Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Studi22


Studi22
aktív tag

Egész jó átfogó teszt a géphez.
Én is te "behatásodra" vásároltam meg a gépet egy hete,bár azóta sok időm nem volt rá felment az xp plusz driverek és minden kész arra hogy igazán használjam csak időhiány.
Engem jobban a hdmi fog felizgatni mivel kicsit "htpc"-ként fog üzemelni néha nap.
Sehol nem találtam infot arról hogy hdmi kimenet milyen verzióval van meg áldva 1.mennyi lehet?

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#2) Coolmat válasza Studi22 (#1) üzenetére


Coolmat
őstag

Köszi az értékelést. Sajnos én sem tudom milyen verziójú a HDMI rajta, egy ilyen tv-vel próbáltam csak ki eddig.

[ Szerkesztve ]

(#3) gaben75


gaben75
tag

Faja a teszt én is kb így értékelném közel három hetes használat után!
Gratula :C :C

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#4) Thunderzolee

Ahha, én is ezen a laptopon gondolkodom. :K
Ezt játékra is nyugodtan lehet használni, jól összefoglaltad a dolgokat. :)

Viszont nemrég olvasni lehetett, h az nVidia érzékeny veszteséget szenvedett el a notikba való hibás VGA-k miatt, még ha nem is közvetlenül Ő a felelős a hibáért.
Ezekbe a notikba is az a fajta MXM csatlakozós 8600M van szerelve ami hajlamos lehet a garanciális idő után anyagfáradás miatt elromlani? :F
Ez az egy dolog ami visszatart, láttam már bruttó 150ezerért is ilyen notit, de nem vagyok biztos benne, h érdemes beleugranom. Ezeket a VGA-kat pótolni... :U hát már eleve nehéz találni, és ha sikerül, akkor is aranyárban mérik az MXM csatlakozós VGA-kat, ez köztudott.. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Coolmat


Coolmat
őstag

Köszi a pozitív véleményeket!

Igen, ez sajnos ugyanaz a 8600M GT, amiről a rémhírek is szóltak, de én túlmelegedési gondokról olvastam, nem pedig anyagfáradásról (bár lehet egyik következménye a másiknak). Nagyon remélem, ha ilyenben szenved ez is, akkor 2 éven belül kiderül, vagy pedig sose.

(#6) Balázs1986 válasza Studi22 (#1) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az MSI notebook topikban beszélgettünk erről, és arra jutottunk egy cikk alapján, hogy hdmi 1.2 van benne. :)
Itt olvasgathatsz erről :)

Coolmat: Gratula a teszthez, jól sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Coolmat válasza Balázs1986 (#6) üzenetére


Coolmat
őstag

Látod, ezt a beszélgetést el is felejtettem, túl sok kérdés merült már fel, ami elhomályosította. Ez lenne eme cikk célja, hogy összefogja kicsit a dolgot.

Ja és köszönöm a dícséretet :)

(#8) Thunderzolee válasza Coolmat (#5) üzenetére

"bár lehet egyik következménye a másiknak"

Sajnos pontosan így van.
A nem megfelelő anyag miatt a felmelegedő, majd lehűlő alkatrészek sok használat után megadják magukat. (Anyagfáradás.) Dell, MSI ezért adott ki olyan biosfrissítéseket, amik előbb bekapcsolják (vagy hamarabb pörgetik magasabb fordulatszámra) a hűtést biztosító ventillátor(oka)t. Ezzel némiképp csökkentehető az esély a problémára.

De én használt notiban szoktam gondolkodni, és így már nem vagyok biztos benne, h jól járok egy meghibásodásra hajlamos VGA-val szerelt notival, lévén a garancia már tutira le lesz járva azon a gépen, amit megvennék esetleg. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) malajos


malajos
újonc

én egy lángnyelves szerencsés tulaja vagyok, a gépezet fél éves de most is a szervizben van:( a garanciális szerviz egy nagyrakás...... ülnek rajta mint tyúk a tojáson, szóval nem foglalkoznak a kuncsaftokkal tulzottan.most van oda a kicsike másodjára az első szerviz másfél hónapig tartott és két hétig volt jó, most is oda van már második hete, a szervizról csak annyit hogy ,hőbörgésre küldtek érte futárt. A vga nálam 100 fokot is elérte aztán kikapcsolt nem csinálták meg rendesen csak kókányolták ugyhogy mindenkinek ajánlom mielőtt megveszi gondolkozzon el nagyon :F

