Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110) tiv83us válasza philoxenia (#106) üzenetére


tiv83us
veterán

Persze, de termeszetesen ezt ugy ertettem, hogy a szulo felelosege, ha a kiskoru betegesen elhizik. Ez nem csak azt foglalja magaba, hogy nem etetjuk mekis csikenmegnagettszel a gyermeket napi haromszor, hanem hogy talan be is iratjuk egy heten ketszer kosarazni, vagy uszni.
Sajnos nekem is sok problemam volt/van az alkohollal es a nyugtatokkal, de 18-22 eves koromig legalabb olyan egeszseges voltam, mint a huzat, mert sporttagozatos voltam, kosaraztam, fociztam, usztam. Meg ugyis, hogy a zsirosdeszkat zabaltuk lilahagymaval a koliban es leoblitettuk ket Borsodival.
Az mar az en faszsagom, meg a depressziom oka volt, hogy elkezdtem inni es szedni a Frontint.
Orulok, hogy te is belatod, hogy maratoni futobol nem lesz korosan elhizott gyermek. Sot nalunk sporttagozatban sem volt, pedig volt aki mar akkor ugy erkezett, de aztan par 12 perces futas utan egy-ket ev utan kicsattant az egeszsegtol.

Itt Amerikaban nagyon rossz a helyzet ilyen teren, de aki akar itt is inkabb a 20 perces ebedszuneteben megkajal es lemegy setalni egy kort az epulet korul, ez is hatalmasat segit, pedig nem Maratont fut.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.