Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) teeem


teeem
aktív tag

Vajon a játék több lesz egy Techdemonál? :U

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hát nem tudom, de a 4:30 körényékén lévő Apartment scene-ek csak 120-180 fps-t teljesítettek azon az erős karin, pedig csak egy elég szegényes grafikájú statikus jelenet volt szűrők nélkül.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) nofi válasza teeem (#1) üzenetére


nofi
őstag

Noigen...

Ez mind szép és jó, de egy shooterben hol érdekel engem a pontosan számolt dinamikus árnyék, tükröződés? Ettől a techdemótól nem dobtam hátast, mivel a dx9 óta szinte semmi fontos újítást nem játékok szempontjából, mintahogy Carmack is nyilatkozta (végre megtért).

Egy 3D látványtervnél több mint nyerő, de játékokban ilyesmiket számoltatni a géppel az majdhogynem pazarlás, főleg ha a Crysis 2 sem tud többet felmutatni mint egy B kategóriás akciófilm.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#4) JoolsNOS válasza nofi (#3) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nagyon is számít, nekem herótom van attól ha az árnyékok nincsenek rendben. Csak akkor van gond ha a játszhatóság rovására megy. Aztán megint várhat az ember 3 évet, hogy teljes grafon nyomhassa.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem ajultam el tole.
Mindamellett varom a CrySis2-ot, legfokeppen arra leszek kivanc si milyen gep kell majd ala :)

[ Szerkesztve ]

...

(#6) Dr. Romano válasza Devid_81 (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na arra én is kíváncs leszek! Bár durva lenne ha a Metro 2033-ast felülmúlná :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) CPU001 válasza nofi (#3) üzenetére


CPU001
csendes tag

Szerintem ott hogy a Crysis védjegye játékstílustól függetlenül hogy az összes next-gen cuccnál előbb tart. Nekik ez presztízs hogy az övék a legszebb, ők használják a legújabb technológiát és minden téren minimum 5 évvel minden előtt járnak. A gépigény szerintem nem lesz nagyobb az 1 nél csak az ajánlottnál valószínű hogy meg fogunk ijedni de csak a DX11 miatt (lásd DiRT 2). Szóval az 1 nél még optimalizálás a kanyarba itt meg gőzerővel minden platformon úgyhogy egy felső közép kategóriás gépen sima ügy lesz. Csak lesz majd az ajánlott Ati 5000 meg Core i7. De ennek a felén simán elfog menni. Szerintem. De mindenképpen inkább a legszebb legyen mint agyonbutított, mert ez az a kategória ahol én személy szerint elnézem nekik a nagy vasat. Amm meg kijön konzolra is szóval ha arra képesek lesznek lebutítani akkor a minimum biztos nem lesz nagy. De az ajánlott. Na az igen. Ott kibukik ki a legény a gáton :D

(#8) Devid_81 válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Igen ettol a hardver konfigtol/elvarastol en is szivgorcsot kaptam :DDD
Szerintem be voltak te'pve mikor ezt kitala'lta'k ;]
Viszont ha belegondolunk 2007ben igy pislogtunk a CryEngine2-re...majd 2 evet kellett varni, hogy gep legyen ala', persze a "vastagabb" usereknek nem kellett annyit va'rni :B

[ Szerkesztve ]

...

(#9) teeem válasza CPU001 (#7) üzenetére


teeem
aktív tag

No de a UT-s srácok azt mondták hogy az ö következő enginejük, az UE4.0 még a következő generációs konzolokon sem fog futni, és nem tudom hány mag kell alá, ekkorát alkottak. Akkor ki is jár előrébb a technológiában? ;] Jó mondjuk persze, arról még ezen kívül semmit nem tudunk, de ha ilyen dolgokat mondanak róla, akkor csak szebb lehet mint a mario. :U

De én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy legyen egy játék atomronda, csak élvezhesse az ember hogy játszik vele. Engem totál hidegen hagy, hogy a koreai srácnak kicsit csúnyább az arca, vagy a textúrák nem olyan szépek... Az már kevésbé hagy hidegen hogy az orra előtt 2m-el állok, és ilyet szól: See that? :U És néz, és keres tovább a bokrok között. Mondjuk mintha olvastam volna valahol, hogy a C2 ben javítják az MI-t is. Hát remélem... Jöhetne már valami video magáról a játékról is. Ugyan azt csinálják mint legutóbb. Megint mindent a grafikára alapoznak, gyanús hogy ebből ugyanolyan bukta lesz mint az előzőből.

