Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [csimav:] Blogout

Hozzászólások

(#1) csimav


csimav
senior tag

:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Érdekes megoldás :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) puttputt


puttputt
őstag

[link]
Ezek után még kérdés? :DDD :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) Gergő_ válasza ,,no name" (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

így pont nincs egy helyen minden és ez benne a jó :))

@puttputt
ezek szerint sokat gondolkodtak rajta

[ Szerkesztve ]

(#7) csimav válasza ,,no name" (#6) üzenetére


csimav
senior tag

Amúgy mért regeltél Matek Úr néven újra? :U

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#8) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

Így legalább a szemét nem ékelődik be a minőségi off írások topikjai közé! Remek! :K :K

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#10) Thunderzolee

Ez jó ötletnek tűnik.

Kár, h a bannoltakon már nem segít. :(

Am akkor ez az egész összefügg azzal, ami a címlapon is van bal oldalt:
szakmai közösségek
off-topic közösségek
blogreakciók
A személyes bejegyzések ezentúl a blogreakciók-ba kerülnek. :)

Bekerülhet a beállításokba, h hányat jelenítsen meg.
Ez a 6 ez elég kevés, utolsó 15-ig elviselném, vagy beállítható lenne, akár az "itt szóltam hozzá" rész.
Esetleg a beállításokba bekerülhetne, h e hármasból valaki valamelyikre nem kíváncsi, akkor azt alapból ne is mutassa. (Pl. blogreakciókat biztos vannak akik kitörölnék).

Meg a "most frissült"-et is lehetne bővíteni, egy jó ideje ha reggel átolvasom, délután/este már teljesen újak vannak kint, sokszor lemaradok postokról egy-egy forgalmasabb nap után. Akár ez is beállítható lenne, mennyit jelenítsen meg, mondjuk ötösével, akár utolsó 25-ig is.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) mexicanraven válasza ,,no name" (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem is tudnám jellemezni ezt amit csinálsz... Ezek után, hogy-hogy no name néven itt vagy?

when the sun shines, we'll shine together

(#13) mexicanraven válasza ,,no name" (#12) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nyugi-nyugi. Csimav szerintem nem koncol fel senkit emiatt, hogy rákérdeztem.

ON: szerintem jó az újítás, csak van akiknek még szoknia kell! :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#14) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

azon változtassanak inkább, hogy az egyszerű bannolt usereket ne a zoltanfi klónokhoz hasonlóan kezeljék. miért ne lehetne újraregisztrálni? akkor bannolják ki őket újra, ha azzal a reggel is sértik az alapelveket. tessék nekem idézni azt a sort, ami arról rendelkezik, hogy akit egyszer bannolnak, automatikusan, szabályszegés hiányában is kitegyék. aki tanul belőle, úgyis visszavesz egy ban után, és 100x is meggondolja, megéri-e a cécó. ha meg nem tanul, bannolják ki, semmi gond. csak ne a személye miatt, mert ez undorító így. kifejezetten.

a tisztelt moderátoroknak is legyen annyi józanságuk, hogy felismerjék, ez nem így működik. kirekesztésnek azért nem nevezném, mert hátha kapok a fejemnek, bár már mindegy. a lényeget annyiban látnám, hogy ameddig csak avatarokként és nicknevekként vagyunk itt jelen, tesség egyéni esetként kezelni ezeket.

ezek alól persze a csalók, átverős hirdetők kivételt képeznek, nekik jár az autoban.

köszönöm, hogy elmondhattam, remélem, hogy átment valamennyi belőle és várom a bant.

ezt a hozzásózlást elmentettem ide [link] és ide is [link], mert úgyis törlésre fog kerülni. szép napot!

[ Szerkesztve ]

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#15) puttputt válasza Mace Windu (#14) üzenetére


puttputt
őstag

"Pastebay"? Hmm... :DDD Amúgy, osztom a véleményt. Szerintem is lehetne adni egy "második esélyt"..., volt már ilyenre korábban is példa.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) ABE válasza puttputt (#15) üzenetére


ABE
őstag

Van ilyenre lehetőség, de csak bizonyos idő letelte után, én úgy tudom.

(#17) Rive válasza Mace Windu (#14) üzenetére


Rive
veterán

tessék nekem idézni azt a sort, ami arról rendelkezik, hogy akit egyszer bannolnak, automatikusan, szabályszegés hiányában is kitegyék.
A több nick tilos. És fölösleges ezt újra felmelegiteni. Vannak valaha bannolt emberek jelen másik nickkel. De ha valaki szántszándékkal köp a levesbe, aztán meg bele is hugyozik, az SZVSZ ne számitson már efféle engedékenységre. Húzza meg magát, szokja a kultúrát, aztán majd valamikor jó soká próbálkozhat. Talán.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#18) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ettől a bejegyzéstől szállt el a VGA-d? :DD

Üdv: Csabee.

