- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sh4d0w: Csak a profit - emberélet nem számít
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Klaus Duran: 2025 dude
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- laskr99: Újrakezdem a processzor és videókártya szilícium magok fotózását
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
vehement69
senior tag
Egyrészt, el kéne osztani azt a félreértést hogy az ójesiksz olyan kurva olcsó, a Windows-zal ellentétben ugyanis egy évtizedes rendszerről van szó (jó, azért nem feltétlen de szigorúan verziószám szempontjából), és a Microsoft a Service Pack-eket nem pénzért adja mint tudjuk..
Az meg hogy fizet az Apple-nek egy olyan dolog, hogy ingyenesen letöltheted bármikor a fejlesztői környezetet, sőt Mac-re lényegében full ingyenesen fejleszthetsz, az évi 100 dollárért viszont kapsz egy magas színvonalú supportot és közzétételi jogot az AppStore-ban. Az meg, hogy csak az AppStore-ban teheted közzé a programodat, nem hogy nem hátrány, hanem előny, nem tudom ki olyan ostoba (ezek szerint rajtad kívül), hogy egy iPHoneos programját ne ott adja ki, korunk legfejlettebb ilyen rendszerében.. Az Apple önkényesen dönti el, hogy bekerülhet-e a boltba vagy sem a programod ez igaz, viszont az a pártíz példa, amit önkényességből dobnak vissza tényleg nem feltétlenül etikus dolog, a többi meg minőségbiztosítás, ami persze fura lehet nektek, lévén más platformokon sajnos ilyennel nem nagyon lehet találkozni - és CSAK a felhasználók érdekében van. A 70-30% meg egész jó üzlet ahhoz képest, amit cserébe kapsz - de ha mondasz egy hasonlóan jó szolgáltatást, ahol kevesebbet kérnek, akkor persze elfogadom. A f@szom kivan már az ilyen ostobaságokkal, amiket egyesek le tudnak írni, ráadásul úgy hogy igazából közük nincs a témához..
Az Apple ellen nem fognak perek indulni egészen addig, amíg nem 50%+1 piaci részesedése lesz. És nem, nem csak az Apple nyer, hanem a Felhasználó ÉS a Fejlesztő ÉS az Apple, igazából ennél szimpatikusabb, zseniálisabb és nagyobb lehetőségekkel kecsegtető, lényegében szimbiózisra épített rendszerről én nem tudok ezen kívül. Hány ember van, aki nulláról így lett nagyon gazdag, illetve aki boldog az iPhonejával és a hozzá kapott, magas színvonalú szoftverekkel? Sok. NAGYON sok.
És mégegyszer, ez nem volt akkora parás döntés. A cikk címe meg megintcsak no comment, hatásvadász és flémkeltő.
Új hozzászólás Aktív témák
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/1TB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Asztali PC , i7 6700K , 1080 Ti 11GB , 32GB DDR4 , 500GB NVME , 500GB HDD
- Asztali PC , R5 8400F , RTX 3070 , 32GB DDR5 , 500GB NVME , 2TB HDD
- Legion Go 1TB
- Lenovo LOQ 15IRX9 - i5 13450HX, 16GB, RTX 4060 8G, 1TB M.2 (Gari: 2027.03.11.)
- Xiaomi Redmi A3 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ALIENWARE Area-51 R6 Threadripper Edition 1920X
- Huawei Nova Y90 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Napi 1000 ft - tól BANKMENTES részletfizetés Noblechairs HERO RL valódi bőr Gamer Szék
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest