Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20655360


#20655360
törölt tag

Tesómnak mutattam pont ezt és az Alcort, jobbkezes, tenyeres fogáshoz. Így már egyszerűbb a döntés.
Köszi a nevében is.

(#2) Vanir


Vanir
veterán

Újfent remek teszt lett! :C

(#3) dobragab válasza Vanir (#2) üzenetére


dobragab
addikt

:R

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#4) davidsone


davidsone
addikt

Nekem szimpatikus a Cougar márka, volt belőle tápom S700 5évig bírta, szar helyen is: Phenom matx-ben nem melegedett és halk volt ahol egy CM G-550M elhasalt, csak azért váltottam le mert kicsit nagy volt meg a kábelek is sok helyet foglaltak...

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) Aron1988


Aron1988
tag

Fú bakker, egy ilyen kínai belpiacos vacakért 12ezret kiadni.. Tesco-ban az alsó polcon a strandkorlátkék 3000 Ft-os bluetooth minihangfal mellé el tudnám képzelni 1790 ft-ért.. Nevetséges.. Aki kiadja egy 120 gigás SSD árát egérre, nézzen már jobban szét a piacon, és épkézlább cuccot vegyen. Ja mellesleg én Heroes of the Storm-ban Rank1 vagyok egérpad nélkül egy 1200ft-os Genius egérrel.. szóval nem a sznobizmus beszél belőlem

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#6) #20655360 válasza Aron1988 (#5) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ízlés kérdése. Szerintem ezek a Cougar egerek marha jól néznek ki. Az 550m pl. kékben, szerintem a legszebb egér a piacon. [link]

Technikailag is okésak lehetnek. Itt ez a cikk is pl. Az Alcort jobbnak találta a mester, de ettől függetlenül rendben van ez a rágcsáló.

[ Szerkesztve ]

(#7) Evil Snowman válasza Aron1988 (#5) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

The truth has been spoken. Or not....

(#8) dobragab válasza Aron1988 (#5) üzenetére


dobragab
addikt

Ha FPS játékkal játszanál, tudnád, micsoda jelentősége van egy jó szenzornak.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#9) Evil Snowman válasza dobragab (#8) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Írtam PM-et. :B

(#10) Peathee


Peathee
aktív tag

Nekem is ilyen egerem van :)

(#11) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ami az IME3.0-ra hasonlít rossz nem lehet. Sajnos hiába van kettő is a vezetékes léte miatt nem használom őket.

(#12) Vanir válasza Aron1988 (#5) üzenetére


Vanir
veterán

Akkor lődd már be a Global szintet is légyszi ezzel a kombóval CS:GO-ban, aztán akkor megtapsollak. :DDD Mindig csak a felesleges vita és flame, nulla szakmai háttérrel, köszi komment szekció!

(#13) dobragab válasza Vanir (#12) üzenetére


dobragab
addikt

Szerintem megcsinálja neked, már ha addig nem bannolják ;]

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#14) Aron1988 válasza Vanir (#12) üzenetére


Aron1988
tag

Elolvasva hozzaszólásokat ez a cikk alatt, kb csak az enyémnek volt a termékkel kapcsolatos, éles véleménye. inkább másokéban van puszta üres fecsegés, üres örömködés. Mint az árszintet ismerő, komoly multis tapasztalattal rendelkező gamer írtam a hsz.-t. Ahogy A4tech headsetet se veszünk 30ezerért, ilyen számtalan hibával rendelkező egeret se 12ezerért.. Rengeteg alternativa van fele, harmad áron, ami ilyen alap gamer igényt kiszolgál (tehát 2 fokkal jobb CS ben mint az említett 1200ftos genius). Se a márka maga, se a készülék tudása, se a hozzá kapott árcédula nem érdemel pozitiv szakmai véleményt. 2002-ben már LANokon voltam Quake 3ban dobogós helyezett, már akkor a DM17en osztottam a railgun frageket, amikor sokan itt még csattogós lepkét tologatták. Azt akartam közölni, hogy ez a készûlék casualoknak, mobásoknak drága, komoly fps fanoknak meg kétpálcikás noname. A személyeskedésből meg vissza lehetne venni, kezditek kicsit tultolni ezt a flame-ben rinyát...

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#15) Evil Snowman válasza Aron1988 (#14) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

"Rengeteg alternativa van fele, harmad áron, ami ilyen alap gamer igényt kiszolgál" - Például? Most szeretnék új egeret venni és érdekelne a véleményed. :R

(#16) davidsone válasza Aron1988 (#14) üzenetére


davidsone
addikt

fogtál már ilyen egeret? vagy csak fröcsögsz?
ja és a q3-mat mivel toltad? mert én golyós egérrel aprítottam... :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#17) Aron1988 válasza davidsone (#16) üzenetére


Aron1988
tag

Microsoft Intellimouse 1.1a-val toltam a Quake 3-at.. Mellesleg 15ezer körül millió egy márkás egeret lehet kapni, ami arconpörögve alázza ezt a Cougar 300M-et..

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#18) dobragab válasza Aron1988 (#17) üzenetére


dobragab
addikt

IMO 1.1 kifejezetten gamer egér a mai napig, hiába irodainak árulták, zseniális szenzora van.

Az előbb még a 12 ezret is sokalltad. Légyszíves 12 ezer alatt mondj EGY olyat, aminek jó a szenzora, ha nem is annyira, mint ennek. De ha 10-et felsorolsz JÓ szenzorral 15k-s keretből, ami egyértelműen jobb, és mondjuk meg is mondod, miben jobbak, megkövetlek.

