Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

"Nyelve hosszú szája űr
Nyugszik a kutya csendben űl"

Ismeretlen művész 1 óra masszív serivás thai travikkal való fetrengés és egy mázsa jamaicai gaz után.
(Ui a háttérben Morbid Angel dallamok...)

;] :)) ;]

Abe due dembella

(#2) Dr. Oid válasza kovaszoskeny (#1) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

vö. "Aki nem bírja a füstöt, ne menjen tűz mellé."

vagyis ez ilyen, amit publikál itt bárki, ahhoz hozzá is fognak szólni (ha engedi), és ezek között lesz ilyen is, olyan is. el kell fogadni.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Ez is egy vélemény és az is akinek nem tetszik a felhozatal. Kár is erre több szót pazarolni.

Csináld jobban! Írj Te is cikket!

Nem tetszik a film. Erre te, forgass jobbat! Nem tetszik a könyv. Erre te, írjál jobbat! Stb stb. Baromság amit írsz. Neked tetszik, neki nem.

[ Szerkesztve ]

(#4) bitpork válasza kovaszoskeny (#1) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A PH rang csak és kizárólag egy dologgal függ össze: ki mennyire foschsa a szavakat. Aki ez alapján ítél meg bárkit, az magára vessen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) lezso6 válasza Lauda (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A fika nem vélemény, hanem fika. :(

Viszont ezzel a "csinálj jobbat" dologgal én se értek egyet. Én csak amondó lennék, hogy ne legyen hangulatkeltés, mert abban semmi konstruktív nincs. Véleménye lehet mindenkinek, csak akkor alapozza is meg, ne érvelési hibák tömkelegével vezesse le a frusztrációját, kb úgy mint a viccben:

Találkozik a róka meg a farkas az erdőben.
- Te farkas, verjük meg a nyulat!
- Na és miért?
- Ha van rajta sapka, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért!
Így is tesznek, jól elverik a nyulat. Egy hét múlva megint találkoznak.
- Te farkas, verjük már meg megint a nyulat!
- Na és most miért?
- Kérünk tőle cigarettát. Ha füstszűrőset ad, akkor azért, ha füstszűrő nélkülit, akkor meg azért.
Így is tesznek, megkeresik a nyulat és eléállnak.
- Te nyúl, aggyál már egy cigit nekünk.
- Na és milyet kértek, füstszűrőset, vagy füstszűrő nélkülit?
- Hmm... Nézd már farkas... ezen már megint nincs sapka!

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) bitpork válasza lezso6 (#5) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Te, lezso6, nézmán: a RIOSban megint nincs privát topik ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7) Lauda válasza lezso6 (#5) üzenetére


Lauda
félisten

A fika az tényleg nem vélemény.

Én abba kezdek beleunni, hogy az utóbbi években felfejlődött olyan szintre a fórum közössége, hogy mindenkiből orvos, politikus, bankár, milliárdos, autószerelő mester, villamosmérnök, programozó (stb stb) lett. Ha a google most megszűnne, gyakorlatilag 10%-ra visszaesne a hozzászólások száma. Remélem átment az irónia.

[ Szerkesztve ]

(#8) C4mp3r


C4mp3r
addikt

mar eleg koran elojott ez a tema [link] szerintem itt vagyok mar egy ideje ahhoz, hogy velemenyt mondjak es tenyleg csokkent a szinvonal, nemcsak a cikkeket tekintve hanem a forumon is. nyilvan regen a kevesebb user miatt sokkal zartabb kozosseg volt, de voltak donto pontok mint pl. amikor az it newsbol it cafe lett meg pl amikor elindult a logout, ami az elejen valoban jo kezdemenyezes volt es voltak is magas szinvonalu cikkek, de mostanra egy ferto lett. a forumon meg bevezettek az anonim modkert aztan jogos modot aztan mar a miert moderaltuk sem latszik, amikor amugy is sok panasz van a moderaciora. minden ilyen dolog csokkenti a szinvonalat.

