Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Aron1988 válasza Vanir (#12) üzenetére


Aron1988
tag

Elolvasva hozzaszólásokat ez a cikk alatt, kb csak az enyémnek volt a termékkel kapcsolatos, éles véleménye. inkább másokéban van puszta üres fecsegés, üres örömködés. Mint az árszintet ismerő, komoly multis tapasztalattal rendelkező gamer írtam a hsz.-t. Ahogy A4tech headsetet se veszünk 30ezerért, ilyen számtalan hibával rendelkező egeret se 12ezerért.. Rengeteg alternativa van fele, harmad áron, ami ilyen alap gamer igényt kiszolgál (tehát 2 fokkal jobb CS ben mint az említett 1200ftos genius). Se a márka maga, se a készülék tudása, se a hozzá kapott árcédula nem érdemel pozitiv szakmai véleményt. 2002-ben már LANokon voltam Quake 3ban dobogós helyezett, már akkor a DM17en osztottam a railgun frageket, amikor sokan itt még csattogós lepkét tologatták. Azt akartam közölni, hogy ez a készûlék casualoknak, mobásoknak drága, komoly fps fanoknak meg kétpálcikás noname. A személyeskedésből meg vissza lehetne venni, kezditek kicsit tultolni ezt a flame-ben rinyát...

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.