... mint Dárk-Szúlsz.. mert muszáj pont ezen a játékon pörögni.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#83) Abu85 válasza Löncsi (#82) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pár sajtós azért lehúzta a Nexuizt, szerintem indokolatlanul. A kevés pályát hozzák fel, de könyörgöm 9,99 euró. Nem is teljes árú termék. Komolyan nem tudom, hogy ilyenkor sírjak, vagy nevessek. Azt megértem, hogy azon problémáznak, hogy gáz volt a netkód a patch előtt, de a kevés pályát egy budget játéknál nem szabad felhozni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#84) mcwolf79 válasza Löncsi (#82) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kár Veled vitába szállni, Te egyszerúen nem akarod megérteni, mi a problémánk a dologgal :(

Nem jó az ajánlatod: Vegyünk egy C3-motorral kreált Q3Arena klónt, vagy egy olyan játékot, amelyik egy eléggé nagy űrt töltene be a PC-s játékpalettán. De sajnos az utóbbit eléggé elqrták (Bár ez nem teljesen pontos kifejezés).

nobela:
Hát igen, erre legjobb példa a Dead Space 2. Gyárilag a lock.olt 30 frame szinte bántja a szemet,olyan zizegős.
Ráereszti az ember driverben a vsync-et,akkor meg szinte lefolyik a képernyőről ,olyan simán fut.
De persze a konzolosnak jó a 30 frame is ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#85) Löncsi válasza Abu85 (#83) üzenetére


Löncsi
őstag

2.5 Euro, annyiért jó, és most free a hétvégén. :DDD

mcwolf79

Én értem, de nagyon gyerekes ez a viselkedés. No meg konzolon más a játékstílus mint PC-n, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#86) nobela


nobela
senior tag

Mindenki a felbontáson lovagol...

Emberek, fix 30 fps ???
Dugják fel.

Kellemes, nem döcögős, élvezetes és hosszú távon sem fárasztó játékélményhez bizony lehetőleg stabil, 60 fps körüli érték szükséges.

Ha valaki beéri kevesebbel, akkor vagy még nem látott igazán "folyékony" játékélményt, vagy gyengénlátó, vagy egyszerűen csak igénytelen.

Aki meg azzal jön most hogy az agy ennyi meg annyi fps-t már folyamatosnak lát... inkább ne tegye. Ezerszer ki lett már tárgyalva hogy nem úgy van.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#87) pcsabat válasza nobela (#86) üzenetére


pcsabat
őstag

+ 1

(#88) Shing válasza nobela (#86) üzenetére


Shing
őstag

Tudok olyan játékot ami 20FPS-re van korlátozva és egyáltalán nem érezni. Próbáld ki vagy nézz videót: Rohan online

(#89) kukacok válasza Cifu (#5) üzenetére


kukacok
csendes tag

Azért ez a kimeneti felbontás nem biztos hogy motor limitált, kár hogy nem tudtam utána nézni. Az alacsony felbontás széthúzása 1080p-be jó megoldás mert legalább így nem néz ki a kép az LCD/LED-ken mint ha szétkenték volna. A 30 képkocka nem zavaró mert kifejezetten lassú a játék mivel a karakter normál emberi sebességgel szaladgál. Viszont a játék kikagyhatatlan darab !!!

Pecselni ráérnek később...

[ Szerkesztve ]

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#90) mcwolf79 válasza Shing (#88) üzenetére


mcwolf79
veterán

Doom2, vagy mire gondolsz? :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#91) kukacok válasza Cifu (#56) üzenetére


kukacok
csendes tag

..Igen sajnos a japán játék programozók teljesítménye kifejezetten világhírű!

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#92) Raatkainen


Raatkainen
csendes tag

30 fps? :F
720p? :((
GTX 6xx kártyával is akad is akad? :C :W

(#93) kukacok válasza mcwolf79 (#84) üzenetére


kukacok
csendes tag

Mondjuk van benne turpisság mert ha 30 frammel játszol de joy van a kezedben amivel ugye a kamera mozgás, karakter forgás stb. lassú, nem tűnik fel hogy szaggatna valami, ha viszont egérrel rángatod a képet akkor naná hogy kevésnek látszik az a 30 frame...marad a V-sync be.

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#94) kukacok válasza nobela (#86) üzenetére


kukacok
csendes tag

Én a Bad Company-2 őt nyomom multiban és nekem bőven elég a 40-50frame bár lehet hogy mert öregszem...

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#95) nobela válasza kukacok (#94) üzenetére


nobela
senior tag

40-50 bizony már hellyel-közzel folyamatosnak mondható, ha nincsenek komolyabb belassulások. De itt most fix 30-ról van szó. Jelentős a különbség azért.

Furcsállom ezt az elképzelést, én pld biztosan nem fogok olyan játékot megvásárolni ami 30 fps-re van korlátozva, és nem lehet valahogyan kiiktatni a limitert. Nekem ez így játszhatatlan.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#96) kukacok válasza Löncsi (#82) üzenetére


kukacok
csendes tag

Őszintén kár volt ide tolni ezt a Kráj endzsin képességeiből láthatsz 5% ot egy Quake utánzat keretében, mivel a Dárk Szúlsz egy RöPöGö + kategóriájában az egyik legjobb.

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#97) kukacok válasza nobela (#95) üzenetére


kukacok
csendes tag

Megvárjuk a demot, őszintén szólva a játékmenet/stílus király az előző részt végig toltam ezek után már jöhetne valami történelmi játék ezzel a motorral az klassz lenne mert a tököm tele az öncélű fantasykkal.

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#98) kukacok válasza vg (#65) üzenetére


kukacok
csendes tag

Ennek a játéknak pont az a lényege hogy minden lépésedere odafigyelsz és végigtolod csalás nélkül különben értelmét veszti az egész.

Si Deus nobiscum quis contra nos

(#99) #05364992 válasza Abu85 (#1) üzenetére


#05364992
törölt tag

"Elméletben tök nyolc egy motornak, hogy a kimeneti felbontás mekkora."
Egészen addig, amíg nincs a felbontás hardcode-olva a rendszerbe, vagy nem pakolnak át olyan feladatokat a CPU-ra, amit a pc-n GPU-val végeztetünk el. A hardcode-olásra esélyes jelölt bármi ami postprocess, ami egy elég nagy kör, másrészről meg ha abból indulok ki, hogy eredetileg a játék kizárólag konzolon ment volna, akkor logikus lépés is. (Egyszerűbb ismert magic number-öket beégetni a kódba, mint átfűzni a rendszeren azt, hogy támogasson bármilyen felbontást. Ráadásul különféle felbontások kérdése konzolon nem létezik, így totál felesleges megoldani.) Persze a fenti problémák javíthatók, de épeszű programozó felmond, ha ilyen feladatot kap egy nagyméretű kódbázisra. :D ( Méghozzá azért, mert a feladat végére vagy felkötné magát kínjában, vagy rászokna a nyugtatókra. :D )

(#100) Löncsi válasza #05364992 (#99) üzenetére


Löncsi
őstag

Erre meg sokan rávágják, hogy lusta-igénytelen a programozó, miközben nem értik meg, hogy az égetett kódot (mivel konzolra készült) át kellene írni dinamikusra és megy a panaszkodás, hogy nem megy jól (illetve nem skálázható). Gondolom a CPU rész sem lehet leányálom.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.