[ Szerkesztve ]

(#10) BiP válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Nincs azzal semmi baj. A Recommended -gtx260- is már megfizethető kategória, a 3D-hez (120fps) is elég egy gtx275, ami ma már nem a csúcskategória.
Én meg attól kapok szívgörcsöt, hogy mindenki a látványosan eltúlzott 'optimum konfigon' van kiakadva.

Szerintem a Crysis2-t be lehet majd úgy konfigolni (akár ini-vel), hogy egy 5970/gtx480-at lazán megfektessen a globális illumináció.

Hogy ON is legyek: látványilag annyira nem nyűgözött le a techdemo. Tudom, hogy technikailag nagy előrelépés, de látványban nem láttam azt a nagy áttörést. Több plusz erőforrást igényel, mint amennyi pluszt hoz kinézetben.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dr. Romano válasza BiP (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Nincs azzal semmi baj."

Hát szerinted. Az meg hogy kinek mi a megfizethető kategória abba inkább nem menjünk bele.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) nofi válasza CPU001 (#7) üzenetére


nofi
őstag

Tény, hogy mindig kell egy csapat akik évekre előremutatnak a PC-s játékokban alkalmazott technológiák szintjén, de azért jobban örülnék ha valakinek feltűnne, hogy pl egy Unreal 3 engine mennyivel kelendőbb (optimalizáltabb, kiforrottabb) mint egy Crysis. A CryTech is tudtommal beismerte, hogy ugyan szép díjakat meg söpörtek be, de az eladások messze alúlmúlták a várakozásokat. A Steamen pontosan látni mi az aktuális géptrend, tehát fejlesztésre ösztönözni a vásárlót elég rizikós húzás, főleg ilyen felemás játékmenettel és viszonylag rövid történettel rendelkező első rész után.
Hozzátenném, hogy a Warhead ellenben nagyon jó húzás lett, mivel némi optimalizálás mellett sikerült egy pörgő kiegészítőt összetákolni meglepően jó magyar szinkronnal :P

Xbox GT: nozsolt

(#13) gbors


gbors
nagyúr

akkor most elméletben örülünk :) egy FEAR típusú nagyon jól jönne egy ilyen megvilágírási modell - arra viszont kíváncsi leszek, mi hasznát vesszük a Crysis 2-ben :F

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) BiP válasza Dr. Romano (#11) üzenetére


BiP
nagyúr

1 hsz erejéig belemegyek mégis: a minimumként megjelölt 8800gt-met 15ezerért vettem, egy gts250 is ~30e. Azon már szerintem elfogadhatóan fog menni (persze kinek mi az igénye). A 260 valóban drágább, mint amire emlékeztem, de akkor 4870-et kell venni helyette :)
Ha valaki 3D-zni akar, akkor bele kell nyúlni a zsebbe, ez tény, de hát ott már alapból a tévén bukik a dolog. Én elfogadtam, hogy egy 15ezres kártyával nem fogok egy vadiúj játékkal maxon játszani FullHD-ben. Tudok kompromisszumot kötni. Akinek meg mégis az az igénye, annak eddig is erősebb kártyája volt.

[ Szerkesztve ]

(#15) aram01


aram01
nagyúr

ha nem bírja a gépem akkor tolom majd 640x480-ban,ha lesz egyáltalán olyan beállítás rajta ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) #25954560 válasza BiP (#10) üzenetére


#25954560
törölt tag

az a baj h az elorelepes mar a reszletekben keresendo, az elethusegben. az viszont nem linearisan noveli az eroforras-szuksegletet. egy kockat mar egy mobiltelefon is kirajzol. texturazni kicsit tobb eroforras h betonkocka legyen (pl evelin :D) mindenfele mappinggal lehet ugy csinalni, mintha tenyleg erdes is lenne. egyetlen pontszeru fenyforrasbol megvilagitva meg ki-ki szamoljak a mostani technologiak a fenyvisszaverodeseket es arnyekokat az erdes feluleten.
viszont amikor arrol van szo h nem egyetlen (raadasul pontszeru) fenyforrasbol van megvilagitva, hanem pl besut a nap a ket fal koze es a vilagosabb feluletek minden pontja ugyanugy fenyforraskent mukodik (csak nyilvan kisebb intenzitassal), raadasul tobb (sok) felulet van, akkor ezzel jelenleg tetszoleges hardvert meg lehet fektetni. arrol mar nem is beszelve, amikor bekerulhet kozejuk a fuggony, ami amellett h mozog a terben, meg onmagaban is dinamikus (lobog). ejj, ha meg kicsit attetszo is lenne! :) optimalizalnak rajta, egyszerusitenek h ertelmes szamitasi teljesitmeny mellett is megjelenitheto legyen, de a videokartya-gyartoknak es a programozoknak is fejleszteniuk kell ebben az ugyben. most szinte mindenki a fenyekkel van elfoglalva, ezen a teruleten van/lesz fejlodes.

