Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) greenity


greenity
aktív tag

Az érettségi mindig akkor tűnik nehéznek, amikor éppen ott állsz. Előtte nem hiszed el, hogy nehéz, utána meg már nem érdekel, ha fősulira, egyetemre mész, akkor akár 1-1 vizsgád is húzósabb, mint maga az érettségi.

Pont tegnap került szóba, hogy ugyan már ki tanul az érettségire, én meg hülyén néztem, hogy pl én... aztán belegondoltam :D nem. Tanulhattam volna, de az érettségi tárgyaim, amik számítottak, messze nem a tanulós, inkább a megértősök közé tartoztak. Persze fizikára tanultam, meg emelt matekra gyakoroltam, de valóban történelemre tanultam a legtöbbet, szóbelire.

Azért tegyük hozzá, hogy olyan érettségikre, mint biológia, vagy kémia, ahol nevezéktant hasonlót szinte magolni kell, ott azért keményen kell készülni.

Örülök, hogy így sikerült az egész, és remélem felvesznek ahova szeretnéd, gondolom, majd valamilyen infós irányba szeretnék elmászkálni hajrá hozzá.

Végezetül: nem kell félni az érettségitől, helyén kell tudni kezelni és tudni kell, hogy továbbtanuláshoz miből hány százalék kell, ha ezzel tisztában vagy, nem kell maximalistának lenni, bár bebiztosítani magunkat sosem árt :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.