Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Dany007 válasza D1Rect (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Ha a te megfogalmazásodból indulunk ki, akkor igen! Bár szerintem ez csak tovább komplikálja a témát.
Idő nincs tér nélkül, az szinte biztos. Legalábbis a jelenlegi megfigyelések és kísérletek ezt igazolják. A tér és az idő összefonódva létezik. Egyik sincs a másik nélkül.

Nem mondták meg nekem, hogy nincs válasz. :) Csupán az a végkövetkeztetés hogy nincs definíció. Az időt nehéz tárgyalni létező folyamatok nélkül. És itt jön a képbe a te mondatod. De attól még az idő létezik és "múlik". Rengeteg érdekes kérdést vet fel még a téma, de nem akartam ész nélkül ezekbe belemenni. Ugye ott van még a kvantum korreláció. Plusz a fény hullám és részecske viselkedése. Ugyanis fénysebességnél megáll az idő, de a fény mégis megy annyival, de ugye annak meg nincs tömege. De mégis hat rá a gravitáció. Szóval na, épp ezt a hadoválást akartam elkerülni. :) De ezt majd később.

@Иван: Pff én nem arra gondoltam. :D Nem a válság magyarázatra értettem. Ami annyira nyilvánvaló volt... Azt félreértettétek. A válság magyarázata kb minden második kicsit szakmaibb portálon le van írva, le van vezetve. Több oldalas cikkek jelentek meg róla... Gondolhatod, hogy nem mondok baromságot szándékosan.
Arra nem jött válasz, hogy miért jó az, ha általános áremelések történnek az országban, miközben a fogyasztók vásárlóereje folyamatosan csökken. Ergo nulla fizetésemelés.
szerk.: de ezt a topikban is leírtam, igaz azt már lehet nem olvastad... fogalmam sincs melyik volt már...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.