(#17) Prosector válasza aram01 (#15) üzenetére


Prosector
addikt

Hááááát...... nem vok benne biztos :)

(#18) teeem válasza Prosector (#17) üzenetére


teeem
aktív tag

ebben én sem ;]

(#19) elithun


elithun
őstag

2:43 felé nem nagyon jött be az a vakító fény cucc...

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) TraderSystem


TraderSystem
csendes tag

Jó lesz! :P :D :R

(#21) iSonic


iSonic
addikt

Nekem olyan megérzésem van, hogy a Crysis 2 sem lesz más mit erőfitoktatás Crytech részéről, hogy ők a királyok.. pedig szerintem egyáltalán nem azok..

(#22) Prosector válasza iSonic (#21) üzenetére


Prosector
addikt

Az egy dolog,h szép a grafika,de attól még nem feltétlenül jó egy játék.

Speciel nekem a Krízis nem jött be igazán, a Warhead már inkább,(igazán nagy élményt pl. Far Cry,HL2,Dark Messiah adott,hirtelen ezek jutottak eszembe)de kinek mi...

(#23) Daczy válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


Daczy
aktív tag

hát igen :))

mellesleg remélem nem csak grafikában, hanem játékélményben is ütni fog, ellenben az elődjével...

(#24) iSonic válasza Prosector (#22) üzenetére


iSonic
addikt

Szintúgy ezen a véleményen vagyok, mint Te..

(#25) Enton


Enton
addikt

Klassz nálam már a videója is szaggat. ;]
Remélem ezt a sok valamit azért rendesen lehet majd kapcsolgani is a menuben nem ugy mint eddig, hogy csak xml módosításokkal lehetett ilyen aprólékosan beállítgani.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) Prosector válasza iSonic (#24) üzenetére


Prosector
addikt

Pedig amiket felsoroltam grafikailag ugye elbújhatnak a Crysis/Warhead mellett(bár az én szememnek nem csúnyák),de mégis van bennük vmi plusz,amitől a mai napig játszom velük néha.

(#27) h-yle


h-yle
addikt

Nekem a végén lévő Mental Ray render tetszik. Mintha az jelentene bármit is. Ugyan úgy lehet Quake1-et és Transformers film szerű grafikát is rendereltetni vele. Mert azt csinálja amit mondanak neki.

Egyébként meg az iparban bárki tud olyan motort írni amiben van toronyóra lánccal, a kérdés az, hogy ez hogy fut az adott generáció hardverein, és milyen fejlesztői eszközök vannak hozzá mellékelve. Ezekben meg eddig a Crytek nem remekelt. Talán majd most...

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#28) BiP válasza #25954560 (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez igaz. Ezért kell megtalálni egy jó középutat, mi az, ami már nagyon jól néz ki, de még nem zabál fel mindent. Mi az amit lehet/kell helyettesíteni ötletes "csalással", amivel erőforrást lehet spórolni, stb.
Egyébként nekem is pont az jutott az eszembe, hogy mivel az élethűség a fény/árnyék hatásokban rejlik, a videokártya-gyártóknak is ennek minél hatékonyabb számítására kéne rágyúrniuk.
nvidia pl. nagyon nyomja a raytracing-et, kíváncsi vagyok, abból mi lesz később

[ Szerkesztve ]

(#29) RoBorg válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


RoBorg
tag

Érdekes egy a lista...De nem csak azért, mert az optimumnál kicsit el van szállva, azért is mert az egész egy fiam AMD proci-t nem emlit, mint ahogy ATI Radeon-t sem. :F Nem tudom eldönteni itt az újságiró, vagy fejlesztők tartoznak az Intel és Nvidia talpnyaló bérencei közé. :(
De lehet mindkettő igaz...Az meg már a kabaré szintjét üti, hogy pont az optimumnál a még el sem érkezett DX11-s Nvidia-t ír.

