Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) dwiki válasza Geller72 (#35) üzenetére


dwiki
senior tag

Természetes, hogy nem 100 k kérdése egy jó házat csinálni.
De ugyan az igaz mondjuk egy felső kategóriás VGA-ra is... Meg úgy általában mindenre...
(pl egy konkrét, de más jellegű - tehát kicsit sántító - példát had említsek, vettem egy állítólag eredeti - kamionról lesett - tommy hilfiger inget. Nos - én nem vettem észre, de egy "szakértő" (értsd profi varrónő + ruhaipari technikum - megnézte és azt mondta katasztrofális varrási hibák vannak rajta)
Namost kiraknák egy boltba ezt olcsón, meg mellé mondjuk ugyanannyiért egy h&m-es inget - amik mondjuk olcsók és jól vannak megvarva ugyan ezen "szagértő" szerint - melyiket vinnék mint a cukrot? - gondolom nem is kérdés...)

Ellenben (ezt) a házat én nem sznobságból vettem, hanem mint említettem:
- jó pár évig velem marad
- jól néz ki
- nagyon jól bővíthető - főleg winyókra gondolok
- nagyon jó a kábelezés
- nem találtam ebben az árkategóriában - vagy olcsóbban - számomra jobbat.
Tehát nem fogsz nekem tudni olyan házat mondani 40 körül, ami miatt a fejemet a falba verem, hogy miért nem azt vettem meg
(a stacker óta többé-kevésbé folyamatosan figyeltem az új házakat, és sokáig örömmel nyugtáztam, hogy egyikre se cserélném a stackert, pl az újabb kiadású stackerre sem...)
De nyilván nem tudlak, és nem akarlak meggyőzni arról , hogy márpedig megéri, mert pl az ismerősöm akinek i7-e van, meg két 100e körüli VGA karija, meg 1000W-os Chieftec tápja, egy kb 20 e Ft-os , kicsit moddingolt házban tartja a cumót, hiába mondom neki , hogy ez azért többet érdemelne...
Akár arról is tudnék képet felrakni, hogy van ilyen is, nem is vitás...

[ Szerkesztve ]

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.