Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Tamtam válasza rudi (#29) üzenetére


Tamtam
csendes tag

Én nem mondtam semmi rosszat sem az ACER sem a CLEVO gépekre!!!

Rád meg különösen nem...

Csak sajnálom, hogy mindig ugyanazok a márkák jelennek meg, miközben az emberfia egy internetes-hardver újság olvasása közben kicsit szélesebb skálát szeretné látni a választékból. Nem ismerem a munka-körülményeiteket (most a cikkíró kollégákhoz szólok) de annyira nehéz lenne az általam említett márkák valamelyikének a tesztelése? Szerintem nem...

Mindenkinek fontos az ár, de ha itt több százezres dolgokról beszélünk, akkor már nem különbség 50-100-150e forint. Százalékos eltérésben nem nagyobb, mint pl. két azonos teljesítményű táp: codegen 10e; trust 20e

Szerintem nincs ekkora különbség árban a Sony és az Acer között, csak míg a fent említett táp-példában 10e a különbség (+100%), addig notebooknál kb. 200e. (nincs 100% különbség)

A példa most sarkítva van szándékosan.

Felmerül bennem, hogy egy prohardver cikk (teszt!) vajon úgy készül, hogy
A, az újságíró kér vagy talán kap a gyártótól egy ''vasat'', amit utána tesztelhet, írhat róla,
B, vagy pedig - remélem hogy nem így van - amit éppen valaki ismerős, vagy saját maga vett használatra, azt teszteli, az a témaadója

Amúgy sajnálatosan látom, hogy most megjelent egy ASUS cikk, ami szintén szerintem a prohardver-domináns csoportba tartozik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.