Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Remelem nem atirat lesz.Mert akkor kapunk egy hasonlo minoseget,mint az undercover...

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ha már a Grid motorjára írják, akkor már csak jobb lehet. Mert ugye a Grid az egy átdolgozott Dirt motor, amire elvileg majd az F1-es játék is készül majd.

Szal ha erre a motorra írják, akkor sztem csak jó lehet.. :K

Véleményem szubjektív...

(#3) samu74


samu74
addikt

Jó játék lesz,szinte biztos...Bár a Dirt igen ette a gépet anno szerintem. :F
Viszont,érdekes hogy a Grid meg milyen szépen fut még egy gyengébb gépen is(pl.:az enyémen)! :DDD

-----------

(#4) hackeeeee válasza samu74 (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Optimalizálták, nem kicsit, nagyon :DDD

Véleményem szubjektív...

(#5) Neil Watts válasza hackeeeee (#4) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ez ütött! :DDD :DDD

(#6) Gyusz válasza samu74 (#3) üzenetére


Gyusz
őstag

Más fejlesztőcsapatoknál is voltak ilyen dolgok, pl.: a GTA3 sokkal rosszabbul fut gyengébb gépen, mint az újabb Vice City.

Én is nagyon várom a DiRT 2-t, az előző rész hosszú idő óta az első CMR volt, ami képes volt lekötni.

(#7) ProEvoFan válasza hackeeeee (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

és tudsz valami hírt a Codemaster által fejlesztett F1ről?

(#8) hackeeeee válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajnos nem. Kb. annyit mint amit más is tud, hogy elvileg a Grid motorjára fog épülni. Ezen kívül semmi :(

Most ahogy keresgéltem, nyáron volt 1 hír, h indítanak béta teszteket, de hogy azóta mi történhetett...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) PH-User válasza hackeeeee (#2) üzenetére


PH-User
addikt

Reméljük. :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#10) ProEvoFan válasza hackeeeee (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

melóhelyemen sok a F1 rajongó és Ők is nagyon várják az új F1 játékot PCre...Sony eléggé betett nekünk ezzel a licence szerződéssel, de hála isten lejárt nekik :))

(#11) hackeeeee válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát jam, sajnos. Én is nagyon várom, elvileg 2009-ben jön. Dehát az még sok idő... Addig marad a Dirt, meg a Grid :D

Véleményem szubjektív...

(#12) samu74 válasza Gyusz (#6) üzenetére


samu74
addikt

Igen volt egy-két gyengébb verzió,de szerintem azért azt el lehet mondani hogy a Codemasters adja ki a legjobb rallye játékokat! :K

-----------

(#13) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Biztos hogy nem lesz egy rFactor az F1 2009 de azért kiváncsian várom hogy mit alkotnak!

(#14) Gomez86 válasza samu74 (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Igen, mert csak ők adnak ki rally játékot jóformán. Én azért egy kicsivel több fizikát csak belemaszíroznék, de ettől függetlenül nagyon szeretem a colin összes részét :R . Mindet végigvittem és egyik-másikkal még utána is játszottam, de kormánnyal egy LFS rallycross sokkal élvezetesebb volt. Csak azt meg ugye megunja az ember :S Mondjuk nem is egy kategória semmilyen szempontból

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.