Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    őstag

    válasz hNp88 #467 üzenetére

    Nem, tényleg nem igazán volt ilyen. Eleve necces lett volna a dolog, mert az iskola tele van, de tényleg tele van durva kockafejekkel. (Tetszőleges P-s osztályfotó, ahol minden harmadik gyerek full nerdnek néz ki, és minden másfeledik az.) Még a nagyon nyomorék emóknak sem tett senki keresztbe, csak legföljebb röhögtünk a jelenségen, mert azért hardcore gázimónak lenni és így totál hülyét csinálni magukból választás dolga. :) Ahogy elnéztem, tizenkettedikre kinőttek belőle.

    Cthulhu Dawn: Azért írtam ezt, mert az, hogy valaki beleszületik egy nemzetbe, pontosan ugyanúgy nem választás dolga és nem jelent semmiféle érdemet, amire büszke lehet az ember. A hazafiság sokkal inkább hála az elődöknek, és ha már büszkeség, akkor sokkal rájuk lehet büszkének lenni - a hajdani nagyokra tisztelettel és érdemeik elismerésével tekinteni -, mintsem arra, hogy én is egy gruppban vagyok velük. A sorsra vagy szerencsére büszkének lenni irtó kicsinyes - az érdemekre szerénynek lenni pedig kívánatos.

    Mod: Én soha nem tanultam. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák