Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

wtf, valóban.

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

A jelek szerint az a gáz, hogy lejárt a certificate... A rendszerdátum visszaállítása január 28-ra a hírek szerint megoldja a gondot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Zsoccc válasza Wolverine (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Igen közben már én is rátaláltam arra az okos félmegoldásra, reméljük azért lesz valami konkrétabb javítás is.

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Nekem hasonló problémám volt,de xbox-on ,ahol szintén nem indult el,de ez lehet alaplapi hiba miatt volt. Azóta jó a gép viszont még nem próbáltam ki a GoW-ot, meló után megnézem mi a pálya vele, hátha most se jó. :F

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tényleg... Hát nem ártana ezzel tenni valamit, mert ez elég gáz... :F

Véleményem szubjektív...

(#6) Gripper


Gripper
tag

Huh. Én pont a hét elején vettem meg a GoW Gyémánt Kiadást. Akkor még működött.
Szerda óta nem nyúltam hozzá, de remélem nem fogja velem is ezt a hibát eljátszani. :O

(#7) hackeeeee válasza Gripper (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem fogja... :((

Véleményem szubjektív...

(#8) .mf


.mf
veterán

Ez király... tavaly megvettem (pár más játékkal együtt), de azóta még nem néztem meg -- és ezek szerint már nem is fogom tudni? :P
Igazán rárakhatnának egy "Lejárati idő: 2009.01.27" matricát :))
:U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) dabadab


dabadab
titán

Na, mar megint a fizeto ugyfeleket szivatja a masolasvedelem, a tort peldanyokat gondolom nem erinti a hiba.

DRM is theft

(#10) Wolverine válasza Gripper (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenkinél ezt fogja dobni, akinek a rendszerideje átlépett január 27-én.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

jah, ahogy látom az utóbbi időben pont a másolásvédelmekkel fogják warezra szoktatni a jónépet... :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) dabadab válasza mephi666 (#11) üzenetére


dabadab
titán

A masolasvedelem az idok kezdete ota a tort verziok mellett szolt.

DRM is theft

(#13) mephi666 válasza dabadab (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

van pár alapvető törvény:
-nincs olyan másolásvédelem, amit profi cracker csapat ne tudna rövid idő alatt feltörni
-nincs olyan másolásvédelem, ami jó eséllyel ne okozna bosszúságot a fizető ügyfélnek

ezekből kiindulva teljesen felesleges rá időt/pénzt pazarolni: aki akarja úgyis megveszi... aki meg nem, az lewarezolja... és bosszúságot sem okoznának azoknak a vevőknek, akik pl 10ezret adnak egy játékért és utána meg szívnak ezerrel :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) DerStauner


DerStauner
senior tag

a hiba nálam is jelentkezett, gondoltam, visszamásolom a dvd-n levő eredeti exe-t. de ez sem segített. erre meg inkább leinstalláltam, aztán nyomom a grid-del a burnout-ig.

(#15) Doom válasza mephi666 (#13) üzenetére


Doom
aktív tag

Én az első törvényedben a "feltörni" szót kicserélném "megkerülni"-re, ugyanis elég gyakran csak megkerülik, nem feltörik.

(#16) mephi666 válasza Doom (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó, hát úgy pontosabb, de a tört/feltört elnevezés az elterjedt, azért írtam így :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Wolverine


Wolverine
félisten

Itt a megerősítés: dolgoznak a problémán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Khaal válasza Wolverine (#17) üzenetére


Khaal
őstag

Kiadták a patchet, lehet tölteni. [link]

(#19) Joker0122


Joker0122
csendes tag

Helo
Nekem olyan gondom lenne hogy visszaállítottam a dátumot még a atchet is feltettem de úgy se indul el mert ahogy elindul megy egy-két videó és aztán azt írja ki hogy a Gears of War működése leállt és a program bezárására lehet kattintani .Nekem Vistám van nem-e lehet gond hogy Vista mert néhány haverom azt írta hogy a Vista miatt nem indul el
KÉRLEK SEGÍTSETEK ELŐRE IS KÖSZI

(#20) Quiksilver válasza Joker0122 (#19) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

[link] Az itteni leírás szerint a "Vista felejtős"...tehát lehet az a probléma.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#21) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Én pont ma vettem meg a játékot, felraktam és ezt írja ki: "C:\Games\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe: Módosított programkóddal nem futtathatod a játékot. Telepítsd újra a játékot."

Ez a fent említett hiba?

Mert akkor mérges leszek :W

(#22) Black Dragon válasza Black Dragon (#21) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nah nekem a Patch megoldotta a problémát, ugynézki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.