Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narasim


Narasim
aktív tag

tehát ezzel le is zárult a 100e ft körüli transformerek ideje. majd veszünk duplájáért... :N

amúgy nekem brutál tetszik mind! a 3 pro különösen.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

Kezdodik :)

hüllő

(#3) tjb007 válasza Narasim (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Mini nem fog 200 ezer forintba kerülni, az marad a megszokott árszintem.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi az ismertetőt, jó kis gépek! A fém hátlap odab@$z! :C

Ez a Thunderbolt-os külső VGA nagyon jónak tűnik, a hasonló megoldásokra jó lenne, ha figyelnétek a kiállításon, szvsz nagyon kellene már a piacnak ez a technológia. Meg nekem is.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Nagyon magasak ezek az árak.

12,6-os kijelzőbe nem sok ez a 2880x1920 képpont? :F

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#6) #06658560


#06658560
törölt tag

A pro tolla milyen végű? Abból semmi nem látszik.

(#7) tjb007 válasza #06658560 (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#8) #06658560 válasza tjb007 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

:R Még akár jó is lehet.

(#9) kátú


kátú
őstag

A 3 pro nekem kiválthatna mindentegyszere és ag ára sem vészes ha úgynézi az ember, mert van nála tablet otthon noti meg asztali pc

It still works!

(#10) aDic


aDic
tag

"Ugyanakkor érdemes megfigyelni, hogy míg a Transformer 3-nál maga a tok a támaszték, tehát nem kompatibilisek egymással."

Ez a mondat erősen hiányos... ;)

(#11) apatyas


apatyas
Korrektor

Várom, amikor az ASUS ZEN és az AMD ZEN majd egyszer végre találkozhatnak :) jövőre esetleg.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#12) sb


sb
veterán

Ez a 12mm-es Zenbook i7-tel elég meredeken hangzik.
Soha nem értettem azokat akik nem értik a vékony, könnyű gépek létjogosultságát, de ez már nekem is sok (kevés :) ).

(#13) kátú válasza sb (#12) üzenetére


kátú
őstag

Igen, ott a hűtéssel lehetnek majd problémák, szerintem egy M7 nyugodtan elég lett volna

It still works!

(#14) bmakszim


bmakszim
senior tag

"a Thunerbolt-képes Type-C mellett"

Én a hivatalos oldalon nem látom feltüntetve, hogy Thunderbolt képes lenne. Szerintem az csak "sima" USB Type-C gen2, ahogy a MacBooké is.

[ Szerkesztve ]

(#15) marc.loedi


marc.loedi
csendes tag

Az Asus eddig nem azzal kampanyolt a MacBook ellen az UX305-os szeriaval, hogy nem csak egy port van rajta, illetve, hogy fele annyiba kerul? Mert most sikerult pont lemasolni mindazt, amiert a MacBook kapta a savat. Akkor ennek most mi ertelme volt?

[ Szerkesztve ]

(#16) prolad válasza marc.loedi (#15) üzenetére


prolad
őstag

Főleg, hogy a HP a 10mm-es gépére is tudott 3 usb C-t tenni (még ha abból egyet tötésre szántak is).

Ettől még tetszenek,asus nagyon tud vékony gépeket gyártani.

(#17) marc.loedi válasza prolad (#16) üzenetére


marc.loedi
csendes tag

Gyonyoru persze, de szerintem az UX305-tol egyertelmuen visszalepes, annyival nem vekonyabb (~1,5mm, ha jol emlekszem), hogy megerje a kompromisszum.

(#18) prolad válasza marc.loedi (#17) üzenetére


prolad
őstag

Nekem már az ux303 is bőven jó, abba még egy 940m is elfért,ami kielégítia játékos igényimet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.