Vigyázat, a legfontosabb kritériumnak a jó szenzort támasztottam, és kicsit értek hozzá, minek van jó szenzora vagy sem.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#19) #20655360 válasza Aron1988 (#17) üzenetére


#20655360
törölt tag

11500 ez az egér. Ebben az ársávban, tenyeres fogásra ez van meg az Alcor. Sokat turkáltam egérért a pcx-en. A 15k-s egerek már magasabb kategóriába tartoznak.
Am vágom hogy trollkodsz, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#20) Aron1988 válasza dobragab (#18) üzenetére


Aron1988
tag

ASUS ROG SICA, A4TECH bloody egerek, Coolermaster CM storm, Logitech G300S, Steelseries Rival 100. De ha valaki akkora nagy magaselvárású, fennkölt stílusú gamer, akinek ezek se elég jók, nyugodtan ki tudná nyitni jobban a pénztárcáját +10 ezer FT-al... Ha már ő a PH "arca", meg a CS:GO titánplatina ligás..

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#21) dobragab válasza Aron1988 (#20) üzenetére


dobragab
addikt

Sica és Rival 100 jó szenzoros, és benne van a 12k-s limitben, pipa. A "jobb" indokolása hiányzik.

Bloody, Spawn és G300s szenzora rossz.

Ne izgulj, én a G100s-em használom továbbra is, a nálam lévő egértömegből az jön be legjobban, hiába az a legolcsóbb az összes közül.

A személyeskedést el se kezdd.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#22) Aron1988 válasza dobragab (#21) üzenetére


Aron1988
tag

Én vagyok az utolsó, aki személyeskedik a forumon, ezt elhiheted. Sok mindenbe belém lehet kötni, de ebbe nem. Ezzel az egérrel az a baj, hogy a rossz tulajdonságai miatt abszolút első körben kiesik egy decens anyagi háttérrel rendelkező, szakmailag tájékozott kompetens FPS játékos szemében. Mezei Kis Pista, meg ha bemegy a MediaMark-ba, hogy vegyen valamit a Leuge of Legends-hez, úgyis vagy a márka, vagy az olcsó ár alapján választ. Hiába a jó szenzor, elhiszem, de ez az egér abszolút két szék közé esik. G100S jó választás, nekem is az a kiszemeltem, csak nem vitt rá a lélek, hogy megvegyem.. főleg, hogy most csak HOTS-ozom.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#23) dobragab válasza Aron1988 (#22) üzenetére


dobragab
addikt

A kategóriájában jó egér, tenyeres fogásra ennyiért nincs jobb, kivéve az Alcort.

Egyébként egy Sica-ban is majdnem ennyi negatívumot tudnék találni, de a 300M messze legnagyobb baja a kábel, amiatt mondom, hogy az Alcor jobb.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#24) Evil Snowman válasza Aron1988 (#20) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sica, meg a Rival az jó. A többi meg még egy megveszekedett forintot sem ér.

Volt Logi G300-am (ugyanaz a fosadék szenzoros mint az S csak ennek piros az alja), soha többé. 1 hét használat után elkezdett tőle fájni a csuklóm (8 óra egerezés munkahelyen, 6 óra itthon) cserébe legalább pontatlan is volt. így sajnos nem kerülhette el a sorsát és odaadtam anyámnak, mert neki méretre jó, nem fáj tőle a keze és excel kezeléshez meg általános böngészéshez elég neki.

"Ha már ő a PH "arca", meg a CS:GO titánplatina ligás.." Ez meg nem tudom honnan jött neked, mert senki nem említette, ellenben valaki ezzel a mondattal kezdte a farokméregetést: "Ja mellesleg én Heroes of the Storm-ban Rank1 vagyok egérpad nélkül egy 1200ft-os Genius egérrel.. szóval nem a sznobizmus beszél belőlem". Nem tudod ki volt az? :F

(#25) d@vee válasza dobragab (#8) üzenetére


d@vee
őstag

Mivel szinte csak azokkal játszom, tudom hogy nem sok...nem az egértől fogsz megtanulni játszani. Ugyanúgy játszom haverom 10k-s egerével mint a saját 1500ft-s ebayos pockommal

Ja

(#26) bbdzyx válasza d@vee (#25) üzenetére


bbdzyx
senior tag

egy bizonyos szintig teljesen mindegy, igen.
singleplayert, casual battlefield 4et, low skill/rank csgo-t kíválóan eljátszol akármilyen egérrel, de komolyabb multira nem árt egy jobb szenzor. tény.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#27) d@vee válasza bbdzyx (#26) üzenetére


d@vee
őstag

Mivel nem vagyok e-sport szintű teljesítményen(de nem is low skill...cs-ben rendszeresen jó helyeken végzek map végén...) abszolút felesleges számomra kiadni 12 ropit egy egérért. Nem mondom hogy aki játszik rendszeresen, elégedjen meg egy 1000 jmf-es genius egérrel, hanem vegyen inkább kicsit drágábban valami kényelmesebbet. Bár ízlésről vitatkozni értelmetlen. De azért ésszel. Nem az egér játszik helyetted.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#28) csakszabi


csakszabi
csendes tag

A cougar termékek egyébként nagyon alá vannak becsülve, pedig a elég jó cuccok, volt szerencsém egy párhoz.
Csak hát a színe annyira nem gyerebe :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.