Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) szakatsa válasza Csapoati (#38) üzenetére


szakatsa
csendes tag

A divatbuzi, az az aminek olvasod... azok a tizenévesek, akik a normális lázadó korszakukban, ahol kipróbálnak dolgokat, a homoszexualitást választják a csajozás helyett... mert menő, mert a haverjukkal jóban vannak, nem kell odamenni lányhoz... tudom, hogy rettentő hülyén hangzik, én is így gondolom, de sajnos... sajnos ez egy tendencia.

(#52) Csapoati válasza szakatsa (#51) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ilyen egészen egyszerűen nincs. Akiben nincs meg a homoszexuális hajlam, az semmiféle divatból nem fog lefeküdni egy saját neméhez tartozóval.
mert menő, mert a haverjukkal jóban vannak, nem kell odamenni lányhoz.

Ezt te tényleg komolyan is gondolod? Hogy ez csak így megy? Benned nincs undor már akkor is, ha valaki azt mondja, hogy mi lenne, ha te meg egy másik férfi...?

Hieronymus: Miért csökkenti a születések számát az, hogy ha a melegeket egyenrangú félnek tekintjük? Tényleg rajtuk múlik a fajfenntartás? Vagy itt burkoltan arra próbáltál célozni, hogy az európai heterók húzzanak bele, különben lenépesednek minket a "migránshordák"? Mi lesz a kötelező lépés? Minden heterónak kötelező lesz legalább egy gyerekben benne lennie biológiailag? Őszintén nem értem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#53) vhw válasza Csapoati (#52) üzenetére


vhw
addikt

Másik topikban valaki azt írta képes és olykor hajlandó is egy homoszexuális férfi nővel lefeküdni, van akinek még gyereke is van ilyen kapcsolatból.
Most ugyanez az "anomália", kellő ráhatást és szituációt feltételezve nem fordulhat elő alapvetően heteroszexuális férfinál is?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#54) Csapoati válasza vhw (#53) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az biszexuális. Aki hetero, az nem vonzódik a saját neméhez. De ha mutattok erről valami felmérést/ tanulmányt, hogy terjed a "divatbuziság", akkor elfogadom. Tehát hogy valaki csak azért létesít homoszexuális kapcsolatot az eredeti beállítottsága ellenére, mert menő/nem mer odamenni ellenkező neműekhez/stb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55) Corleone33 válasza Csapoati (#54) üzenetére


Corleone33
aktív tag

sajnos az ilyen divatbuziságról én is hallottam pár embertől, de az ilyenek annyiban nem nyomnak latba, hogy állatkodáson kívül (márha ez tényleg divatos lett, és erősen meglepődnék ha ez így van) ténylegesen azonos neműekkel akar kavarni vagy urambocsá testi kapcsolatot létesíteni.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#56) vhw válasza Csapoati (#54) üzenetére


vhw
addikt

Konkrétan melegről volt szó.
A fenti eszmefutattatás ott akadt meg, hogy egy hetero amúgy alapvetően nem képes férfival, mert... érvek.
Ugyanakkor a felhozott meleg férfis példa szerint, mégis képes homoszexuális férfi nővel is csinálni, mert... passz... társadalmi nyomás?
Ez indirekt nem jelentheti azt, hogy hasonló "mutatványra" képes az alapvetően heteroszexuális férfi is bizonyos körülmények fennállása esetén? Ha(?) létrejön hasonló jellegű "társadalmi nyomás" a másik irányban?

Nincs tanulmányom, csak elméleti szinten vetem fel a témát.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#57) Csapoati válasza vhw (#56) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A válaszom az, hogy nem tudom. Abba nviszont szinte biztos vagyok, hogy ehhez mindenképp kell valami meglévő hajlam, mert én pl egyszerűen nem tudom elképzelni magamról (még pénzért vagy fenyegetés hatására sem), hogy ilyenbe belemenjek, Viszont ha az említett példa nőkkel is tudott aktusba lépni, akkor szerintem ő is biszexuális.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58) Hieronymus válasza Csapoati (#52) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Miért csökkenti a születések számát az, hogy ha a melegeket egyenrangú félnek tekintjük?"

Nyilván nem azon múlik, egyenrangú félnek tekintjük őket vagy sem.

Azt gondolom, hogy a melegek közötti utódnemzés alacsonyabb arányú, mint a hetero- vagy a biszex beállítottságú embereknél. Persze tévedhetek is, de nem logikus a tévedés feltételezése.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#59) Csapoati válasza Hieronymus (#58) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Alacsonyabb hát, de ez mit befolyásol? A meddők között is kissé alacsonyabb, mégsem tekinti őket senki másodrangú embereknek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#60) Lauda válasza Hieronymus (#50) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom erre a választ, én a túlnépesedés részre reagáltam.

(#61) Hieronymus válasza Lauda (#60) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A túlnépesedés sokkal komplexebb probléma annál, hogy egy beszélgetésben aduász érvként lehessen elsütni. (Szinte bármilyen témához.)

Volt egy ismerősöm, aki egy egzotikus vallási közösséghez tartozott.
Vegetárius és drogmentes életet élt elméletileg. A sör meg növényekből készül, szóval éppen belefér még a rendszerbe. Néhány sör után bújt elő belőle a nagy tanítói véna.
Az egyik ilyen tanítás idején durrantotta el ismét a nagy érvet, hogy a régen élt mesterek már ismerték a hideg fúziót.
Mivel ez már a többedig alkalom volt fúzió érvelésre, megkérdeztem tőle, hogy mi az a hideg fúzió.
Önérzetes sértődöttséggel jött a válasz, hogy Ő azt nem tudja, de ismerték és működött.

Van néhány hasonló érvrendszer a napi használatban, ami azonnal elpukkan, ha konkrétumra kérdeznek rá a vitapartnerek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#62) Lauda válasza Hieronymus (#61) üzenetére


Lauda
félisten

Maga a túlnépesedés probléma egy tény. Múltkor olvastam, hogy évente 75 millió emberrel több lesz a földön és ezt sem az infrastruktúra, se az ivóvíz és élelem ellátás nem tudja követni.

(#63) Hieronymus válasza Lauda (#62) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

OK. Ez idáig akár korrekt is lehet.
Az a kérdés, hogy mi a hatékony eljárás a probléma megoldásában.
Az is kérdés, hogy a globális túlnépesedés mennyire lokális. Van tennivalónk helyben ez ügyben van máshol/másokon kell segíteni.

Talán segít eldönteni a statisztika, a lokális probléma kezelés szükségességének eldöntésében.

Van teendőnk helyben ez ügyben?
Nincs.
Ha a tendenciák maradnak vajon mikorra tűnik el a magyarság, nyomtalanul?
Van teendőnk ebben az ügyben?
Van. Nem jó, ha csökken az emberiség genetikai és kulturális sokszínűsége.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#64) Jhonny06 válasza mbalint987 (#44) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem kell foglalkozni a gyűlölködőkkel, ezek az emberek általában tanulatlan családból származnak, így nincs is értelme leállni vitatkozni velük. Illetve hát vitatkozni se tudnak rendesen. Aki normális neveltetést kapott/intelligens családból származik, az tovább tud lendülni azon, hogy valaki egy azonos nemű embert szeret, még ha nem is kifejezetten tetszik neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.