Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) depmod válasza Corleone33 (#33) üzenetére


depmod
senior tag

Na látod pontosan ez a baj, hogy te badarságnak tartasz olyan dolgot, amit én alapból elfogadok.
Te küzdesz valamiért, ami számodra azt jelenti, hogy egyenrangúnak tekint a társadalom, holott az társadalmi szinten nem szolgálja az adott népesség generációs kihívásait.
Ragaszkodsz ahhoz, hogy megkaphass bizonyos jogokat, de közben te nem fogadod el azt, hogy azt más nem tartja alanyi jognak.

De megfordítom, ha házasodhatsz harc árán, vagy élettárs leszel ugyanazon jogokkal, úgy melyiket választod? Miről szól neked egy házasság, mert hogy családot alapítani nem szeretnél, ezt leírtad. A javak, a közös vagyon, milyen házasságból adódó jog az, ami számodra annyira fontos?

És még valami.
Ha badarságnak gondolod azt, amit leírtam, akkor kérlek ne válaszolj, én vettem a fáradtságot és leírtam a véleményem, mert szerintem te is ezt tetted. Az, hogy nem egyezik az álláspontunk, az az életvitelünk, családi állapotunkból adódik, ezt én természetesnek tartom, sőt, meg is értem, de nem vélem úgy, hogy megengedhetnéd magadnak azt a hangot, amit megtettél a riposztban.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.