Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Örülök is neki...12 helyett 13 órát dolgozom majd:(((

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Pont ma reggel félkómásan gondolkodtam ezen az egészen a buszon, hogy mi értelme is van az egésznek. Olyan sok energiát spórolunk meg ezzel a herce-hurcával?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Nordic válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Régen valóban sokat spóroltak(gondoljunk csak arra az időre, amikor még valahol olajlámpással világítottak), de manapság semmi értelme...én eltörölném a 3,14csába... :W

(#4) Bjørgersson válasza Nordic (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vagy vele egyedül. :N Csak magunkat szopatjuk vele. Mire átállunk a téli időszámításra, már majdnem itt a nyári. És fordítva..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Thunderzolee válasza Nordic (#1) üzenetére

Portás vagy egy éjszakai szórakozóhelyen talán?
Nálunk szoktak morgolódni a személyzet rosszabb kedvű tagjai. De hát nem fogjuk előbb elzavarni a jónépet, ha tele van a diszkó, nyugodtan tarthat a buli egy évben egy órával tovább. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Nordic válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Folyamatos 12-ben dolgozok(3nap 12, 3 nap pihi).

(#7) Thunderzolee válasza Nordic (#6) üzenetére

Hát akkor meg gondolom fizetve van.

Egyébként ez olyan, h: 3 nap nappal, 3 nap pihenő; majd 3 nap éjjel, 3 nap pihenő, és utána kezdődik elölről?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Nordic válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez pontosan olyan. Hogy mennyire fizetik? Ezt még nem tudom, mert próbaidős vagyok(teljes fizetést bónusszal meg mindennek januártól kapok majd). De a kollégáim, akik régóta ott vannak, 2 műszakra átlag 130k-t vittek haza(okt.1-től dolgozunk folyamatosba). Nekik is ez lesz az első hónap ilyen fizu. Annyiban viszont mindenképp jó, hogy csak a hónap felében kell dolgozni. :B

[ Szerkesztve ]

(#9) Thunderzolee válasza Nordic (#8) üzenetére

Audiban is hasonló a termelési rend, csak ott 2 nap nappal, 2 éjszaka, majd 4 nap pihi. Ez váltakozik. Ugyanígy 12 órában, közben étkezési szünetekkel.

Jók az ilyenek, legalábbis én azt hiszem jobb, mint 5 nap munka + 2 nap pihenő.
Persze aki a hagyományos értékrendhez ragaszkodik, vagyis a vasárnaphoz, annak fail.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Nordic válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem ragaszkodom én a vasárnaphoz...csak hétköznap kevésbé elfogadott, ha úgy döntök, hogy megyek kocsmázni:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.