Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) smkb válasza alfaromeo33 (#9) üzenetére


smkb
őstag

Miért lenne Asus Memo Pad HD-m? Csak mert megemlítettem, hogy ezen az áron, ez akkor is ilyen olyan bugokkal kűzdő kínai belpiacos lesz, ha Concorde felirat van rajta, és ezért ez sok? Jópár kínai tab volt a kezemben, köztük átcímkézett magyarok is. Mindig azonosak kb a hibák.. gyenge wifi, nulla kamera, működési / rom hiányosságok, stb. Ez sem más. Most pl egy Chuvi V88S van a kezem alatt. Egész jó, de ennél is megvan a kínai belpiacosoka jellemző betetségek némelyike.

Nem Samuhoz hasonlítottam, okkal, mivel a Samu Tab 3 7.0-ról is kifejtetetm a véleményem, hogy egy kb 35.000 ft értékű eszköz, nem több. Bődületesen túlárazott. Attól még ez sem lesz jobb, mert amaz vacak. Lehet mondani bármit, de azért a terméktámogatásért, amit ehhez a tabhoz fog kapni a vásárló (pont annyit fog max, amennyit a kínai OEM gyártó ad), ez az ár sok. Ennyi.

Az Asus Memo Pad HD 7 meg nem átcímkézett kínai, ahogy az Acer A1 Mango sem, attól, hogy az MTK SoC- elszerelt. Ha jobban körbenéztél volna a kínai tabok közt, ott nem is szerelnek az MT8125-el, hanem mindenki vagy az MT6859-et teszi a tabjába, vagy aMT8389-et, de a 2g/3g-től megszabadított 8125 változatot senki.

"Mellesleg ahogy elnézem ez a felbontáson kívül csúnyán zúzza a memopadot! Amúgy az az MTK soc közelében nincs ennek! "

Erre meg nem vennék mérget, mert bár elvileg a paraméterei alapján erősebb az RK3188, de ez a gyakorlatban nem jön ki. A ZTE v987-emben a HD kijelzőt tekeri az MT6589 minden gond nélkül, a játékok is szépen mennek, nem igazán láttam sebességelőny az RK3188-al szerelt Chuwinál. Ami meg van, az akár a felbontásból eredő előnyből is eredhet. Az Antutu meg egyéb tesztek pontszámai meg szépen mutatnak papíron, de használat közben azért az RK3188 mutat némi köhögést. Bárhány RK3188-al szerelt tabot láttam eddig, a multitasking pl mindnél okozott röcögést (pl mikor a háttérben egy jó nagy fájl letöltése megy). v987-nél ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.