lajos

(#10) Coolmat válasza malajos (#9) üzenetére


Coolmat
őstag

Én még nem láttam tőle 80 foknál többet, és csak akkor fagyott, ha tuningoltam (és érdekes módon akkor is csak WoW alatt). Lehet, hogy a fél éve gyártottakban vacakabb hűtés van, vagy csak a videókártya melegedősebb benne.
Én helyedben visszakérném a pénzem (az viszont nem túl bíztató, hogy így állnak a dologhoz).

(#11) philoxenia válasza malajos (#9) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mivel mérted a fokot? Nálam az EX 600-ban max 62 fok volt eddig a 8400-as kártya.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) malajos


malajos
újonc

everest-tel mértem ,nem volt tulhuzva és 8600gt van benne,,ja és simán csak HL2 játszottam, szerintem kevés ehez a géphez a hűtés amit rászereltek,a cpu is elég meleg volt amikor a turbót odanyomtam,nagyon vékony a gép maga is és nem áramlik a levegő rendesen,ha megcsinálják valószinű , hogy lecserélem ,de sokkal körültekintőbb leszek mert ez nem kevés pénzbe került nekem még fél éve,320 -ba kóstált anno. :W

lajos

(#13) spln


spln
tag

üdv!
jó kis összefoglaló, eloszlat pár kételyt
de pár dolog még érdeklene: :)
akkor most a tv-tunerrel mi a helyzet?
mert ha nincs akkor mire való az a csati? jó egyáltalán valamire? ;]
és milyen antenna megy olyan pici csatlakozóról?

"Danger! Avoid death!"

(#14) Coolmat válasza spln (#13) üzenetére


Coolmat
őstag

Hi!
Köszi szépen!
Tv-tuner: nincs. A csatlakozó így nyílván nem jó semmire, biztos rajtafelejtették a tervezőmérnökök (tudtommal a GX600E széria bizonyos modelljeiben van, és azokhoz kellhet). Fogalmam sincs milyen antenna mehet bele ilyen kicsi csatlakozóba, de nem is érdekes, ha egyszer úgysem lehet vele kezdeni semmit :)

(#15) spln válasza Coolmat (#14) üzenetére


spln
tag

Értem, köszi!
Csak a cikkedből nem jöttem rá pontosan, hogy most mi van :))

"Danger! Avoid death!"

(#16) kali


kali
legenda

a memóriá(k)ra vonatkozó résznél szerintem elírtad, inkább; 1 * 2 gb + 1 * 1 gb akarna lenni!

(#17) Coolmat válasza kali (#16) üzenetére


Coolmat
őstag

Javítottam, köszi!

(#18) Narxis


Narxis
nagyúr

Hello!

Nagyon jó teszt, én is ugyanezt a notit néztem ki de mindenki óvaint az MSI-től.
Szerinted 186ezerért jó ár? Már a létező összes notit megnéztem, 6000 tesztet olvastam és papíron ár/teljesítmény arányban ez a legjobb. Papíron... :)

Meg nem értem ezt a módosított inf dolgot se, én ilyet nem találtam, honnan szedted le? Ami a tesztben van link, ott csak a drivereket találtam.

Egyelőre ennyi jutott eszembe, de később kérdeznék még ha nem gond.

Thanos was right.

(#19) Coolmat válasza Narxis (#18) üzenetére


Coolmat
őstag

Köszönöm a dícséretet :)
Sajnos kifutó termék lett mostmár, a cikkben is írt 173 ezer már nem reális, elvétve kapni 183 ezerért, de a 186 is még korrekt ár érte (190 fölé nagyon már nem mennék érte...). Ár/teljesítményben mindenképpen bajnok, de érdemes lehet most megvárni a GX620/630-as szériát (utóbbit akár 210-ért is be lehet szerezni úgy tudom). Ha nem bírsz várni, akkor mindenképpen hívd fel a boltot amit kiszemeltél, hogy tényleg kapható-e, mert már csak kevés helyen forgalmazzák.
Sztem az összerakásával sincsen nagyobb baj (2,5 hónapja van meg, mostanság sokat hurcolászom is egyetemre, eddig semmi baja *kopp kopp*).
A videódriver: ha bármelyik driver linkjéra kattintassz az oldalon, az behoz egy fórumpostot, aminek a tetején vannak linkek: Driver (ezzel letöltöd a drivert értelemszerűen), mellette egyből pedig modded inf. A többi nem érdekes, telepíteni pedig a cikkben írt módszerrel lehet (gyanítom nem csak laptopokhoz jó ez a módszer, de még nem teszteltem ezeket az asztali 7600gt-mel).