(#9) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem ma regisztráltam. Az elmúlt pár évben a ph nagyon lassan süllyed le. Mind tartalomban, mind pártatlanságban, mind formailag.
Ha van egy olyan cikk, hogy az intel 30 millió dollárt adományozott az humanitárius célokra, az itt abu képes negatív hírként lehozni. Nincsenek források megjelölve. Hónapokat késnek tesztekkel. Az a napi 5 hír ami kijön, az is tele van hibákkal. Ja és jönnek azok a cikkek, amik senkit nem érdekelnek, mert nagyon fontos a Vulkan api heti revízióinak a legkisebb változását nagy hírként lehozni.
Lehet nem az AMD találgatós topicban kellene istentiszteletet tartani, hanem a főoldalra kikerülő dolgokra kellene odafigyelni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#10) lezso6 válasza C4mp3r (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Változnak az idők.

Más társaság, pl a modkert meg a miértmod topikokat azért kellett anonimizálni, mert ment a besúgózás, illetve már elviselhetetlen mértékben ment a péniszméregetés, hogy ő miért kap csak ennyi vagy annyit, stb. Mások már az emberek.

Mások az igények is, pl a café erre egy nagyon jó példa. A sima IT-s hírek kutyát sem érdeklik már. Ezért egy kicsit változott a profil előkerültek olyan témák, amelyek sosem voltak eddig, pl űrkutatás, robotika, stb; persze néha becsúszik egy-két szexbaba meg politikai vonatkozású valami is, ha olyan van, ezeknek én se nagyon örülök, bár néha tudok rajtuk nevetni, hogy ilyen is van.

A logout anno tényleg nagyon jó volt, szinte minden cikket elolvastam, ma viszont alig valamit. Bejegyzések terén se olyan a helyzet mint régen. Bár lehet azért, mert most a telefonmánia kora van, az meg engem tökre hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Rive


Rive
veterán

Ha jól emlékszem néhány éve volt valami efféle bejegyzés a retekklubról is.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

A PH rang ha mast nem is mutat, az aktivitast jelzi. Vagyis hogy ki mennyire log a forumon. Az mar mas kerdes, hogy mely topikokban szedte ossze a rangot. En pl. egyes reszekre meg csak gondolatban sem kattintottam mai napig, es nem is tervezek. Ugyanakkor van olyan, mikor egy nagy rangu ember a szamara "ismeretlen" teruleten elkezdi osztani az eszt es persze ebbol flame war szuletik.

A masik, hogy miert varna az ember minoseget? Mert elvileg egy szakmai portal, legalabbis uton utfelen ezt hallani. Ugyanakkor inkabb a laikusokat probaljak megcelozni a cikkek minosegevel, cimevel. Nyilvan, az oskovuletek, jartasabbak ennel tobbet varnanak, nagyobb energiaraforditast.

Az NRC-TGI Visitor Lifestyle Research 2010-es felmérése szerint a PROHARDVER!, a Mobilarena és különösen az IT café olvasótábora szignifikánsan eltér a hazai internetes átlagtól: jellemző, hogy az oldalt az átlaghoz képest lényegesen magasabb képzettségű, jobban kereső, városban élő férfiak olvassák. Külön kiemelendők az IT café portál ugyanezen felmérésen született eredményei, amelyek alapján a kritikus kategóriákban (ESOMAR státusz, végzettség stb.) gyakorlatilag a legértékesebb hazai IT felületekkel büszkélkedhet.

Persze vannak nagyon jo cikkek is, de a gyors, mindennapi angolrol forditott, esetlegesen hianyos forrasokkal jelolt, a teljesseg igenyehez utanaolvasast igenylo, vagy cim-alcim ellentmondasossaga (aka clickbait) kitudja verni a mindennapos latogatoban a biztositekot.

Ugyanakkor lehet, hogy ezen egy jobban elkulonitett, atlathatobb cikk osztalyzas segithetne, de a mostani Blog, PR, Hir besorolasok a legtobb olvaso figyelmet elkeruli, ami legjobban a hozzaszolasokban lathato. De az is ott lathato, hogy a focim/alcim utan nem is olvasnak, csak kommentelnek. Az elobbiek "ferditese" miatt (is) pedig jonnek meginta bugyuta kommentek. Az olvaso a hibas nyilvan, de...

[ Szerkesztve ]

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem értem, hogy miért hiszi azt mindenki, hogy itt 10 éve kizárólag HIGH QUALITY szakmai diskurzus ment a cikkek alatt, mindenféle flame nélkül. Ezt csak beképzelitek magatoknak.

