Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) cinemazealot válasza stutga (#8) üzenetére


cinemazealot
addikt

:C

Nem, én utálom ezt a betárcsázóst szart. De sajnos amíg egy faluszintű áramszünet alkalmával (pont tegnap) csak nekem volt otthon internetem, pusztán azért, mert én a még így is működő telefonhálózatról kaptam a nyálat (és van otthon UPS-em a modemnek és a router-nek), a kábelesek pedig (értsd: mindenki más) ugyanúgy elnémultak, mint a közvilágítás, addig azt mondom, van realitása ennek a betárcsázós szarnak és az erre épülő lehetőségeknek... illetve az alapot képező telefon szolgáltatásnak, ami ugyanúgy él és virul, ha mindenütt elment az áram.

(#12) jacint78
Hasonló helyzetben vagyok: 10-ről váltottam 20 Mbps-es ADSL-re 400 Ft-ért, de csak ~14 Mbps-ot tudok elérni. A szaki azt mondta, hogy bármikor jelezhetem, ha szeretnék koaxra átállni, megoldható, és akkor akár 120 Mbps-om is lehet (áramszünet esetén persze semmi, hiszen már a kábeles alközpontok sem saját tápról mennek). Az ügyfélszolgálat viszont eddig mindig lepattintott, mondván, hogy valamit rendelni is kell, "csak úgy" nem megy a fizikai réteg váltás. :F Ja, mondanom sem kell: a környékünkön csak T van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.