Ha bármi kérdésed van még nyugodtan tedd fel, igyekszem megválaszolni :)

(#20) acsy0309


acsy0309
újonc

hello! az lenne a kérdésem hogy van ez a tv kártya most tényleg mire jó? be lehet am szerezni? én hülye vettem egy átalakítót 2500 pénz és rádugtam tv és not devices na mondom nagyon jó...am az digitál antenna kimenet... és van analog átalakítója...

[ Szerkesztve ]

(#21) Coolmat válasza acsy0309 (#20) üzenetére


Coolmat
őstag

Mégegyszer, hogy tisztázzuk: TV tuner NINCS benne, ergó a tv tuner antennakimenete nem jó semmire. Lehet kár is volt beleszőnöm a mondokámba, ha ennyi bonyodalmat szült, és megtévesztett sokakat. Ha tv-zni szeretnél, akkor keress hozzá egy USB tv-tunert (annyi van mint égen a csillag, ha részletesebben érdekel a téma: [link]).

(#22) hekky


hekky
újonc

Hát én eddig nagyon meg voltam elégedve ezzel a géppel. Lassan már 1 éve megvan. Nekem gx600PX-013HU modellem van. De mostanában már tiszta ideg vagyok miatta. Már többeknél észrevettem ezeket a problémákat. Van amikor a billentyűzet nem működik, jól van nemszámít. Van amikor a kezdő MSI logónál tovább nem megy a gép még ez sem nagy gond. De amikor játék közben kikcsapol a képernyő majd vissza az már eléggé idegesítő. És a legidegesítőbb amikor kikapcsol. Amikor valamivel játszok fél órája, órája és nincs mentés vagy éppen neten játszok és egyszerűen elszáll és kikapcsol akkor marha pipa vagyok. Szerintetek ilynkor mit célszerű csinálni? Azt hiszem még van rá 1 hónap gari. Előre is köszi.

(#23) Coolmat válasza hekky (#22) üzenetére


Coolmat
őstag

A billentyűzetlefagyás ill. MSI logónál megállás ugyanaz a hiba.
Képernyő kikapcsolásról még nem hallottam, nem lehet, hogy vmi energiatakarékossági séma van rosszul beállítva a windowsban?
A játék közben kikapcsol már érdekesebb. Én túlmelegedésre tippelek, főleg ha már egy éve megvan, és nem lett kitakarítva a ventillátor azóta (hasonló problémája volt most valakinek a fórumon egy másik MSI típussal, kitakarítás után 10 fokot esett a proci és a VGA hőmérséklete).

(#24) shagy válasza hekky (#22) üzenetére


shagy
tag

Én is meg vagyok vele elégedve... egészen mostanáig, mikor nagynehezen megjelent a RedAlert3 (amieben nem mellesleg csalódtam kicsit) megvan a game és menet közben sztem 10 perc után egy csippanással fűszerezve merevre fagy... áprilisi a gép, szoktam rajta játszani de inkább dolgozom, úgyhogy talán nincs széthajtva... bar elég sokat megy.
Hibák amikról tudok:
Billentyűzet elszállás induláskor néha (minden feszültségről leveszed - akksi és táp is) és megy... nem örülök, de ez kis gond.
MSI logonál való megállás - ugyan ilyen megoldás és megyis...
de ami a legfájóbb, amit már fentebb is emlegettem a játékok közbeni fagyás... nem játszok sokat, de ha játszok, akkor nekem ne fagyjon :(( Valaki járt már így?
Próbáltam más drivereket is használni, de mindegy volt. Esetleg érdemes feltenni a júniusi (v vmikor a nyári) BIOS-t?
Lajos, neked mi volt a bajod a géppel, miért vitted szervízbe? jutottál valami eredményre?
Nekem amúgy 2 év gari van rá hekky neked nem?