(#15) Dr. Oid válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Na én tanúsítom ezt, tíz éve se volt mindenki egy Coelho-Wozniak keverék. Deviszont! Tényleg sokkal jobb cikkek, bejegyzések születtek, vagy legalábbis több volt az érdekes olvasnivalo. Neveket nem feltétlen tudok sokat mondani, de volt Bari, baromi jó írásai voltak, feltűnt ugye bacsis, aki meg halisten van is, meg sorolhatnám. Persze volt akkor is flame, meg üres semmitmondó írások, de manapság sajnos az van, hogy semmi sincs.
Századik kínai okostelefon leírás, android mokolas, senkit sem érdeklő appok bemutatása végtelen részletességgel, videókkal, ilyenek. Olyan írások kerülnek címoldalra, hogy nem is értem. Nyilván hozott anyagból kell dolgozni, de el kell gondolkozni azon, miért ennyire szegényes a felhozatal: persze sokan "kinőttek" innen, család, gyerek, munka miatt, sokan viszont talán megunták a sokéves burokratizalodast, a rangok kiuresedeset, a túl szigorú moderálását, a bannolast. Ez maradt.

És igenis az olvasó szerepe is fontos, és az olvasó véleménye is számít, ugyanis ebből van a látogatás, a kattintás, végső soron a bevétel. Ha a csak olvasó nem olvas, az író nem fog tudni hova írni.

[ Szerkesztve ]

(#16) lezso6 válasza Dr. Oid (#15) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

10 éve azért minden más volt. Épp készül is egy bejegyzésem vagy fél éve a kommentkultúráról. Röviden annyi, hogy a facebooknak ebben nagyon nagy szerepe van.

Ettől függetlenül egyetértek amivel írtál a logouttal kapcsolatban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17) UnA


UnA
Korrektor

Nagyon kellett ez a "régen minden jobb volt" cikk... NEM. Tényleg furcsa, hogy a világ megváltozott?

Meg kell próbálni nem belesüppedni egyfajta bánatos nosztalgiázásba.

(#18) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Oké, talán elvetettem a sulykot. Mindenkinek lehet véleménye, és azt jogában is áll hangoztathatni, főleg ha megvan rá a lehetősége.

Viszont ahogy többen is írjátok, változtak az idők, változtak a témák, változtak a cikkírás módjai, a közösség megszólíthatósága... sok minden. Ha a cikkíró ehhez alkalmazkodik, neki is megvan rá a joga. De az miért helyén való, hogy egy ilyen esetben a hozzászólások fele arról szól, hogy milyen sz@r ez az új módi? Ha a kritikus fórumtag tényleg annyira tudja, hogy régen mennyivel minőségibbek voltak az írások (ergo vélhetően bölcs, nagy tudású és széles látókörű emberről van szó), akkor miért érzi szükségét újra és újra előadni a hattyú halálát a fórumban, ahelyett, hogy azt egy konstruktív formában adná tudtára a cikkírónak vagy magának a szerkesztőségnek? Akár úgy, hogy beáll a csatasorba és ő maga is írni kezd minőségibb cikkeket?

(#19) Blindmouse válasza cinemazealot (#18) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nem mert nem újságírók vagyunk. Nem tudom miért olyan bonyolult megérteni, hogy minőségi valamire szükség van, akkor nem az a megoldás, hogy csinálsz magadnak. Ez a leggyengébb demagóg érvelés a világon.
Ha szar víz folyik a csapból, akkor meg menjek el betont keverni és építsek víztisztító művet?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#20) cinemazealot válasza Blindmouse (#19) üzenetére


cinemazealot
addikt

Mondom, "akár". Nyilván ha egyáltalán nem értesz hozzá, nem fogsz cikket írni. De ha szar folyik a csapból és nem tudsz víztisztító művet sem építeni, akkor miért jó Neked az, ha mégis beleiszol (elolvasod a cikket)? A szaga (címe, alcíme stb.) alapján nem egyértelmű, hogy okosabb volna inkább elkerülni?

(#21) twollah1976


twollah1976
őstag

Problemasak vagytok.

Latszik az agyakban is uborkaszezon van, hogy ilyen teman rugoztok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) Redneck


Redneck
veterán

"Régen minden jobb vót!" :DD

Laikus Prohardver függőként csak annyit érzékelek, hogy felhígult a cikkek és hozzászólások színvonala. Nagyobb olvasótábor, több töltelék cikk, kevesebb teszt.

