Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért a kijelző mögötti fix háttérkép komoly... ;] ;] ;]
Valószínűleg az ára miatt kelendő, akárcsak a többi olcsó telcsi.
Azért egy naptár beleférhetett volna, ill. a minőségibb anyaghasználat...

Samsung Galaxy A54

(#2) Ra3


Ra3
őstag

muhaha, ez a fix háttérkép tényleg odab@sz!!! mondjuk 5-6 évvel ezelött még nagy királyság lett volna, de most már nagyon tré....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#3) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem is szörnyű ez a teló, mondjuk 5 évvel ezelött biztos frankó lett volna a sok 3210 között egy olyan amiben egy két szín is van.De manapság amikor a legtöbb alsókategórisá telefon már 4096 színű, elég kevés esélye van ara hogy ezt akárki is megvegye:DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) Viktor0610 válasza Jégkokó (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A cikk szerint pedig kelendő... :U

Samsung Galaxy A54

(#5) Jégkokó válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom,de nekem a gombjai olyan benyomást kelletettek mint annó a nagyon régi 1 es sorozatú nokiák, de ez a telefon nem ér többet 5 6 ezer ft nál az tuti, mert ha többet kérnek érte az már kicsit rablás, mondjuk ha kiadják a szolgáltatók olyan 20 ezer ft körül

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) Viktor0610 válasza Jégkokó (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen a 20 k HUF sok érte.
A voda épp' a feléért adja feltöltővel: Bővebben: link .

Samsung Galaxy A54

(#7) Jégkokó válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem nem sokáig fog ez a termék kinálatukba szerepleni, hiszen ennyi pénzér sokkal jobb telefont lehet kapni, ami mellesleg teljesen szines , nem pedig ilyen monokróm szerű beütéses

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) zsiga667 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


zsiga667
addikt

Csodálkozom hogy a ''háttérképet'' (:DDD) nem cserélték ki egy Vodafone logo-ra. :)

(#9) Viktor0610 válasza Jégkokó (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hidd el, a 9990 Ft-os ár lélektani hatása miatt kelendő a telcsi. Nem dolgozom a vodának, h. erre legyen rálátásom, de biztos van bene v.mi.

zsiga667:
:DD
Fanatikusoknak ajánlott... ;]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#10) AS


AS
félisten

Vodánál voltram. Bejön egy öregnö és megnézi az árlistát. meglátja hogy ez a legolcsobb és már viszi is.

3 orával késöbb egy még két öregember vesz ilyet..

No comment.....:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) KrAt válasza AS (#10) üzenetére


KrAt
veterán

Igen, nekem is ez volt a tippem, hogy olyanok fogják venni, akiknek nem ''hiperszuper'' mobil kell, hanem egy egyszerű, olcsó telefon...

(#12) viizo


viizo
tag

megyek én is vodához lecserélem a pana VS3-ast egy ilyenre, mert nekem mindig a legjobb kijelző kell :DDD

(#13) dabadab válasza Jégkokó (#7) üzenetére


dabadab
titán

Es azt meg tudnad indokolni, hogy egy hatvan-hetven eves falusi nagymama mi a csudaert ragaszkodna a szines kijelzohoz, foleg, ha emiatt gyakrabban kell tolteni a telefont?

DRM is theft

(#14) dabadab válasza AS (#10) üzenetére


dabadab
titán

Szerinted mit kellett volna venniuk? D600-at?

DRM is theft

(#15) Jégkokó válasza dabadab (#13) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát azért a pénzért már lehet venni egy 3310 es nokiát használtan , ezerszer többet is tud ennél, vagy egy 3510 est.És még jók is a gomb kiosztások rajta:))

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) AS válasza dabadab (#14) üzenetére


AS
félisten

Én nem mondtam hogy baj..
Nyugodtan vegyék. én szeretem a sagemot.
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kellenek ilyen fapados készülékek is, hiszen gondolni kell a nyugdíjas korú vásárlói rétegre is. Meg elôfordulhat, hogy valaki gyerekének veszi, mint elsô telefont. Bár személyes tapasztalatom szerint inkább SE K300, 508 vagy egyszerbb csiki-csuki Samsungokat vesznek a szülôk.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) dabadab válasza Jégkokó (#15) üzenetére


dabadab
titán

Az emlitett celcsoport igenyeit tekintve miben tud tobbet a 3310? Szerintem semmivel, cserebe hasznalt.

