Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Gratula hozzá, szép nagyon. :)
Kicsit írigy vagyok, 1 éve nincs motorom, fenemód hiányzik. Egyre gyakrabban nézem a hirdetéseket.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Gart hozzá! Olajat nem eszi? Én a kora miatt nem számoltam vele. Ahogy az 1200-es bandittal sem és még sok más amúgy igen erős vassal.
Sztem elsősorban sok balesetmentesen kívánok! :R

(#3) DonElvis


DonElvis
tag

Gratula Bró sok sikert, gumi fákat!

Ami nem számít, az nem érdekel

(#4) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Tetszetős, sor2, szóval biztos kegyetlen szép a hangja :D
Egyébként ez nem számít naked-nek? Szerintem abba a kategóriába simán belefér

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) csoki46 válasza AllTheBest (#4) üzenetére


csoki46
aktív tag

Grat hozzá, hasonló a cél nálam is (TDM850 4XT). sok balesetmentes kilométert hozzá.

(#6) depmod


depmod
senior tag

Szia,

sok sikeres és balesetmentes km-t néked.
Motoros körben van ismerős a 4tx verzióval, hát ő most borította a blokkot, és ahogy hallom, a túragép mivoltjára azért költeni kell.

A kirakott kép nem a 3vd, vagy ez valami customizált bike?

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#7) XEON_QUADRO


XEON_QUADRO
tag

Szia!

Gratula a géphez! A motorozz.hu fórumon van az ország legjobb TDM közössége. Mindenben tudnak segiteni, elég hamar kapsz válaszokat. Ha még nem tetted volna, érdemes regisztrálni.

Szerk: Ja, képet kérünk a gépről, bár ez a VTR is szép paripa.

[ Szerkesztve ]

(#8) creation


creation
senior tag

Szervusztok :)

Szóval megpróbálok mindenkiére reagálni... :R

@futo001:
Nekem 2 hétig nem volt, hidd el átérzem. :)

@SymbianOS:
Mondtam, hogy ez lesz, vagy a Transalp. Az olajat nézegetem, még nincs látszatja, hogy enné. Nem füstöl, még szivatásnál se nagyon. Olajcsere köv hóban lesz esedékes, most az apróbb hibáit javítgatom. Van benne gyorskötöző rendesen...

@DonElvis:
'Bro, iszony jó érzés, sajnáltam a VTR-t, de ez feledteti :)

@AllTheBest:
Maradjunk abban, hogy a hangja érdekes. Hogy szép e az már szerintem ízlés kérdése. A V2 sokkal szebb, de a sor 3 még szebb (lást Tiger XCX). Nem számít naked-nek, mert teli van fejidommal. Holnap kaptok képeket. :)

@csoki46:
Csak ajánlani tudom. Ha kinőttél a gázrángatásból, akkor ez a motor a világból visz ki. (4tx :R )

@depmod:
A kirakott kép a régi motoromról készült az eladás előtti fél órában. Az utolsó képeim róla.
Miért kellett borítania a blokkot? Azért ezek csak úgy nem döglenek meg.
Költeni kell... A VTR250MC33-ra a levegőszűrő 13000 Jó Magyar Forint volt. Ebbe (TDM 850 3vd) meg a levegőszűrő, az olaj szűrő, az 5l olaj együtt 16000 pénz... Nem lehet elmondani mennyivel könnyebb a fenntartása. Most azt ne vegyük bele, hogy mennyivel fogyaszt többet. :DDD

@mcclane1:
Még nem tettem, de szemezgetek vele. A VTR konkrétan egy ékszer lett. :R Vérzett érte a szívem, de mint írtam a TDM feledteti. :U

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#9) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nekem a 4TX van belőle, jól választottál. :) Mindent kibír, de nem szabad sajnálni tőle a minőségi alkatrészt. És gyere a motorozz.hu TDM fórumára, ahogy a kolléga mondta, jó csapat. :)

(#10) depmod válasza Lomha 8V (#9) üzenetére


depmod
senior tag

Jó gép, igazi túramotor, magas felépítménnyel.
A motoros kartárs most fejelt sajnos bele egy masszív főtengely hibába, kuka majdnem odabent minden, 600e ft körül lesz a felújítás gyári új cuccokkal.

Motorozz TDM fórum, ott is olvasgatni kell, Csanesz kolléga bizony ott is közzétette kálváriáját :Y

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#11) creation válasza depmod (#10) üzenetére


creation
senior tag

Már csatlakoztam a közösséghez, ott is fárasztom a népet :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#12) creation


creation
senior tag

Szóval...

Túrázni voltunk a TDM-el Apcon a tengerszemnél... A lenti parkolóban meg lelopták róla a LED-es lámpákat mire visszaértünk.

Apc kerülendő!

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) creation


creation
senior tag

Ismét ápdét. :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#14) creation


creation
senior tag

Ismét szervíz... Szezonra készülünk, motor furatás jön...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#15) creation


creation
senior tag

2017.02.21 UPdate :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.