Ettől függetlenül még mindig ti vagytok a legjobbak! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23) bambano


bambano
titán

két dolog egyértelműen romlott a lapcsaládban:
- az utóbbi időben sokkal több politikát tűrnek meg a modik és a tulajdonosok
- a helyesírás folyamatos lejtmenetben van a cikkekben és a hsz-ekben is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) bambano válasza Blindmouse (#19) üzenetére


bambano
titán

hiába akarnál csinálni, nem hagyják.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) sh4d0w válasza bambano (#23) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen felesleges a helyesírást számonkérni, amikor állami szinten döntötték el, hogy nem kell tudni helyesen írni. Ez csak a mi "öreg" generációnk szemének erotikus.

https://www.coreinfinity.tech

(#26) kovaszoskeny válasza lezso6 (#16) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

jaj ne már 100 éve is minden más volt magyarán ugyanaz...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#27) Lauda válasza sh4d0w (#25) üzenetére


Lauda
félisten

Az embernek kellene arra igényének lenni, hogy helyesen írjon. Ehhez szerintem az államnak nem sok köze van. Ha holnaptól nem büntetnék a szemetelést, akkor sem szemetelnék.

(#28) nemlehet


nemlehet
őstag

Nagyon egyszerű a megfejtés. Kell az olvasószám, mert az hozza a bevételt. Egy szűk elitista közösséggel nem lehet fenntartani egy internetes portált. Pont.

A tudományos igényességű folyóiratok előfizetési díja igen borsos, nem véletlenül. Mivel szigorúan szakmai dolgok kerülnek bele ezért kevesen olvassák. Még a világszinten megjelenő tudományos folyóiratok is igen drágák pedig ott azért elmegy pár millió példány.

Több embertől olvastam, hogy régen hozzá se mertek szólni a fórumban olyan magas volt a szakmai színvonal. Ez szerintetek jó?

Amúgy ez igaz, hogy az IT cafe-n elég sok bulváros cikk jelenik meg, de az nem is szakmai aloldal. Szerintem bőven elfér és ha ez hozzájárul, hogy a PH fenmaradjon akkor hajrá. Nem kell elolvasni és kész.

A fórummal szerintem nincs semmi baj, 1-2 ember aki állandóan csinálja a balhét meg úgy sem lehet mit kezdeni, mert újraregel. Amúgy elég jól behatárolható, hogy melyik topicocban lesz szájkarate (pl apple hírek-zolik, búvártacskó), AMD valamit jól csinál (Raizen) stb...

Én Abu-t sem tartom elfogultnak, bár néha kicsit olyan, mintha inkább az elméletnek hinne, nem annak ami gyakorlatilag mérhető. De aztán idővel gyakran kiderül, hogy igaza volt. Pl. az FX-ek kapcsán.

Az, hogy a tesztek késnek meg megint nem az ő hibájuk. Nem tudnak megvenni 10-15 konfigot. Egyszerűen a magyar piac nem bír eltartani egy ilyen lapot. De ha mindenki beadna havi 10-15k-t akkor kétség kívül 0. napos tesztek lennének.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#29) elithun


elithun
őstag

Szerintem mi változtunk. Régen örültünk, ha voltak jó cikkek, ma elvárjuk, hogy mind az legyen.
Azt elismerem, hogy 6-7 éve mindenjobbvót a tagok is nagyon színvonalas vitákat vívtak, és hozzászólni csak egy erős szótárazás után mertem, de a mai napig úgy gondolom, hogy nincs párja a lapcsaládnak. Mind minőségben, mind színvonalban.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#30) Lauda válasza nemlehet (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Több embertől olvastam, hogy régen hozzá se mertek szólni a fórumban olyan magas volt a szakmai színvonal. Ez szerintetek jó?

Szerintem jó. Szakmaizni ott a szakmai topik, a többire ott vannak az offtopikok. :K A rang miatti hajsza is rombolja a szakmai színvonalat. Én legalábbis ezt látom.

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem a fórum hiányzik a legjobban.
Keresek fehér sajtreszelőt 1000Ft-ért, ajánlanak lila robotgépet 50K-ért.
Kösz!

Annyira belterjesek lettek a topikok, hogy lassan használhatatlan.
Igaz pár nap próbálkozás után most éppen sikerült kinyerni érdemi információt üvegfólia témában, de az se egy kör volt.