DRM is theft

(#19) AS válasza dabadab (#18) üzenetére


AS
félisten

semiben:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Jégkokó válasza dabadab (#18) üzenetére


Jégkokó
veterán

Viszont én megemlítettem a 3510 es nokiát ami tudja a gprs t meg a wapot, is és ehhez a telefonhoz képest jobb és többet is tud.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) AS válasza Jégkokó (#20) üzenetére


AS
félisten

az se kel egy öregembernek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Jégkokó válasza AS (#21) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha igy fogjuk fel a dolgokat, akkor egy ősöreg 540 es nokia is megteszi, mert azzal lehet telefonálni:))

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) Volkov válasza Jégkokó (#20) üzenetére


Volkov
aktív tag

3510 nagyon is jó teló (anyám mai napig használja), DE:
nagymami, nagypapi bemegy egy plázába/városba/bárhova:
Hol kap 3510-est újonnan? vagy jönne fel PH!-ra a használtpiacra? :))

a szemét sufni GSM-ek meg 8-9 ért adnek egy mezei lelakott 3310-est is.. érhető h az ember aknek TÉNYLEG csak telefonálni kell egy telefon inkább vesz egy ilyet.. anno nagyon kelendő volt a kis gagyi siemens is: a 35 vagy mi... pedig abban még rezgő sem volt.

Amugy télleg marhaság h nem gondolnak az idősebbekre.
Én nagypapámnak beüzemletem egy 7110-est, felvenni-letenni könnyü, csak a slide-ot kell tologálni, és amekkora ormótlan, simán látja a kjilezőt ha vkit hívni akar.
Szerintem igenis szükség van alsókategóriás telókra is.

:)

(#24) Jégkokó válasza Volkov (#23) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen ezek a gsm bltokban mindig nagy az átverés, hogy független a telcsi az eladásnál nem számít semmit, de vételnél már annál inkább, meg jönnek azzal a kamu szöveggel hogy ez gyárilag független, azát bekapcsolásnál egy nagy vodafon felirat díszeleg.A 7110 es nokia egy nagyon jó kis teló , régen akartam egy olyant mert olyan királyul nézett ki akkor,meg nem volt az mindenkinek

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#25) pyrannha


pyrannha
senior tag

A 2. oldalon:
''Először nem hittük el, hogy jól látunk, utána röhögőgörcs kapott el minet, és nem csak mi voltunk így ezzel.''
Javítsátok pls!

PSN ID: VDFPO

(#26) AS


AS
félisten

függetlenül is csak ! 13.800 ft!!
http://www.pixmania.com/hu/hu/92106/art/sagem/myx1-2-trio.html

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) dabadab válasza Jégkokó (#22) üzenetére


dabadab
titán

Annal valoszinuleg az aksi elettartamaval lennenek gondok, de egyebkent teljesen igazad van.
Csak azert, mert vmit ot eve gyartottak, meg nem jelenti azt, hogy ne lenne tokeletesen alkalmas arra, hogy ellassa a feladatat.

DRM is theft

(#28) Jégkokó válasza dabadab (#27) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nálam még sose volt gond a telefon aksijával,mert mindig akkor töltöttem amikor lemerült, kivéve persze azt amelyik litiumos, azt nemmindig akkor de azt is álltalában lemerítem, most használom a 4. telcsimet, és még egy se döglött be nálam komolyabban.Szóval ha az ember odafigyel az aksi használatára akkor nem lehetnek különösebb gondok,mert a telefon még évek mulltán is használható marad.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#29) dabadab válasza Jégkokó (#28) üzenetére


dabadab
titán

Az 540-nel sem feltetlenul az lenne a problema, hogy az aksi elaggott, hanem az, hogy nagy volt a fogyasztasa a mai cuccokhoz kepest, ill az akkori aksik energiasurusege se volt ott, ahol a mostaniake.