(#30) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Nekem az eredeti Crysis is elég szép :)

(#31) Gondar válasza nofi (#3) üzenetére


Gondar
tag

teljes mértékben igazad van :K

(#32) CriticalHit válasza BloodyEddie (#30) üzenetére


CriticalHit
őstag

máig a legszebb és leghangulatosabb dzsungelharc

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#33) errorcode06


errorcode06
őstag

Na igen, a Dark Messiah Of Might and Magic. Kár hogy nincs folytatása vagy kiegje, mert eléggé rövidke volt :(

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#34) teeem válasza CriticalHit (#32) üzenetére


teeem
aktív tag

A legszebb résszel egyet értek, viszont a leghangulatosabbat vitatnám. De kinek mi. :)

(#35) afterburner_


afterburner_
őstag

nekem mint egyszerű embernek nem hozott semmi eget rengető dolgot (programozói szemmel nézve biztos más a helyzet) , szép szép,a világítás, árnyékolas, de mondjuk valami komolyabb techdemót összezörrenthettek volna, kicsit ósdi , de mondjuk egy egy mátrix jelenet, irodaházban való hentelés ahol hullik a vakolat, szakadnak a fűggönyök, stb , valahogy jobban tetszett volna:-)) esetleg valami tipikus crytech féle régebbi dinoszauruszos, pálmafás remake-nek is örültem volna....

Van egy olyan érzésem, ez a motor nem fog hozni látványos változásokat, inkább csak finomítanak a régin, hogy így konzolon is , normális sebességgel fusson. Ennek meg ára lesz, nem kifejezetten grafikai részletességet tekintve, mert lehet szebb lesz pc-n a játék (nagyobb textúrák, ilyen olyan effektek.. de attól félek hogy a pálya részletességét , nagyságát a konzolokhoz fogják igazítani..

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#36) Dark KillerX válasza CriticalHit (#32) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Szerintem csak máig ;] ,mert szerintem a Dice engine és Bad Company2 játék menete és grafikája,már most jóval jobb dzsungel harcokat tartalmaz mint a Crysis. :K

Ja és nem kell hozzá erőmű,mert amíg a Crysis Very High-on lehet hogy szebb(picit,de High-on márt nem) addig a Dice engine hasonló grafikai szintet elérve jóval kevesebbel is beéri.Sztem! :U

[ Szerkesztve ]

(#37) D1Rect


D1Rect
félisten

Hű, ez oda fog verni a Civ5-nek. :DDD

(#38) Daczy válasza Dark KillerX (#36) üzenetére


Daczy
aktív tag

azért a DICE engine nem olyan szép, mint a crysis. A megvilágításokat eltolték benne elég rendesen...

(#39) Ryuu válasza teeem (#1) üzenetére


Ryuu
tag

Reméljük tényeg több lesz annál és lesz valami értelmes történetszál, amin lehet haladni a gyönyörű grafika mellett.

(#40) JoolsNOS válasza CPU001 (#7) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az első rész is simán elment sok gépen, csak mindenki max grafikán akart játszani. Énis levettem mindent minre meg közepesre és szépen eljátszottam 30 fps körül. Úgy is szép volt. Pedig nem volt bitangerős gépem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#41) Dark KillerX válasza Daczy (#38) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Maxon szebb a Crysis :B ,de ha játszató FPS-et akarok látni(min 40FPS mindenhol) 1280/1440 felbontáson az én gépemen persze,akkor medium/high szintre kell állítanom,és ilyen viszonylatba ugyanazzal a géppel sokkal szebben és jobban fut a Dice engine.

[ Szerkesztve ]

(#42) Prosector válasza errorcode06 (#33) üzenetére


Prosector
addikt

Jó lenne egy 2. rész tényleg.

Nekem qrvára bejött az game.

[ Szerkesztve ]

(#43) Skiller


Skiller
tag

Szerintem is jó ez az árnyék -fény játék de azért a textura felbontás is legyen tehát jó grafika csak ne atom erőmű kelljen alá. :D

Amúgy szerintem a metro se olyan nagy szám jó türhető de engem az se nyűgözött le.

Ettől függetlenül várom mindkettőt. :D

Nem a részvétel hanem a fontos!

(#44) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

nagyon látványos kis videó volt, bár nem hinném h nagyon sok ember használná majd a játékokban a max beállításokat, úgy néz a vga még mindig nagyon szűk keresztmetszet

az ilyen engineket nem szokták felhasználni, animációk készítésére?
gondolok itt reklámokra, filmekre

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45) KvPt válasza teeem (#9) üzenetére


KvPt
tag

Hát nem tudom, de én nem úgy emlékszem, hogy a Crysis bukta lett volna. És azért az MI sem volt olyan rossz, mint ahogy a példád mutatja. Amúgy meg szerintem igen nagyot dobott a játékélményen a játék motorja, egyrészt, mert marha szép volt, másrészt meg, mert a környezetet olyan magas szinten lehetett rombolni, amit se akkor se mostanság nem látunk FPS-ekben. Pl a cod 6 ilyen téren igencsak szánalmas volt, talán a Bad Company lesz az, ami hasonlót fog felmutatni. Szóval aki szerint a játékmenet rossz volt, az nem tudom mivel játszott, hiszen a nanoruhából adódóan igen sokféle harcmodort lehetett alkalmazni, ami nagyon változatossá tette a játékot, szerintem. Szóval nem igazán tudom leképzelni, hogy aki szerint ez gagyi, annak mi kellene. És akkor ehhez még hozzájön a környezet rombolhatósága plusz a grafika. Ennek fényében el nem tudom képzelni, hogy pl a cod játékmenet terén miben nyújt többet egyeseknek...