(#32) sh4d0w válasza Lauda (#27) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ajánlom figyelmedbe a magyar helyesírás szabályai legutóbbi kiadását és szörnyülködj.

https://www.coreinfinity.tech

(#33) 8th válasza Lauda (#7) üzenetére


8th
addikt

5%-ra.

(#34) D1Rect


D1Rect
félisten

Mielőtt elfelejtem: innen is puszilom Cifu-t, ő az aki azonnal beugrott, hogy miért érdemes még logoutot olvasni.

(#35) Pernyo


Pernyo
csendes tag

A rangomon nem látszik, de több mint 10 éve olvasom a lapcsaládot. Nagyon keveset szólok hozzá dolgokhoz, mert nem tudom azonnal elolvasni a cikket és nem az az első, h "tök jó, van cikk, olvasom is", és ezt tudatnom is kell. Meg eljutok egy szintig a kommentekben amikor már ... :W

Én sem vagyok híve a "csináljatok jobbat, ha tudtok" irányvonalnak, de a fikázósnak sem. Írtam pár tudományos cikket társszerzőként, és tudom azt, hogy nem kis meló megírni, mégis a legnehezebb a reviewerek igényeinek megfelelni, amik sokszor kötekedők, néha pedig elég konstruktívak is. Sajnos a hozzászólásokban én az utóbbit nem látom. :(

Ha ezek a cikkek nem felelnek meg, akkor miket írjanak a szerzők? Kicsit segítsünk nekik. :)

(#36) UnA válasza sh4d0w (#25) üzenetére


UnA
Korrektor

"amikor állami szinten döntötték el, hogy nem kell tudni helyesen írni. "

Ez így beszólásnak elmegy, de semmi több, mert eddig is állami szinten döntötték el, hogy mit jelent a helyesírás. Szóval ha ez változik, nem tudom, mi ezzel a probléma.

(#37) sh4d0w válasza UnA (#36) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az a probléma, amit bambano is említett. Először is nagyon igénytelen, másodszor ne kelljen már tolmács, hogy magyarról magyarra fordítsa a szöveget.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#38) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Túl szakmai? Elit? Jézus Mária és József! Picit alacsonyabban hordott orr, és minimális empátia kellene nem pedig a felhők között járni. Na ez ami a ph-t tönkreteszi , nem a sok amatőr megjelenése

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#39) Dr. Oid válasza D1Rect (#31) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

a fórum mondjuk tényleg minket minősít, ánblokk, de igen, igaz, sajnos. én már nem is kérdezek semmit, mert gyakorlatilag sose kapok választ a khm... szakmai topikokban se.

(#40) Redneck válasza Dr. Oid (#39) üzenetére


Redneck
veterán

Kérdés mennyire szakmaiak azok a szakmai topikok? Ahol kommentelek, ott elvétve látok olyan arcokat akik a szakmában dolgoznak vagy valaha dolgoztak.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#41) UnA válasza sh4d0w (#37) üzenetére


UnA
Korrektor

Most már nagyon kívancsivá tettél: szeretnék egy példát erre, mert így nem értem.

A logoutos cikkekhez van korrektor csapat (abban segítek én is), szóval fontosnak érzem a felvetést, de így nem tudom, mire gondolsz.

