Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Dany007 válasza ^Clown (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, köszönöm :)
Neeem akarom címlapra. Bár a téma érdekel, de nem is olyan rég a PH is csinált egy hasonló tesztet, csak kb. 3x ilyen terjedelműt és 3x igényesebbet és 10x kompetensebbet szakmailag. A végkövetkeztetés persze ugyan az lett.

Szóval neked megéri azt a ~ 60 rongyot, hogy ágyból msn-ezz? Okés, nálad nem volt hely. Ez érthető. De másnál? Ez nem kevés pénz...
Ágyból meg (szerintem) még kényelmetlenebb gépezni. Arról nembeszélve, hogy a gépet valami merev talajra érdemes tenni, nehogy túlmelegedjen, ha nem kap alulról levegőt.

@Mr.Csizmás:

"és nincs pénzük iPad-ra, tedd hozzá"

Ez nagy volt :D Tényleg jó szemléltetésnek. Elvégre ipaddel ugyan azt érik el, mint egy ilyen laptoppal. Laptopnál nem sajnálják a plusz pénzt, de ipadre meg már nem telik :D

Amúgy a Macbook megint egy más kategória. Pont egy hete volt nálam egy fotós - grafikus művészlélek. Kiállítása lesz és mi nyomtatjuk a nagyméretű képeit.
Idehozott nekem Mac-ről mentett 150x100cm-es 300dpi-s képeket ~ 1GB / darab... Hozott belőle 17-et... Ezen a szar P4-es 5 éves gépen ami itt van a cégnél megnyitni nem tudtam! (nem vártuk ki az időt). Ő pedig mindet Macbookon szerkesztette! :)
Szóval mondtam neki, hogy kicsit vegyen vissza a dpi-n és hozza újra, mert így megleszünk lőve...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.