Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) creation


creation
senior tag

Szervusztok :)

Szóval megpróbálok mindenkiére reagálni... :R

@futo001:
Nekem 2 hétig nem volt, hidd el átérzem. :)

@SymbianOS:
Mondtam, hogy ez lesz, vagy a Transalp. Az olajat nézegetem, még nincs látszatja, hogy enné. Nem füstöl, még szivatásnál se nagyon. Olajcsere köv hóban lesz esedékes, most az apróbb hibáit javítgatom. Van benne gyorskötöző rendesen...

@DonElvis:
'Bro, iszony jó érzés, sajnáltam a VTR-t, de ez feledteti :)

@AllTheBest:
Maradjunk abban, hogy a hangja érdekes. Hogy szép e az már szerintem ízlés kérdése. A V2 sokkal szebb, de a sor 3 még szebb (lást Tiger XCX). Nem számít naked-nek, mert teli van fejidommal. Holnap kaptok képeket. :)

@csoki46:
Csak ajánlani tudom. Ha kinőttél a gázrángatásból, akkor ez a motor a világból visz ki. (4tx :R )

@depmod:
A kirakott kép a régi motoromról készült az eladás előtti fél órában. Az utolsó képeim róla.
Miért kellett borítania a blokkot? Azért ezek csak úgy nem döglenek meg.
Költeni kell... A VTR250MC33-ra a levegőszűrő 13000 Jó Magyar Forint volt. Ebbe (TDM 850 3vd) meg a levegőszűrő, az olaj szűrő, az 5l olaj együtt 16000 pénz... Nem lehet elmondani mennyivel könnyebb a fenntartása. Most azt ne vegyük bele, hogy mennyivel fogyaszt többet. :DDD

@mcclane1:
Még nem tettem, de szemezgetek vele. A VTR konkrétan egy ékszer lett. :R Vérzett érte a szívem, de mint írtam a TDM feledteti. :U

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.