Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Hieronymus válasza dabadab (#249) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azt nem kell önerejükből meghajtani vagy ha igen akkor nagy a baj.

Pontosítok. Önerejéből hajtott, motoros rásegítésű vagy segéd motoros.Jjogosítvány nélkül vezethetető közúti közlekedésre alkalmas, kerekes közlekedési eszköz használatára gondoltam.

Remélem nem hagytam ki valamit a pontos meghatározásból. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#252) dabadab válasza Hieronymus (#251) üzenetére


dabadab
titán

Nem olyan ritka az :D

DRM is theft

(#253) hcl válasza dabadab (#252) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyen képem van nekem is - az a címe, hogy "kéne valamit tolni multiban" :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#254) philoxenia válasza Hieronymus (#251) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem a rásegítős kerékpárokkal van a baj, hanem a kvázi segédmotoros kerékpárnak tekinthető Tornádó és társairól. Ráadásul nemcsak idősek érintettek ebben. Sokan közlekednek ilyennel mindenféle KRESZ ismeret nélkül.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#255) Hieronymus válasza philoxenia (#254) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez már a következő szint. Ilyen "kerékpárok" nincsenek nálunk.
A megengedett maximális sebesség is némileg alacsonyabb felénk, mint Magyarországon.
Ahogy nézem a zártabb kialakítás nagyobb biztonságérzetet ad. Ezzel már közveszélyes módon lehet kamikazét játszani.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#256) philoxenia válasza Hieronymus (#255) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk szinte csak ilyenek vannak, olcsóbbak, mint az igazi pedelecek, meg ha már valaki elérte a 150 kilót, csak jobb ilyennel közlekednie, nehogy valódi kerékpárral még fogyjon valamit..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#257) tvamos válasza Hieronymus (#5) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem, nincs igy. En 3x is elcseszerintettem az adobevallast, ok meg szoltak, hogy nem ugy van. Tudomasul vettem, es ezzel el voltunk intezve. Nem ertetlenkedtem, ok meg kedvesek es megertoek voltak. Nem tudom miert olyan nagy dolog ez, de szerintem lehetne ez igy is. (Es mindannyian sokkal kevesebbet stresszeltunk.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#258) user26


user26
aktív tag

Szisztok!
Kicsit értetlenkedek, kipóbáltam a VoxPay alklamzást, paroklás céljából.
Le vonta a kezdő 100 Ft-t, megkerestem a parkolót, kiválaszottam, rá böktem a parkolásra, minden rendben volt vele, majd parkolás leállítására mentem.
Nézem a számlám egyszer van 100 Ft minusz, és egyszer van 860Ft minusz.
Nem értem, hogy miért. Emailban és az appban is az összesen levont összeg 130 ft.
220ft/óra +75 Ft A zóna ára. kb 5 percet álltambent még ki próbáltam az appot. :/

Xiaomi fan I 12T Pro I

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.