(#19) Thunderzolee válasza Mace Windu (#14) üzenetére

Neked nincs véletlenül üldözési mániád? :F

Általában azokat bannolgatnak folyamatosan, akik a fórumokban az újra és újra regisztrált nickjükkel ott folytatják, ahol előtte abbahagyták. Van aki 4-5 stb accountot is csinált, és rendre törlésre került mind, mert folyamatosan ostobaságokkal árasztotta el az általa látogatott topicokat.
Ilyenkor már pusztán a stílusa alapján ki lehet szúrni, h újrareggelt valaki, a modiknak elég csak az IP egyezést megnézni..

Nem hinném, h itt valakit azért törölnének folyamatosan, mert nem bírják a képét.

No name duplán regisztrálta magát, és párhuzamosan létezett volna minkét regje egy darabig, de hamar kiderült, és az, h nem azonnali kick lett a vége, bizonyítja, h a moderátorokkal is meg lehet beszélni a dolgokat.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) Móci


Móci
addikt

Matek-úr baz*meg, kemény. :DDD
Első regnek jó móka lett volna szerintem. Elsőnek.
Nekem tetszik ez az elrendezés, sokkal átláthatóbb az off rész.
Ennyi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#22) tkazmer válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

Ez jó ötletnek tűnik.
Kár, h a bannoltakon már nem segít.

a kettő hogy függ össze?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#23) csimav válasza ,,no name" (#20) üzenetére


csimav
senior tag

Én őröltem volna neki, hogyha kapsz egy bannt.

De OFFEND pls:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#25) Egorov válasza ,,no name" (#24) üzenetére


Egorov
aktív tag

Legszebb öröm a söröm. :D

A lényeg, hogy jó ötlet volt ez a blogout.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26) Thunderzolee válasza ,,no name" (#20) üzenetére

..hehhehh... Mace Windu már amúgy is gyanús. [link]

Meg ez a keresztes hadjárat a hsz-a körül.. minek telerakni a netet vele?
Lassan az aláírása is egy link lesz, ami a hsz-t tartalmazza jpeg formátumban feltöltve valahová..
Pedig nem írt benne semmi olyat, ami miatt törölni kellene.
Biztosan húzódik valami (személyes) a háttérben.

Am meg a végleges bannt meg szokta előzni jópár kisebb pihenőidő, amik alatt az illetőnek elvileg lenne ideje elgondolkodni, h megéri-e feszegetni az alapelvek határait. Ha azokból nem tanult, akkor mi a garancia arra, h ha visszajön, nem ott fogja folytatni, ahol előtte abbahagyta.

tkazmer:
Úgy, h a no name körüli háborúk idején voltak olyan érvek is, h egyeseket idegesített, h no name topicjaival volt tele a bal oldali lista.. Így aztán nehéz volt nem tudomást venni az írásairól, lépten nyomon belebotlott az ember.
Persze ez nem érv arra, h belerondítson bárki is az írásaiba; de gondolom azért van némi összefüggés, és a személyes blogok teljes leválasztása az off topicról megfontolt cselekedet eredménye lett.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#28) csimav válasza ,,no name" (#27) üzenetére


csimav
senior tag

Tőlem is, hehe:D ;]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#29) Gergő_ válasza csimav (#28) üzenetére


Gergő_
őstag

rám gondolt, bár "nem kapott meg semmit", csak azt nem értettem hogy-ez az ami nem tartozik ide és privátban írtam meg-, off lett volna meg az ilyet privátban szokás :U

(#30) Racecam válasza Mace Windu (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Világosan megírtam maiben, hogy ne gyere vissza. Legalább is egyelőre ne és majd ha két hónap múlva mégis, ne verd nagydobra. Most már azt mondom, soha többé ne gyere vissza, mert ha mégis, akármikor vesszük észre, a felhasználóneved az összes addigi hozzászólásával együtt törlésre kerül.


De hogy válaszoljak is.
Azok a trollok, akik örömüket lelik abban, hogy szétverjék a Fórumot egy kalap alá esnek a csalókkal, átverőkkel.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#31) Thunderzolee válasza csimav (#28) üzenetére

oppsss... ezt priviben akartam..

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#32) csimav válasza Thunderzolee (#31) üzenetére


csimav
senior tag

nem probléma.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#33) csaba54 válasza Thunderzolee (#31) üzenetére


csaba54
tag

csak óvatosan :N

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [csimav:] Blogout
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.