DRM is theft

(#30) Jégkokó válasza dabadab (#29) üzenetére


Jégkokó
veterán

Viszont abba a telefonba az a jó hogy fegyvernek minősül, meg engedély kell a viseléséhez.Meg ha az öreg mamikát megtámadják a piacon miközben elkölti a teljes nyugdíját, értsd vesz fél kiló parizert.:DDD és akkor meg tudja védeni vele magát, manapság nem sok telefonrol lehet ezt elmondani:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#31) Digital


Digital
addikt

Igazi low end alkotás :) szerintem napjaink ''nagy'' strapatelefonjai:3210,3310,3410,3510i (nem lehúzom ezeket,inkább csodálom a megbízhatóságukat)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) tildy válasza AS (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Hadd vegyék. Nekik arra kell amire egyébként is való : telefonálni.
Bár nekem tényleg keveset tudna, de mondjuk anyám vagy , nagyanyám (isten nyugosztalja békében) kezébe szívesen adnám.
Ezenkívűl baromi borzasztó, hogy pl. régi telókat nem lehet beszerezni. Gondoljatok egy olyan cégre, ahol eshet , koppanhat a telefon, ennek ellenére egységesnek kell lennie a rnedszernek, és évekig kell szolgálnia. Nálunk pl. az me45-sökkel van ilyen szempontbó la gond, ha meghibásodik, nem tudunk újat szerezni(mert egyszerűen nincs más alternatíva, ezt meg kivontáka forgalomból),de egyrészt akik használják, azoknak semmi szükség csilivilire , csak gprs legyen, másrészt olcsó s strapabíró készülék kell, az sem baj ha nem színes. Ilyen sajnos nincs a piacon, ezenkívűl kompatibilis kell hogy legyen .:(:(



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A nokia jött kis mostanság pár olyan telefonnal amik az alap kategóriába tartoznak, de viszont tudásba sem szenvedtek hiányt:)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#34) Biaggio


Biaggio
őstag

Hiányzik a mobilok közül az a rész, ami igazán az időseknek szól, vagy azoknak, akiknek nem kell az ezeregy funkció, csak telefon és SMS. Low-end kategória, alacsony áron, ez a piaci szegmens nem kifizetődő?

Tudom, tudom, hallottam a T-Mobile marketingeseit, a felhasználókat nevelni kell az újabb dolgokra, de kérdem én, ha nekem bőven elég a telefon+SMS, minek vegyem csilivil készüléket??

(#35) anaqer válasza Biaggio (#34) üzenetére


anaqer
veterán

Nem kell csillivillit venni, de amikor 12 körül kapsz egy T290-est... :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#36) Biaggio válasza anaqer (#35) üzenetére


Biaggio
őstag

Lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam, sorry.

Arra gondoltam, hogy szegény szüleinknek és nagyszüleinknek lehetne egyszerűbb telefonokat kiadni. Pl. nagy gombok, nagyobb és jól olvasható kijelző, stb. T290-et volt szerencsém látni, jó kis kínai műanyagtelefon:)

(#37) Csiszike


Csiszike
tag

Hát szvsz a szegény nyugdíjas öregek ezzel a telóval igencsak befürödnek: bolhafing betűk, pocsék kontrasztú kijelző, amire az a csudálatos háttérkép is rátesz még egy lapáttal. Vagy a tisztelt gyártó nagyítót is mellékel a készülékéhez? Netán egy beutalót látásjavító műtétre?

(#38) Viktor0610 válasza Csiszike (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt mondjuk tényleg nem értem a Sagemben, h. miért kell ilyen kis betüket beletenni a telefonjaiba. Asszem, lehet ''zoomolni'' (nagyitani), de az a méret is kevés...

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.