[ Szerkesztve ]

- shagy

(#25) Coolmat válasza shagy (#24) üzenetére


Coolmat
őstag

szaki1-nek gyűlt meg hasonlóan a baja fagyásokkal, csak neki más játékokban is, sőt, még Firefoxban való böngészéskor is. Sajnos eddig nem találtunk megoldást a hibára, még elképzelhető, hogy windowsos ökörség lehet, de elég kevés az esély erre.
Nálad csak a redalert3 fagy? Majd meglesem ha meglesz ill lesz rá kis időm.

(#26) shagy válasza Coolmat (#25) üzenetére


shagy
tag

Nagyon ritkán más is, de van benne egy rendszer. Mégpedig, hogy ha megy a gép elég hosszú időt kb 12órát talán talán többet, pontosan nem tudom. lehet 20 óra is, mert következő nap reggel szokta firefox indításkor bekékülni :(

- shagy

(#27) Coolmat válasza shagy (#26) üzenetére


Coolmat
őstag

Nekem bírja egy napig is mindenféle hiba nélkül, szóval sajnos nem tudom mi lehet a hiba oka :(

(#28) shagy válasza Coolmat (#27) üzenetére


shagy
tag

nemtudom, mikortól offolom tele a fórumot, de hátha másnak segítség lesz az eredmény... a folyamat ott tart, ha visszaveszem a grafikai részletességet RA3-ban, akkor simán megy a game. Mármint fagyás nélkül. Full grafikán 4X élsimítással is még jól megy de akkor fagy valamiért... melegedni nem melegszik túl mert 75-6°C-nál megáll. Majd megnézegetem, h mely tulajdonságok miatt akad ki.
üdv

- shagy

(#29) hekky


hekky
újonc

Lehet, hogy nekem is 2 év gari van rá, most nemtom biztosan. Majd hétvégén megnézem, most koleszba vok. Nekem nem egy játéknál van, hanem szinte az összesnél... WoW, CoD4, CoD5 multibeta, FarCry 2. Most pont ezek vannak fent. Pedig a cod4 el min mindig megvan a 60 fps ugyhogy nagyon nem gondolkozhat. Viszont a cod2nél még soha nem kapcsolt ki.

(#30) Coolmat válasza hekky (#29) üzenetére


Coolmat
őstag

Most hogy így mondod párszor nekem is megfagyott wow közben, de az VGA tuning miatt volt, mióta nem kapcsolom be a tuningot wownál, azóta nem fagy.

(#31) shagy válasza Coolmat (#30) üzenetére


shagy
tag

a turbo gombos vga tuningra gondolsz?

- shagy

(#32) Coolmat válasza shagy (#31) üzenetére


Coolmat
őstag

Nem, a turbó gomb csak a procira hat. A videókártyát Rivatunerrel húzom.

(#33) shagy válasza Coolmat (#32) üzenetére


shagy
tag

biztos? azt láttam a BIOSban, h ahol a beállíthatod, hogy legyen-e turbo gomb v fixen beállítasz egy sebességet, ott tudod vga valamilyen frekveniáját is állítani...

- shagy

(#34) Coolmat válasza shagy (#33) üzenetére


Coolmat
őstag

A BIOS-ban az említett beállítás ha jól emlékszem 400-450 között engedi, ha AUTO-ra állítod akkor 500-on fog menni (gyári alap), és ekkor lehet túlhúzni is rivatunerrel. Szóval a Turbo gombnak nincs köze hozzá.

(#35) malajos válasza Coolmat (#25) üzenetére


malajos
újonc

hát kedveskéim én már ott tartok ,hogy a billentyüzetem megolvadt,ugy hogy vissza küldtem a szervizbe. De ez még mindig semmi mert a szerviz cserélte az alap lapot a billntyüzetet és a processzor hütőt aztán visszaküldték.
aztán megint nem volt jó , melegedett a HL2 közben sőtt 10 perc után ki is kapcsolt ugy hogy most már a teljes gépcseréjére várok kb 1 hónapja , de legszivesebben a pénzemet szeretném visszakapni:(

lajos

(#36) shagy válasza malajos (#35) üzenetére


shagy
tag

És mit mondanak arra, h miért ilyen hosszú idő a gépcsere?