[ Szerkesztve ]

(#46) csoli31 válasza Speeedfire (#44) üzenetére


csoli31
aktív tag

De másra is használják az ilyen engineket. :K
"A képességei miatt ezt az engine-t például építészmérnöki irodák is veszik, mert tökéletesen le tudnak modellezni vele új épületek fény , szél és egyéb viszonyait - gyárak elhelyezkedését stb... ezek az enginek nemcsak videójátékokhoz jók..."
Magyarán kifejezetten erre az enginre utalt az illető.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#47) pincehely


pincehely
addikt

Ajha, csak kerestem az állam!
Hogy fog ez kinézni miközben pörög a játék. Eszméletlen lesz. Csak legyen hardver ami meg tudja hajtani rendesen. De arra szerintem még várni kell egy-két évet.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#48) Speeedfire válasza csoli31 (#46) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

ez tettszik, h ilyen sokrétűek :C
mondjuk ez az épület dolog nem is jutott eszembe :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#49) teeem válasza KvPt (#45) üzenetére


teeem
aktív tag

Maga Cevat Yerli mondta hogy ez bizony bukás lett. Persze nem hangsúlyozta hogy mekkora, de szerintem ő is tisztában volt vele. Minden adott volt, hogy megalkossanak egy überkirály-mindentzsírozó-atomcsászár játékot, de ehelyett piacra dobtak egy olcsó techdemót. Még hogy az MI nem volt olyan rossz? Deltára kellett húzni a dolgokat hogy valamilyen szinten élvezhető legyen, első és második fokozaton szinte meg se láttak. A nanoruhás dologban láttam fantáziát, és gondolom ők is, ezért is tehették bele. De összességében alig ért valamit. Amit a legtöbbször használni kellett benne, vagy célszerű volt használni, az a láthatatlanság, néha talán a gyorsaság, de túlnyomó többségben a lopakodás. Az, hogy rombolni lehetett a környezetet, megint csak a techdemo része, és nem a játéké. Stratégiailag szinte sehol nem volt jelentős szerepe, jól nézett ki ahogyan szétesett a ház, de az ellenfél ellen nem igazán tudtad felhasználni, ergo ez is felesleges. Erre nagyon jó ellenpélda a Bad Company, ott nagyon jól ki lehet használni a rombolhatóságot. :K

"Szóval aki szerint a játékmenet rossz volt, az nem tudom mivel játszott"

Ízlések és pofonok. Úgy hangsúlyozták, hogy mekkora szabadság lesz, meg arra megyünk amerre akarunk, stb stb. Igazából, akármekkora szabadságunk is volt, lineáris volt az egész. A történetet meg a cselekményeket egyáltalán nem befolyásolta. A grafikába bele se megyek inkább. És bár igen, a Crysis nyújtotta lehetőségek jobbaknak, meg többnek bizonyulnak, még is ha összevetjük a Call of Duty BÁRMELYIK részével, szvsz mindig a cod nyer. Hiába egy lineáris, menny-lőj, eszetlenmészárlás, notaktika alapú romhalmaz, még is izgalmasabb, és jobban leköt mint a Crysis. Nézd meg a Warheadet: Pörgősebb, izgalmasabb volt, a nano ruha ugyanolyan szerepet kapott benne, filmszerű jelenetek is voltak, kicsit megdobta a karakter stílusa is, és már is mindenki mosolygós arcot vágott a neve hallatán, nem " unalmas volt kicsit " arcot. Persze látszik, hogy azt magyarok fejlesztették. :P

De mindezek ellenére én is eltöltöttem vagy 20 órát a játékban. Voltak olyan pillanatok, amikor élveztem.

[ Szerkesztve ]

(#50) Madárpók válasza elithun (#19) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Benne van a videóban, hogy az effektek a jobb láthatóság érdekében el vannak túlozva, szóval nem lesz ilyen erős a játékban. A gépigény szerintem nem lesz annyira nagy, csak le kell venni a grafot és nagyon sok mindenkinek fog jól futni, habár az ilyen fények valószínűleg a 5870/5970/fermi tulajok privilégiumai lesznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.