(#42) Dilikutya válasza UnA (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erről szól a nagy magyar valóság. Nézd meg a tévét, mik mennek, még él a Sas kabaré, és mindenki visszasírja a kádári rendszert. A Facebook-on napi szinten megosztja valaki a "bezzeg a mi gyerekkorunkban az utcán játszottunk" valamelyik verzióját. Persze, mert 25 éve megfizethetetlen volt otthonra a PC, és Nintendo-t is csak a Dévényi Tibi bácsi műsorában láttunk hétköznap délutánonként. Egyébként kint lenni tényleg jó.
Bár ez a fajta nosztalgiázás kicsit ellentmondásos így ebben a formában, Facebook-on megosztva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#43) nemlehet válasza UnA (#41) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem fórum hsz-ekre gondolt. Ott azért van pár olyan beírás amin 10x kell elolvasni, hogy rágyere valójában csak lefejelte a billentyűzetet....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#44) lezso6 válasza kovaszoskeny (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Régebben sokkal kevesebb embernek volt internetje, nem volt akkora divat a fika, a trollkodás. Az emberek nem változtak meg, azok ugyanazok. Viszont régebben nem mindenki fórumozott, mert kellett hozzá egy intelligencia-szint. Most meg már boldog boldogtalan használ okostelefont. Kb a facebook intézte ezt el, a moderálatlan tartalommal és véleménybuborékokkal. Ennek köszönhetően kommunikáció nincs, csak chemtrail meg kurvaanyázás.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Semmi különös nem történt a PH cikkekkel, csak változnak az idők. A fórumon már annál inkább, annyi troll van már, hogy bármelyik topikba betévedek olvasgatni kicsit a lemaradást, ott ment/megy a trollkodás/csaknekemvanigazam' emberkedés, aztán lehet sírni a moderátorért (sosem jártam még szerintem a modkerben, szóval nem magamra értem), hogy takarítson ki. Nem értem, hogy azok az emberek, akik folyamatosan szítják a tüzet, azokat miért nem lehet végleg eltüntetni... Anno Vladimir-t is eltávolították párszor, majd végleg, mert nem tudott viselkedni, pedig Ő kis piskóta volt néhány "mai gyerekhez" képest. Én PH függő vagyok, de már egyre rosszabbul esik a fórumozás, és szerintem ezt átérzik még páran rajtam kívül.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#46) Blindmouse válasza nemlehet (#43) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Meg az ékezetek és írásjelek nélkül szólok hozzá.
De a kedvencem az, amikor mobilról ír, és az sem esik le neki, hogy a magyarban melyik irányban van az ékezet a betűkön. Az nagyon gáz. Mert egy IT portálra úgy írni, hogy nem tudod hogy kell a billentyűzetet agy nyelvre beállítani...
Nem mintha én a helyesírás bajnoka lennék.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#47) Narxis


Narxis
nagyúr

Akinek nem tetszik valami az miért nem távozik? De most komolyan? Esetleg privátban vagy e-mailben küldje el a részvételeit a szerkesztőségnek de a legfeleslegesebbnek tartom azt amikor valaki benyög valamelyik cikkhez annyit, hogy hát ez de bulváros! Akkor ne olvasd el csezd meg. Érthetetlen, hogy valaki miért olvas olyan cikket ami ha a címből nem is derül ki de az első pár mondatból már tudni, hogy érdekli vagy sem. Én régen SG-n is jelen voltam, nem tetszett mert annyit változott, leléptem, nem álltam neki síni főleg, hogy mint kiderült teljesen tesznek rá magasról, hogy kinek mi nem tetszik. Biztos, hogy egyesek meg fognak ezen sértődni, 100%, hogy nem értenek velem egyet de nem azt mondtam, hogy egyből le kell lépni hanem, hogy az építő jellegű kritikát nem muszáj adott cikk alá betenni főleg ha nem is építő jellegű.

Thanos was right.

(#48) lezso6 válasza Narxis (#47) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert nem erről szól. Azért van itt, hogy beszóljon. Az új generációs internetező mindössze két (egymást kizáró) ok miatt olvassa XY oldalt:

1. Hogy elismerően hümmögjön.
2. Hogy felcsessze az agyát.

Pedig ez ugye egy rossz dilemma, egyazon pénzérme két oldala. Informáltságért kéne olvasni...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#49) Dr. Oid válasza Redneck (#40) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

1. Akkor miért hívják szakmainak?

2. Végül is tökmindegy, minek nevezik, én is hívhatom magam Pirézia nagyhercegének, a lényeg az lenne, hogy működjön a fórum, menjen a kérdés-válasz, stb, de nekem nagyon nem ez a tapasztalatom.

(#47) Narxis: na nemár ennyire egyszerű legyen, hogy vagy tetszik vagy kussoljon az egyszeri olvasó.

[ Szerkesztve ]

(#50) Cheesy


Cheesy
őstag

Anno az általam legszínvonalasabbnak tartott számtech magazin, a PC Guru is akkor kezdett el süllyedni színvonalban amikor a "newgen" írók is megjelentek, élükön anno Flatline-al, aki behozta a feltűnő trágárságot.

Biztos vagyok benne, hogy folyamatosan monitorozza a PH! is az olvasottságát és hogy melyik cikk és milyen címzéssel kap több találatot. Bizonyára a számok azt mutatják, hogy erre van igény.

www.vakbelmutet.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.