Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) #06658560 válasza MK VII (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Tudlak sajnálni, ha az értelmi szint nálad abban mutatkozik meg, hogy kiből lesz bankár, cégvezető, yacht tulajdonos."

Tudlak sajnálni, hogy képtelen vagy szöveget értelmezni, s olyanokat akarsz más szájába adni, amiket az nem mondott.

"Hogy egy kurva villanykörte cseréhez nem kell hívni a villanyszerelőt vagy mondjuk nem tudják átbaszni a hentesnél és nem adják el neki a sertéshúst, marhahúsnak. És tudod az általad felsorolt "IQ minuszos" országokban pont ilyen emberek élnek.."

Csak benyelik a pulykaszárnytövet libának, az 50%-ban vizet tartalmazó húsipari valamit sonkának, képtelenek egy kapcsolót megigazítani, ha kijön a falból, stb. stb.

"A problémamegoldó képessége milyen az embernek. Hogy mennyire fejlődött ki."

mert az átlag magyar problémamegoldó képessége nem alulról súrolja a nullát, mi? Lásd egy kurva google kereséshez is segítséget kell kérnie.

"A természettől való elrugaszkodástól butulnak le az emberek a nulla értelmi szintre."

Mondjuk ékes példa vagy rá.

"A Magyar ember nem véletlenül híres a probléma megoldó képességéről és az inteligenciájáról.. Sokáig voltunk elnyomásban és mindent az egyénnek kellett megoldania az életben.."

És ez a híresség egészen a Hegyeshalom vége tábláig tart. Meg a Záhony vége tábláig.

"Te az ország mely szegletében laksz? Valami fejlett nyugati részen ugye? Kezd kiütközni rajtad is az előző hozzászólásomban tett kijelentésem.."

Jó kísérlet, kurva nagy öngól. Az országot ismerem keleti, déli vidéki részein, a fővárost is, valamint több helyen megfordultam külföldön is. Szóval hol itt, hol ott. dolgoztam együtt magyarral, természetközeli törökkel, mexikóival, románnal, bangladesivel, orosszal, indiaival, attól elszakadt amerikaival, némettel, angollal, japánnal, olasszal, franciával hogy a te logikád alapján menjek, s bizony azt tudom mondani, az irigység és a tudatlanság süt belőled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.