Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Dany007 válasza Szten Márs (#23) üzenetére


Dany007
veterán

Az áramellátás lehet, hogy spekuláció, de a "recsegős műanyag kivitelű" ház nem feltétlenül.
Btw, szitnén spekuláció, hogy azzal a gagyi codegen táppal nem menne el a gép éveken át.
Az első gépeimbe ilyen alap gagyi mercury tápok voltak. Integrált vga meg a 65 wattot fogyasztó proci nem terheli le nagyon. De azt cseréljhetjük egy normálisabb 7-8 ezer forintos tápra, esetleg 10.
Okés, az OS tényleg hiba volt. Figyelmetlenség. OS nélkülit kellett volna választani. A gond az, hogy a legtöbb laptopban nem mutatkozik érdemi árbeli különbség ha OS-sel adják vagy ha anélkül.
De legyünk őszinték, az átlag felhasználók java része lopja a windowst. Ez nem nyílt titok, hanem köztudott. Így asztali gépnél ők nem fognak még OS-re is költeni, hanem elkérik a havertól a legújabb win7 crack-elt verziót és felrakják ingyen. Tudom nem szép dolog, de ez az igazság.

A hangszórót beleszámoltam, a webcamerát nem.
Mellesleg ezek a párezer forintos tételek egy erősebb Laptop - PC konfig esetében már minimalizálódnak, ott v.színűleg jobban kijött volna a különbség.

Az ár összehasonlításnál valóban nem lehet szempont a szükségesség. Az okés. De összességében, mint mobil vagy asztali, ott már igen. Mint írtam, ez az egyik fő szempontja a kérdésemnek, mért van szükség erre a fajta mobilitásra, ha hasonló árért jobb értékeket kapunk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.