- shagy

(#37) malajos válasza shagy (#36) üzenetére


malajos
újonc

nem modtak semmit, pont ma beszéltem velük és azt mondták , hogy kicserélik a procit és a grafikus kártyát, de az időpont kérdéses, az a kereskedő akitől vettem azt mondta ,hogy ha a jövő héten nem cserélik ki akkor hoz egy zsír új 620-ast helyette, hát eddig ezt értem el ,ha változik valami akkor írok

lajos

(#38) Coolmat válasza malajos (#37) üzenetére


Coolmat
őstag

Elég szomorú, hogy csak úgy megolvadt a billentyűzet :(
Remélem sikerül elsimítani a dolgot (ha máshogy nem, egy 620-assal bőven jobban jársz).

(#39) shagy


shagy
tag

na lehet h nálam is beütött a krach...
nem kapcsol be a ventillátoroom... ha 600Mhzen használom, akkor 80°C körül van a hőmérséklet és nem csinálok semmit... mert 90°C ot értem el mikor lekapcsoltam és estem kétségbe...
Fel lehet nyitni nekem halandónak garanciavesztés nélkül? :Y
Senkinek sincs normális tapasztalata a szervízzel, h csak 1000év a javítás?

[ Szerkesztve ]

- shagy

(#40) Coolmat válasza shagy (#39) üzenetére


Coolmat
őstag

A gari ugrik ha megsérted a címkét, szval marad az 1 hónapos szervizelés :(
Hány hónapos a notid?

(#41) shagy válasza Coolmat (#40) üzenetére


shagy
tag

Április elején lett véve.
egy hónapot kell majd várnom egy közönséges ventillátor cserére? :F

- shagy

(#42) shagy


shagy
tag

Szerintetek hol és milyen hűtőpadot érdemes venni hozzá? (gx600)

- shagy

(#43) Coolmat


Coolmat
őstag

Lehetséges hogy 1 hónapot, mert a hazai szervíz (Albacomp) nem tart raktárkészletet, és mindent rendelésre hoznak a javításhoz (még egy vacak ventillátort is), így mire az megérkezik eltelhet sok idő. Állítólag tettek ígéreteket, hogy ez idén már javulni fog, de majd hisszük ha látjuk...
Hűtőpad témában nem vagyok otthon, de valami olyasmit lehet érdemes keresni, aminek a ventillátorai pont be tudnak fújni (vagy szívni, nem tudom melyik elven hűtenek ezek) a noti alján lévő szellőzőkön.

(#44) ciceroo


ciceroo
tag

Naív kérdés, de konkrétan hogy kell csinálni a ventillátor takarítást?
Azzáltal le kell szedni a hátulját és így elveszítjük a garit, vagy nem?
köszi a választ

(#45) Coolmat válasza ciceroo (#44) üzenetére


Coolmat
őstag

Az alját kell leszedni a gépnek, és mehet a portalanítás sűritett levegővel. Valóban elveszik a gari, ha sérül a matrica, de lehet írni a fehérvári albacompnak bontási engedélyt ilyen esetekben, aztán ha jóváhagyják szétszedheted kitakarítani. Én még nem játszottam el ezt, majd akkor próbálkozom ilyesmivel, ha veszek bele egy gyorsabb és nagyobb vincsesztert. Eddig csak olyat próbáltam, hogy a hátsó szellőzőjébe fújtam sűrített levegőt, utána kicsit halkabb lett és hűvősebb úgy 5 fokkal.

(#46) atkakukac


atkakukac
újonc

Üdv!
Először is had gratuláljak a cikkedhez, én most karácsonykor lepettem meg magam egy ilyen csodával és a cikked rengeteget segített az utóbbi hónapokban.
Viszont van egy problémám, ami még mindíg szúrja a csőrömet.
64bit-es xp-t futtatok a gépen (nekem ez tetszett a legjobban a vista és 32bit xp mellett),
minden működik, a kártyaolvasót kivéve, 4gb-nál nagyobb kártyák esetében.
1000 fórumot végigböngésztem már, mind hazait mind külföldit de még sehol nem találtam megoldást, annyi biztos hogy egy frissebb driverre lenne szükség.
egyéb infók:
- vista 64bit alatt driver nélkül is olvasta a 8gb-s kártyát
- jelenleg az MSI oldaláról 3.2-es drivert lehet leszedni, de az egyik ugyanezzel a kártyaolvasóval felszerelt Sony Vaio laptophoz már van 6.5-ös driver...sajnos ezt nem tudtam ráerőszakolni a gépre.

