Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) mcwolf79 válasza Manbal (#11) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igaz Én csak a Demon's Souls- szal játszottam, de ha a játékmenet csak annyira jó, mint abban ,akkor frankó stuff lesz. Ha szerinted hulladék,akkor valszeg játszottál vele 10 percet, megölt az első keményebb ellenség,és dobtad a kukába (jobb esetben továbbadtál rajta, rosszabb esetben csak uninstall ;] ) . Én PS3-on azt kitoltam platinára, és egy percet sem unatkoztam benne. Ez a különleges multi sehol máshol nem található meg. Az adrenalin,mikor betörnek hozzád sehol máshol nem érezhető (Én legalábbis más játékban nem izgultam annyira,mint amikor itt betörtek hozzám).

Hogy ON is legyen:
Eléggé átbaxás ez a butítás. Már előrendeltem Steam-en,mert bíztam a fejlesztőkben. Ezt tudva nem biztos hogy előrendelném. Lehet kipróbálás után megvenném, de így előrendelés szóba sem jöhetne. Köcsögség ,hogy 2 héttel a megjelenés előtt böfögik be, hogy "bocsi fiúk, de PC-n is be kell érnetek a "foskonzol" graffal " . Persze most majd lehet jönni a játékmenettel,hogy az a lényeg, de azért PC-n Én nem felskálázott 720p-re vágyok. Az AA-ról és a textúrákról nem is beszélve. Majd AA-ot meglátjuk, driverből mennyire lehet majd ráerőltetni, de a textúrákra nincs megoldás.

Remélem pozitívan csalódok, de valszeg keserű szájízzel fogom várni a letöltés befejezését :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.