Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) Chaser válasza Cyberpunk (#66) üzenetére


Chaser
titán

aktuális mesém:
roma családokat költöztetett két nagyonokos' tulajdonos bérlőnek az épületbe - 19 lakásos társasházba -, közvetlen mellettük levő tulaj már árulja a lakást, én pedig nem vettem meg amit akartam, amellett h nem a rasszukkal van bajom, hanem a viselkedésükkel és a "kicsiny" rokonságukkal - pontosabban azzal sincs, mivel nem tudnak viselkedni, volt "szerencsém" látni elégszer az épületben -
innentől lehet győzködni a tulajt, perrel fenyegetni, de aki hülye az hülye, ez pl nem növeli egy ingatlan értékét, ellenben erősen csökkenti, egyik tag aki ott bérelt már elment/elmenőben van emiatt
szóval a tutttti' az mindig csak később fog kiderülni, utólag meg könnyű okosnak lenni ahogy mondod ( :
sokan vannak akiknek több lakása van kiadási céllal, náluk minimális az esély, hogy eladják/oda akarnak költözni, az egyik tulaj is ilyen a fentiek közül
az aki a bérlést ablakon kidobott pénznek tekinti, ennyi erővel az étel is az ( : lakás tulajdonlásának is vannak rizikói, persze körültekintéssel azt minimalizálni lehet, de pl a fentebbi esetet nehéz kivédeni, idióták mindenhol vannak
lepusztult lakásokra annyit kell rákölteni h átlagember nyugodtan eladhatja mindkét veséjét, mert mire azt kifizeti úgy se lesz kedve élni :d újabb építésű ha tisztességesen van megcsinálva arany áron megy értelmes környéken, ha nem tisztességesen akkor is ((( :
ezért jó ha bérléssel kezd valaki, mert van ideje felmérni a terepet, illetve ha talál jó ajánlatot akkor egyből le tud csapni, fel lehet mérni az érdekesnek vélt terepeket jó előre, nem akkor kell rászánni fél napot h mégis lássa az ember milyen környéken akar lakást venni
jó ajánlat egyébként legtöbbször van, viszont mivel jó ajánlat nem fognak várni senkire, azt elviszik, tehát ha venni is akarsz célszerű azzal kalkulálni h pár hónapig bérelsz valahol akár csak egy szobát

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.