Minden segítséget előrre is köszönök!

(#47) Coolmat válasza atkakukac (#46) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

Köszi szépen.
Érdekes ez a kártyaolvasó probléma, bevallom nem kísérleteztem vele eddig, pláne 64 bites XP alatt. 1 gigás SD kártya a legnagyobb amit beleraktam, és rendesen kezelte, szóval 4giga+ ról nincsen tapasztalatom. Viszont szomorúan vettem tudomásul, hogy a 4 gigás M2 kártyámat Memorystick pro átalakítóval sem képes olvasni, egyszerűen fizikailag nem passzol bele, pedig a szabványt támogatja elvileg. Vettem egy 1000-1500 Ft-os kártyaolvasót (típust nem tudok, vmi noname lehet), de abba se illik a cucc, pedig annak a dobozára is rá volt téve a képe, hogy az ilyen kártya tuti belemegy. Viszont az 1 gigás SD kártyát gyorsabban kezelte mint a beépített (a notiban lévő kb 7000-el, a külső 9000-el olvasott róla).
Sajnos semmi értelmeset nem tudok javasolni, megnéztem a Ricoh honlapját, és még csak utalást se találtam kártyaolvasóra, csak digi fényképezőgépekre meg hasonló egyéb hardverekre. Vagy használj másik oprendszert (akár az XP 64 bit mellé ha ennyire bejött), vagy vegyél egy ilyen külső kártyaolvasót (max 1500 HUF-ba kerül egy ilyen).

(#48) tyts15


tyts15
újonc

Sziasztok!

Nekem olyan hibám van hogy nem bootol be a windows msi logo után minden fasza de aztán fekete képernyő és semmi a gép még garis csak azért kérdezem mert most külföldön vagyok és a legközelebbi szerviz csak otthon van.Egyszer lefagyott aztán csak ugy tudtam kikapcsolni hogy hosszan nyomtam a power gombot miután visszakapcsoltam akkor már ez volt.
Hallottam esetleges bios resetről ami elvileg segít de az istenér nem tudom leresetelni a biost a hot start quick lunch buttonnal mert igazábol azt sem tudom melyik az.Ja az mellékes hogy játék közben nekem is melegszik(edett) 85-90 C vagy több szerintem mikor a 100 elérte akkor kapcsolt le.De ez mindegy ha valaki tud valami használhatód irni a fent említett problémával akkor kérem segítsen .Mert a gépemen most elég sok olyan adat van amire szükségem lenne, mondjuk az is lehet hogy a vinyó döglött meg, remélem nem.
Elöre is köszönöm
Üdv.

(#49) Coolmat válasza tyts15 (#48) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

A resetet úgy tudod megcsinálni, hogy lehúzod minden árramforrásról, vagyis akksi ki, konnektorból ki, és úgy hagyod 5 percig. Utána mennie kell flottul. Érdemes lehet utána BIOS-t is frissíteni, ha nem a legújabb 1.0Z van rajta, ugyanis ez már kijavította a billentyűzet lefagyás és ehhez kapcsolható nem bootol a gép hibát.
Túlmelegedésről meg annyit, hogy nálam sosem érte el a 90 fokot sem a videókártya. a legtöbb talán 85 fok volt, de mióta sűrített levegóvel megtisztítottam kicsit a hátsó szellőzőt max 80 fokra melegszik fel (proci pedig kb 65-re).

(#50) tyts15 válasza Coolmat (#49) üzenetére


tyts15
újonc

Szia

Először is köszönöm a választ de azt hiszem ezt már próbáltam nem is egyszer sőt volt hogy egy napig nem volt benne akksi meg nem volt semmire rádugva.Bios frissitést már én is akartam csinálni de nem tudom bebootoltatni pendriveról mert ugye nem bootol be semmit.
Asszem ebből szerviz lesz de azért még egyszer köszi.

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.